Hledám práci - Rakovnicko, Kladensko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 10:58
Práce - Rakovnicko, Kladensko

Ahoj všem, jsem už zoufalá. Od poloviny prosince jsem bez práce. Od té doby hledám. Marne. Prozatím!???

VOS vzdělání, sociální práce a pedagogika. Bez praxe po škole. Vždy jsem dělala manuálně. Práce rukama mi nevadí, ale vadí mi už směny (moje tělo trpí a hubnu). To je jediná má vyhraná: ne směny a ne práce s penezy (market),.

Nevíte, prosím, o něčem??? Být chlap mám práci během týdne, co vidím a není to jen můj názor.

Stěhování někam k Praze nelze: máme s partnerem hypotéku na dům a někde začínat po letech znovu je nesmysl jak časově, rodinné tak i finančně…

Doma mě to ubyji a ničí

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11111 příspěvků 07.02.19 11:14

zkus pracák sociálku, domovy důchodců, tam pořád někoho shání

Božislava
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 07.02.19 11:38

Tak to máš špatný, ne práci s penězi a ne směny. To se dost zúžuje. Zkus asistentku pedagoga ve škole. To jedna znamá, hledala práci, ale ne práci s lidma. Prostě je samotářská a z lidí ji bolela hlava. Takže když ji známej, chtěl dohodit práci v nočním klubu, tak ho rázně vyprovodila ke dveřím. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 12:03

Holky, pracovn servery mám v merku. Každý den sledují. Chodí mi i nabídky na email. Absolvují i sem tam pohovor. Ale nic nevyšlo....... U nás je fakt strašně málo míst. A když už tak pro chlapy, nebo fabrika. A to už ne díky. Mám 50kg(váha nejde nahoru prostě) na 170 cm a směny byly pro mě zlo. :roll: Mám proto i omezení od lékaře, a skrz peníze - prostě jsem debil. Neumím počítat. Zkusila jsem dělá i pečovatele, pracovníka v sociálních.,služ­bách, ač mám na to vysokou kvalifikaci a mám sedět v kanclu, ale prostě, když mě viděli, narovinu mě odmítli, že shání buď statnou ženu nebo může ...... To samé sanitáři apod profese. :,( Apson, že to řeknou narovinu. Ale když vás odmítnout i na bezpecaa na Ruzyni tak už fakt si myslíte, že jste k ničemu. A to upozorňuji mě neviděli. Jen můj životopis........

Jinak se práce nebojím, spíš bych i rukama. Udělat si svoje a jít a čistotu hlavou domu. Ale nevadila by mi, ani kancelář. Co mám zkušenost, holky okolo mě sehnaly jen díky známým.

Na UP jsem jinak teď věděla, ale nic pro mě nemá. Což uznala sama. To samý, práce je dost, ale pro muže.

Proto hledám tady, zda nevíte vy o něčem 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 12:05

@jenny.fields Vím, lidí se tam střídají kazdy 3 měsíce. I já tam byla na zaučení. Nakonec vzali někoho jiného. I přes špatnou dopravu jsem to riskla. Musela jsem jezdit autem, což se nakonec, ani nevyplatklo.Místo je uz hodně proflakle, stejně jako v Novém Strašecí. Že je tam asi něco špatně........

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 12:07

@jenny.fields PMS je s VS vzděláním, což nemám. Pracovník v sociálních službách je zase nižší vzdělání, ale nevzali mě nejenom kvůli mému VOS, ale především, kvůli mě postavě...... To mi bylo řečeno narovinu.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25860 příspěvků 07.02.19 12:11

Co teda ten asistent pedagoga?
Neplánuješ si ještě nějak zvyšovat kvalifikaci-studium?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 12:18

@jenny.fields Abych byla upřímná zatím ne. Školy mám po krk. Ale nikdy neříkám nikdy.....

Jen abyste si nemysleli nejsem flákač. Jen mám za sebou docela krusny život: nařízena v 7 měsíci, 900 g. Nějaký čas v inkubátoru, který mi zničil zrak, 20+ dioptrií, hrozila slepota, 4 operace (poslední loni v říjnu). Nečekané pracovala jsem v truhlářství a prach mi zničil oči ),. Teď vidím na :100: do dálky na 80 do blízka. Zákaz práce v prachu, zákaz směn (roky u psychiatra ze špatně zkušenosti jsem se sesypala, léky už roky neberu, spím, nemám deprese) celý život zakaz zvedani těžkých věci a bez sportu. Ty dvě poslední věci už tři roky porušují. Sportuji, váha se dostala alespoň na 50 kg. Ale víc už to nejde a zvedám věci - jinak to nejde na domě a v životě celkové.........

Tak že tak. Jinak jak říkám nevadí mi práce rukama, naopak. Jsem sice introvert, ale hodláme zkusit i práci ve vetsim kolektivu a případně i lehčím stresu, protože práce je potřeba a deprimuje mě nic nedelani. A to snem doma od 15.12

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 12:21

Důvod proč nechci, prozatím, studovat ne mozek v háji. Antidepresiva a léky na spaní zapříčinily totální změnu mozku: horší paměť a soustředění. :zed: :,( Kdo nezažil nepochopí a to jsem před braním ad (začala jsem ke konci VOS) má nakročeno na VS. To je pase :roll: vyzkoušeno a neudělala jsem ani přijímačky..... Prostě to nejde. Ani triviální čtení knížek.

Ale říkám nikdy neříkám nikdy. Snažím se zase mozek trénovat, jde to po mm. Teď aspoň už není pro mě terno přečíst časopis: přečtu bez problémů a vím i co čtu. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 12:24

Omlouvám se za chyby. Jsem na mobilu a nedávám pozor. Nebude se to jít opakovat.

Božislava
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 07.02.19 12:34
@Anonymní píše:
Omlouvám se za chyby. Jsem na mobilu a nedávám pozor. Nebude se to jít opakovat.

Nic se neděje :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >