Práce rybí speciality bistro či jinou práci, kde se dá vydržet

Anonymní
22.9.21 14:33

práce rybí speciality bistro či jinou práci, kde se dá vydržet

Ahoj,, ráda bych znala váš názor, mám končit v práci, střídám fabriky a chodím z bláta do louže tzv. ta kde jsem je vůbec to nejhorší co mě asi mohlo potkat, šikana, celkem těžká fyzicky i psychicky, noční směny. Odchod uspíšila šikana ze strany nadřízené. Mám jít na pohovor bistro rybí speciality, tak bych znala váš názor, zda jste tady někdo v něčem podobném pracovali. Příp. která z fabrik, obchodů má lepší recenze. Hypermakety dřina a většina víkendů, to už mám z minulosti také za sebou a pochybuji, že se tam něco změnilo, člověk už není nejmladší a tak hledá něco klidnějšího, současně, aby za to nebyla almužna, což dostat necelých 14tisíc za 3 týdny práce i za noční směny je výsměch.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20856
22.9.21 14:42

Dostala jsi céres v jiných diskuzích, tak to zkoušíš znovu? :roll:
https://www.emimino.cz/…ankovani/18/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 14:49

práce rybí speciality bistro či jinou práci, kde se dá vydržet

@unuděná píše:
Dostala jsi céres v jiných diskuzích, tak to zkoušíš znovu? :roll:
https://www.emimino.cz/…ankovani/18/?…

Nějak nerozumím, pokud nemáte zkušenosti s touto či podobnou prací neodpovdejte. Chtěla jsem znát jen názor člověka, který v této oblasti pracuje, ale tady zřejmě moc ženy nepracují, když mají malé děti, musím do jiné diskuze.

• Citovat
  • Nahlásit
20856
22.9.21 15:23
@Anonymní píše:
Nějak nerozumím, pokud nemáte zkušenosti s touto či podobnou prací neodpovdejte. Chtěla jsem znát jen názor člověka, který v této oblasti pracuje, ale tady zřejmě moc ženy nepracují, když mají malé děti, musím do jiné diskuze.

To asi musíš, tady už jsi provařená. A věř, že pracuju i s malými dětmi za zadkem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10122
22.9.21 16:28

No budeš jako ryba smrdět celá a ne jen dole. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
23.9.21 13:04

Mě by zajímalo jak takový bistro rybích specialit vypadá, nicméně bistro jako bistro, chystání jídla na talíř prodáš a vydáš. Pochybuji, že zde má někdo zkušenost s bistrem a ještě rybích specialit.
Běž si to zkusit na zkoušu ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 13:45
@Anettgizmo píše:
Mě by zajímalo jak takový bistro rybích specialit vypadá, nicméně bistro jako bistro, chystání jídla na talíř prodáš a vydáš. Pochybuji, že zde má někdo zkušenost s bistrem a ještě rybích specialit.
Běž si to zkusit na zkoušu ne?

To asi mate pravdu, to oni ani nechtějí v tomto praxi, že zauči. No jedině je zkušební doba.Ja v ni zed skončila ve fabrice, no bývala bych tam možná i zůstala nez seženu neco lepšího, obsluhovala jsem někdy i 4 mašiny zaraz litala jak šílená a nedalo se to stíhat, ke všemu buzerace nadřízené co mi schválně stála za zadkem. misto aby me zaučila pořádně. přisla vzdy akorát a nadávala, psychicky jsem to nedala a odešla. Fabriky jsou asi všechny stejné náročné a někde je dost buzerace.Po noční jsem spala max 3 hodiny a pak byla mimo.je to málo, člověku přibývají roky.tak už asi na noční delat nechci. I těžší průběh covidu se na mne poznamenal, ale kam jit?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat