Práce s lidmi aneb co nejabsurdnějšího jste zažili?

994
24.6.21 14:24

Práce s lidmi aneb co nejabsurdnějšího jste zažili?

Ahooj,

musím se přiznat, že dnes úplně nejsem ve své kůži a mám chuť jen tak o něčem pokecat. Pokud tu podobné téma je, tak se předem omlouvám, ale nic takového jsem tu nenašla.

Celý život pracuji s lidmi a proto vím, že je to někdy opravdu za trest. Co nejšílenějšího jste v práci s lidmi zažili vy? 8o :roll: Hned sem připíchnu jeden ze svých zážitků:

Dříve jsem dělala servírku v jedné restauraci a v tu dobu jsem měla ještě dredy. Co vám budu, dost lidí na mě koukalo jako na odpad, ale mě tohle vždycky bylo u zádele :jazyk:. Ten stůl s dotyčnou jsem neobsluhovala já, pouze jsem jí donesla jídlo, které si objednala. Přišla jsem, slušně jsem pozdravila, položila talíř na stůl a s úsměvem popřála dobrou chuť. Dotyčná mě sjela od hlavy až k patě a spustila:,,To jako vážně špíňácká feťačka jako ty mi donesla jídlo? To žrát nebudu!" a talíř i s jídlem po mně mrskla. Já jen nevěřícně čuměla a po chvilce šoku jsem paní s úsměvem řekla, že to má dohromady za 150Kč i s tím rozbitým talířem. :)

V té samé restauraci si dokonce jednou mamina udělala ze stolu přebalovací pult a po… plínu mrskla pod stůl. :)

Takových milých zážitků mám spousty, tak věřím, že i vy. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9420
24.6.21 14:35

@meduzka23 S úsměvem bych ji čapla za vlasy a vyhodila…jestli se to tedy opravdu stalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
24.6.21 14:41

@Annabela11 Opravdu stalo. Lidi jsou zvláštní, myslím, že tohle je ještě slabej odvar. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.21 14:44

@meduzka23 a zaplatila nakonec všechno? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2586
24.6.21 14:45

Byla jsem vedoucí prodejny, stala jsem za počítačem u kasy a dělala nějaký tabulky pro zaměstnance a přišla jedna “panicka” a vcelku nevybiravym způsobem se mnou začala řešit svoji reklamaci.

Takové to dost povýšené jednání, jakoze jsem paní vsehomira a musím se snižovat k rozmluve s blbou prachobycejnou prodavackou :lol: ale jako dobrý, nechtělo se mi jít do zbytečné konfrontace, tak jsem to vyřešila rychle a nashle a pomyslela jsem si svoje.

No a pak jdu takhle do banky odnést tržby a za kasou tam sedí ta velká MADAM :lol: :P samosebou mě poznala a byla červená az mezi pulkama :lol: tak jsem se nechala obsloužit a šla vysmata dom :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4079
24.6.21 14:46

Jednou semnou odmítl komunikovat zákazník, protože s ním nemluvím a nepíšu emaily slovensky :mrgreen: si měl nechat udělat tu zakázku u slovenské firmy no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 14:51

Já dělala úřednici na MěÚ… řešila jsem milionté vypisování věčných stěžovatelů ve stylu - u sousedů štěká pes nebo protichůdné požadavky: děti na hřišti jsou moc hlučné, zrušte hřiště x tady u nás není žádné dětské hřiště, okamžitě postavte hřiště :D A samozřejmě osobní napadání - vy si tam žijete z mých daní (celoživotní ID na hlavu) jako prase v žitě (ano, běž si ty neplacené přesčasy za těch 14 čistého dělat sám :D ). A potom nesplnitelné požadavky typu „podnikatelé by měli mít popelnice zadarmo!“ nebo „vy dáváte peníze cikánům!“ A samozřejmě vyvolávání na mobil v neděli večer třeba s nějakou veledůležitou věcí.
Ale nejšílenější si asi už nevzpomenu. :think:
V další práci bych chtěla potkávat těch lidí, co nejméně :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
994
24.6.21 14:52

@montgomery.burns Ona pak začala řvát, co si to vůbec dovoluju a ať jdu pro šéfa. Tak jsem šla. Ten se jí vysmál a poslal jí domů. Těch 150 Kč nikdo neřešil a ještě jsem si směla dát na šéfa panáka. :jazyk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 14:56

Kvůli praci anonym
Pred rodičovskou jsem pracovala ve VZP na přepážce. Co tam jsme zažívaly každý den :))) Agresora, který nám řekl, ze se diví, ze se nebojime chodit domů. Pána co přinesl vzorek stolice rovnou na přepážku, dlužníky co plakali a po sepsání žádosti na odpuštění penále se nám smali do obličeje, pána co nám přišel vypravovat o pobytu v lázních, když byla fronta 80 lidí, lidi kteří si nás pletli s jiným uradem, cizince kteří se zlobili, ze neumím rusky, srbsky, bulharsky, vietnamsky atd. No, bylo toho fakt dost :)

• Citovat
  • Nahlásit
994
24.6.21 14:59
@Anonymní píše:
Pána co přinesl vzorek stolice rovnou na přepážku
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
24.6.21 15:04
@meduzka23 píše:
@montgomery.burns Ona pak začala řvát, co si to vůbec dovoluju a ať jdu pro šéfa. Tak jsem šla. Ten se jí vysmál a poslal jí domů. Těch 150 Kč nikdo neřešil a ještě jsem si směla dát na šéfa panáka. :jazyk: :lol:

No to bych spis cekala, ze se za tebe sef postavi i v tomhle, a na zaplaceni bude trvat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2586
24.6.21 15:09

A nebo ještě přišel jeden pan reklamovat kalhoty, ze mají u kapsy zmolky. Ukázal mi jeden mikroskopický žmolik u kapsy, ten zmolicek byl o velikosti asi čtvrtiny spendlikove hlavičky :lol: něco mi na tom nesedelo, jelikož to nebyl vůbec prudici stěžovaci typ, ale koukal, jako by něco provedl.

Tak jsem ty kalhoty od nej přece vzala, ze na to tedy kouknu, a ejhle v rozkroku to byl samy zmolek jeden vedle druhého :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: se styděl mi to říct :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
24.6.21 15:23
@hani28 píše:
No to bych spis cekala, ze se za tebe sef postavi i v tomhle, a na zaplaceni bude trvat…

No ono o ty peníze ani tak nešlo. Ona tam fakt předvedla totální komedii, šéf na tohle neměl trpělivost, tak jí raději poslal pryč s tím, že už tam chodit tedy příště nemá, když jí vadí servírky vzhled. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 15:28

Na mě kdysi jeden mamlas v obchodě řval, že jsem p**a, když jsem po něm chtěla, aby vytáhnul z tašky ukradené zboží. :mrgreen: Taky se se mnou tehdá jeden zákazník hádal, že si minulý týden u nás něco koupil a že to chce znovu (to zboží jsme tam tehdy vůbec neměli). Že prodavačky vůbec neví, co prodáváme a že jsou blbé. A že mám zavolat vedoucí. Odpověděla jsem, že s vedoucí právě hovoří. Čuměl jak puk, otočil se na patě a odešel. :nevim: V obchodě s hračkami po nás několikrát chtěli kondomy, cigarety a noviny. Ale jinak nic srandovní se tam nedělo. :( :D

• Citovat
  • Nahlásit
994
24.6.21 15:32

Moje nehtařka mi na poslední návštěvě říkala, že jí přišla nová klientka, která se otočila na podpatku s tím, že odmítá si nechat dělat nehty ve fialovém pokoji, že fialovou nenávidí a že příjde, až to vymaluje na jinou barvu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat