Práce sanitáře na JIPku a následnou péči

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.11.21 12:36

Práce sanitáře na JIPku a následnou péči

Ahoj, hledám práci. Což v dnešní době není lehký. Dneska jsem byla na pohovoru v místní nemocnici kam hledají sanitáře. Nikdy jsem takovou práci nevykonávala a tak jsme se domluvili zatím na 0.5 úvazku. Následně jsem se byla podívat na lůžkova oddělení JIP a následné péče a nějak to se mnou zabývalo.
Paní se mnou počítá, dala mi i vstupní papíry k lékaři - kam jsem si šla, ale nakonec odešla, protože tam bylo x lidí a popravdě to tam moc neutikalo. A teď sedím doma a přemýšlím.
Jedině mínusy to že nedokážu odnést stolici, případně od ní umýt pacienta a to, že si jejich stav ( alespoň teď ) beru k srdci a neumím se odprosit.

Nevím, práci potřebuju, ale zároveň vím, že první věc nezvládám a druhou nevím zda dokážu časem potlačit, ale myslím že ano.

Jedná se o práci na dpc. Plat pokud sněm dobře počítala 9 tisíc hrubého… Šílený. Ale aspoň něco teď. Nevím, vaham a sem z toho docela na hromádce.

Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2152
29.11.21 13:00

Prace dost narocna, fyzicky i psychicky a za mizerny penize k tomu.

Ja ti rozumim, ja bych teda absolutne nezvladla nekomu utirat zadek, to bych fakt nedala a potlacit bych ten odpor nezvladla. Rozhodne to neni prace prokazdeho. Jedna nase znama to delala dlouhodobe a ta pece o intimni i jinou hygienu pacientu byla na dennim poradku, protoze sestry to delat proste nechtěly.

Ja bych se poohlidka po necem jinym :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 13:50

Zkus, uvidíš, odejít můžeš vždy, budeš ve zkušební době.
Něco tě k tomu jít se o tu práci ucházet muselo vést.

Příspěvek upraven 29.11.21 v 13:58

• Citovat
  • Nahlásit
1135
29.11.21 13:53

Devět tisíc hrubého?
Za půl úvazku?
To vážně

Dělala jsem v GB zdravotnického asistenta při škole a bylo to dost podobné asi zdejším sanitářům. Moc rada na to vzpomínám i mi ta práce chybí

Každopádně asi i proto, že za to bylo adekvatní finanční ohodnocení

9.000 je do nebe volající a ještě hrubého

Avšak Zakladatelko, co to alespoň zkusit. Práci zřejmě potřebuješ. Jeden měsíc bych tomu dala a pak se rozhodneš na základě své vlastní zkušenosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 14:40

Vedlo mě k tomu to, že jsem bez práce a musím, chci něco dělat. O peníze nejde, polovička je na tom velmi dobře a zvládame to. Ale já si bez práce přijdu k ničemu a opravdu teď něco sehnat je umění. Všude xx lidí na jedno místo. :cert:

Osobní hygienu nezvládám to vím jistě. Doma mi stačí uklízet po psovi na zahradě a kolikrát mám žaludek někde. Zbytek náplně práce by byl bez problémů a mzda je reálná - navíc jde o dpc

• Citovat
  • Nahlásit
1049
29.11.21 14:59

Do takové podřadné práce bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
29.11.21 15:07

Tak nějak nevím, proč bys měla dělat něco, co nezvladnes. Utirani zadku i předku se nevyhnes. Navic jsi ani nevydržela v čekárně u doktora? Co to je?

No a peníze… mazec, za takovou náročnou práci. Co máš za školu? Kde jsi dělala dřív?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13063
29.11.21 15:09
@me57h píše:

Podřadné práce? Když bys tam ležela ty, nebo někdo z tvojí rodiny, tak bys byla ještě ráda, že se o vás někdo postará :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10858
29.11.21 15:12
@me57h píše:
Řekla prodavačka, která 24/7 štěpí jádro :mrgreen:. Už neděláš ostudu jen svým dcerám, ale i těm holkám z obchodu.

Práce je to namáhavá, velmi potřebná a ne zcela adekvátně ohodnocená. A to i vzhledem k její psychické i fyzické náročnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 15:38
@Anonymní píše:
Ahoj, hledám práci. Což v dnešní době není lehký. Dneska jsem byla na pohovoru v místní nemocnici kam hledají sanitáře. Nikdy jsem takovou práci nevykonávala a tak jsme se domluvili zatím na 0.5 úvazku. Následně jsem se byla podívat na lůžkova oddělení JIP a následné péče a nějak to se mnou zabývalo.
Paní se mnou počítá, dala mi i vstupní papíry k lékaři - kam jsem si šla, ale nakonec odešla, protože tam bylo x lidí a popravdě to tam moc neutikalo. A teď sedím doma a přemýšlím.
Jedině mínusy to že nedokážu odnést stolici, případně od ní umýt pacienta a to, že si jejich stav ( alespoň teď ) beru k srdci a neumím se odprosit.

Nevím, práci potřebuju, ale zároveň vím, že první věc nezvládám a druhou nevím zda dokážu časem potlačit, ale myslím že ano.

Jedná se o práci na dpc. Plat pokud sněm dobře počítala 9 tisíc hrubého… Šílený. Ale aspoň něco teď. Nevím, vaham a sem z toho docela na hromádce.

Prosím anonym

Ano, v čekárně sem nevydržela, protože to tam neutikalo, lidí x a za hodinu zavírali a já se potřebovala dostat domů, protože jsem měla ještě muset zajet do servisu. To, že jsem bez práce, neznamená, že se flakam a stepím doma u televize.

Mám maturitu, ale k ničemu. Dělala jsem spíš manuální práce

• Citovat
  • Nahlásit
8416
29.11.21 17:32
@Anonymní píše:

Prosím anonym

Nejdůležitější je, zda tu práci psychicky a fyzicky zvládneš. Pokud ne, tak o ní ani nepřemýšlej. Plat je neskutečně nízký, ale pokud někoho zoufale potřebují, věřím, že by ses domluvila na větších penězích. Oni to jen zkouší, kdo jim na tohle ohodnocení skočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4417
29.11.21 17:51
@Anonymní píše:

Prosím anonym

Jestli to už teď vidíš takto a máš pochybnosti, zkus raději hledat dál. Ona ta realita může být ještě,, drsnější,, než představa. Není to pro každého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
29.11.21 19:17
@me57h píše:

Podřadná práce? Uvědomuješ si, že i ty jednou budeš potřebovat, aby ti někdo utřel tu tvou prdýlku? A ty za to budeš i vděčná!! Abys neležela ve vlastních výkalech a nesmrděla si pod nos

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 09:41

Podřadná práce není žádná. Akorát teď nechápu a je to možná tím, že mě zkolila nějaká mr…

Včera mi hlavní sestra říkala, že je to 0.5 úvazku a na dpc.

Dneska toto do zprávy. Moc tomu nerozumím

při úvazku 0,5 je to:
na LNP - 8.920,– + přípatek za služby (víkend a noční) - cca 1.000-2.000,–)
na JIP - 9.620 tam nejsou noční takže event. za víkend v měsíci 1.000 - 1500,–)

Na DPP - 120,–/hod. - nejsou už navíc žádné příplatky.

Služby jsou denní 6:00 - 18:00 a noční 18:00 - 6:00, při úv. 0,5 je to 7 služeb za měsíc.

Tak dpc nebo DPP? Případně snad se dělá i všední den.

• Citovat
  • Nahlásit
8416
30.11.21 10:06
@Anonymní píše:
Podřadná práce není žádná. Akorát teď nechápu a je to možná tím, že mě zkolila nějaká mr…

Včera mi hlavní sestra říkala, že je to 0.5 úvazku a na dpc.

Dneska toto do zprávy. Moc tomu nerozumím

při úvazku 0,5 je to:
na LNP - 8.920,– + přípatek za služby (víkend a noční) - cca 1.000-2.000,–)
na JIP - 9.620 tam nejsou noční takže event. za víkend v měsíci 1.000 - 1500,–)

Na DPP - 120,–/hod. - nejsou už navíc žádné příplatky.

Služby jsou denní 6:00 - 18:00 a noční 18:00 - 6:00, při úv. 0,5 je to 7 služeb za měsíc.

Tak dpc nebo DPP? Případně snad se dělá i všední den.

Rozhodně DPC, z ní máš nárok na dovolenou a další „zaměstnanecké“ výhody. Ideální je samozřejmě pracovní smlouva. Můžu se zeptat, příplatek za víkend a noční tzn že za každou noční a víkend je 1000,– nebo za všechny dohromady?

Jinak jako DPP za 120,– hrubého? To je výsměch. To běž raději do Amazonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat