Práce sestry a výčitky manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 16:25
Práce sestry a výčitky manžela

Dobrý den,
měla bych takový dotaz. Jsem zdravotní sestra, dělám na služby, krátký dlouhý týden 12 hodinové směny. Cca 15 služeb do měsíce.
Máme jedno dítě, a manžel mi neustále vyčítá mou práci, že jsem tam pořád a že bych měla být doma a starat se o o něj a dceru. Jinak samozřejmě se starám a ďelám vše co je potřeba, jako každá jiná ženská. On hlídá když já jsem v práci, a to je mi vyčítáno. Peníze si vydělám slušné, nebýt té práce jsme na tom blbě. On samozřejme také chodí do práce od Po do Pá.
Jak to funguje u vás kdy žena dělá na smenný provoz? Je to doma problém? A další otázka, je mezi vámi sestra samoživitelka? Jak to zvládáte s dětmi na směnný provoz? Děkuji..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
brisco
Závislačka 3590 příspěvků 25.06.19 16:27

On je invalida, ze se o nej musíš starat?

divine woman
Extra třída :D 12339 příspěvků 25.06.19 16:29

Tak snad věděl co děláš, když jste se brali. Nebo ať vydělává i za tebe a ty můžeš být doma.

Tableta
Kelišová 5306 příspěvků 25.06.19 16:29

Přesně proto v oboru dělat nebudu a radši půjdu do fabriky, kde nejsou směny. I když mi 12 vyhovují víc a miluju práci s lidma. Ale s rodinným životem se tato práce moc neslučuje :(

NInaL.
Kecalka 182 příspěvků 25.06.19 16:32

Tak at teda vydelava tolik, abys mohla zustat doma. Coz dneska asi tezko, pokud ma nejakou beznou praci.
Ne vazne, kdyz chce tohle, musi tomu odpovidat jeho vydelavani.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 16:32
@brisco píše:
On je invalida, ze se o nej musíš starat?

Není, ale byl zvyklý ne větší péči o něj. Které se mu teď nedostává. A asi je rozčarovaný.
Jíst má co, má co na sebe, vše zvládám. Běžné zařizování také. Jen on hlídá dceru přes noc a o víkendec co jsem v práci. A to je mi vyčítáno. :nevim:

brisco
Závislačka 3590 příspěvků 25.06.19 16:32
@Tableta píše:
Přesně proto v oboru dělat nebudu a radši půjdu do fabriky, kde nejsou směny. I když mi 12 vyhovují víc a miluju práci s lidma. Ale s rodinným životem se tato práce moc neslučuje :(

Tak to si nejsem jistá, jestli najdeš. U manžela ve fabrice jedou na tři směny. :nevim:

divine woman
Extra třída :D 12339 příspěvků 25.06.19 16:34
@Anonymní píše:
Není, ale byl zvyklý ne větší péči o něj. Které se mu teď nedostává. A asi je rozčarovaný.
Jíst má co, má co na sebe, vše zvládám. Běžné zařizování také. Jen on hlídá dceru přes noc a o víkendec co jsem v práci. A to je mi vyčítáno. :nevim:

A jak si to představuje on?

brisco
Závislačka 3590 příspěvků 25.06.19 16:35
@Anonymní píše:
Jíst má co, má co na sebe, vše zvládám. Běžné zařizování také. Jen on hlídá dceru přes noc a o víkendec co jsem v práci. A to je mi vyčítáno. :nevim:

Je to proste Tvoje práce a pokud Ti tak vyhovuje, tak OK. Můj manžel je zase minimálně jednou za měsíc na týden na SC v zahraničí. A neprudím skrz to, i když děti máme dvě.

mojmira
Hvězda diskuse 78480 příspěvků 25.06.19 16:37

Dcera je zdr. sestra, dělá dvanáctky. Žádný problém, zeť vaří, teď už nemusí ale hlídat, děti jsou velké. A vánoce, ty jsou vždy v režii zetě.

Verun83
Extra třída :D 10172 příspěvků 25.06.19 16:37
@Anonymní píše:

On snad dceru nehlida, travi s ni cas. Je to jeji rodic a ty nejsi jeho sluzka. At se probere a zacne fungovat. Pracujete oba, musite se prostridat.

Tableta
Kelišová 5306 příspěvků 25.06.19 16:38
@brisco píše:
Tak to si nejsem jistá, jestli najdeš. U manžela ve fabrice jedou na tři směny. :nevim:

Určitě najdu, já bydlím v městské části, kde je i areál se spoustou fabrik :palec: A ne ve všech jsou směny, nabízí i zkrácený úvazky. O to strach nemám. Až dítě odroste, vrátím se do oboru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 16:40
@divine woman píše:
Tak snad věděl co děláš, když jste se brali. Nebo ať vydělává i za tebe a ty můžeš být doma.

Ano to věděl, dělám to celý život takhle, i při mateřské jsem chodila do práce když nebyly peníze.

divine woman
Extra třída :D 12339 příspěvků 25.06.19 16:41
@Anonymní píše:
Ano to věděl, dělám to celý život takhle, i při mateřské jsem chodila do práce když nebyly peníze.

Tak ať nefňuká. Stará se snad o vlastní dítě a o sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 16:41
@divine woman píše:
A jak si to představuje on?
Že budu dělat jen ve všední dny, jako všichni ostatní, ale na to je 20 tisíc z platu dolu:woman_facepalming:
A to on navíc nevydělá.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama