Reklama

Práce Student Agency prodejce zájezdů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzanahanka
Nováček 8 příspěvků 29.01.18 17:00
Práce Student Agency prodejce zájezdů

Zdravím,
pracuje prosím někdo jako Prodejce zájezdů u Student Agency? Četla jsem si zopár starých příspěvků a všechno negativní.
Má prosím někdo nějaké nové zkušenosti?
Moc děkuji :) :)

Reklama

Reakce:

Michalka80
Kelišová 5479 příspěvků 29.01.18 17:06

Nechci nejak pomlouvat, ale pracovala tam moje pribuzna a byla rada, ze jde na MD. A uz se zpet nevratila. Mela porad kvuli necemu strasne nervy a pry to tam probiha tak, ze na tyto pozice naberou mlade holky a kluky, ktere uplne vycucnou, takze radeji sami odejdou a oni prijmou nove mlade, aby je zase mohli pekne vystavit… :nevim:

vjerunqa
Závislačka 3044 příspěvků 29.01.18 17:26

@zuzanahanka Ahoj, doporučuji, pokud jsi po škole, k získání praxe. Pokud máš již nějaké zkušenosti v oboru, běž raději jinam ;)

zuzanahanka
Nováček 8 příspěvků 29.01.18 18:10

Děkuji za info :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >