Jak zvládnout práci telefonního operátora?

20.1.20 07:59

Práce telefonniho operatora jak zvladnout?

Ahoj zdravím vás maminky :) S novým rokem jsem si řekl ze bych zkusil novou praci a zacal delat telefoniiho operatora. A zatím me to pripada naprosto silene. Je to aktivní linka a vola se lidem s různými dotazniky. Ne na uplne neznama cisla ale klientum ruznym firem kteří tam něco resili a jak byly spokojeni a tak. Od 6 ledna jsem vytocil pres 5000 cisel mluvil s 1700 lidma a vyplnil cca 200 dotazníku. Je mozna jen kratka prestavka jinak porád volat hovor za hovorem a porad opakovat to same. Navic hovory jsou kontrolovány a docela prisne hodnoceny jak se vse dodržuje.

Já jsem z toho zatim kazdy den uplne hotovej Myslete ze se tohle da zvladnout a casem se da zvyknout? Nebo mě to spíš uplne sezere? :(
Me zatim spis pripada ta druhá možnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2838
20.1.20 08:12

Dá se na to zvyknout. Já se půl roku budila s tím, že se mi zdálo, že jsem v hovoru něco nedodržela. A aktivní telemarketing, který děláš ty, je vůbec na hlavu. Na to musí mít člověk náturu. Ale dají se tím vydělat celkem pěkné peníze.

Chce to aktivní odpočinek. Za mě bylo super kolo, denně jsem ujela 20 km, abych si pročistila hlavu. A nebo brusle. Prostě něco solitérního, kde nemusíš mluvit s lidmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
20.1.20 08:14

Manžel ma podobnú brigádu, len sa teda nejedná o dotazníky ale o aktívny predaj a zvlada tak max 4h denne.
Co iné vieš a môžeš zúročiť inde v práci? Si ochotný pustiť sa do nejakej rekvalifikácie, aby si mal v budúcnu lepšie pracovné možnosti?
Môj brat sa učí programovať, ale je to beh na dlhú trať (nemá technické vzdelanie).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1270
20.1.20 08:15

Já tohle zaměstnání dělala, aktiv i pasiv, a vydržela jsem půl roku. Dobrovolně bych to už dělat nešla, to už radši mejt záchody.

Příspěvek upraven 20.01.20 v 08:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50034
20.1.20 08:18
@clovicek841 píše:
Ahoj zdravím vás maminky :) S novým rokem jsem si řekl ze bych zkusil novou praci a zacal delat telefoniiho operatora. A zatím me to pripada naprosto silene. Je to aktivní linka a vola se lidem s různými dotazniky. Ne na uplne neznama cisla ale klientum ruznym firem kteří tam něco resili a jak byly spokojeni a tak. Od 6 ledna jsem vytocil pres 5000 cisel mluvil s 1700 lidma a vyplnil cca 200 dotazníku. Je mozna jen kratka prestavka jinak porád volat hovor za hovorem a porad opakovat to same. Navic hovory jsou kontrolovány a docela prisne hodnoceny jak se vse dodržuje.Já jsem z toho zatim kazdy den uplne hotovej Myslete ze se tohle da zvladnout a casem se da zvyknout? Nebo mě to spíš uplne sezere? :(
Me zatim spis pripada ta druhá možnost.

podle mne ne, delala jsem to kdysi jako vedlejsak, ale po mesici to vzdala.
Tf. operatora delam, ale toho pasivniho, to se da v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 08:29

@ropucha 02 no ja jsem si taky rekl ve vzteku jestli by nebylo lepší uklizet :) jedine pozitivum by mohli byt penize slibili 30 000 hrubého po zapracování. Ale tak dlouho tam asi nevydržím :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 08:36

Ono je fakt, že lidé ty aktivní operátory nemají moc rádi.. Já jsem třeba s dítětem doma, času mám dost, ale přesto se s nimi nevybavuji a snažím se to hned ukončit.. A zažila jsem u hodně známých, že jsou na ně celkem dost nepříjemni, takže já bych to dělat nechtěla.. Možná jako brigáda na pár hodin týdně, ale jinak to musí být hodně náročné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 08:37

@Modesta no me prave zlakali peníze. Me na tom nejvic vadi ze to jde proste hovor za hovorem treba i 200 hovoru denne a porad opakujes a ptas se na to same :( myslel jsem ze tam v praci alespon pokecám se spolupracovnicemi a na to take neni cas proste jen porad volal o volat a zapisovat do počítače :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
20.1.20 08:38

Dlouhodobě si myslím, že se to vydržet nedá. Dělala jsem to celkem dva roky a měla jsem z toho psychické problémy, před firmou jsem brečela a nebyla schopná vstoupit dovnitř.. mazec. Už nikdy víc, radši budu uklízet nebo dělat noční inventury.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
20.1.20 08:39

Peníze slibovali vždycky pěkné, ale jenom když ukecáš a sepíšeš smlouvy s několika lidmi každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
20.1.20 08:39

@clovicek841 než jsem nastoupila na pozici na kterou mě přijali, tak jsem musela projít kolečkem :D prostě poznat ty oddělení, které pak budu mít jako analytik na starosti. Byla jsem na zákaznickém servisu farmář/lovec, na vymáhání pohledávek a na scoringu. A jediné kde mi to přišlo fakt na palici byl ten ZŠ :D obdivuji všechny kdo to vydrží. Zvyknout se na to dá, ale není to pro každého. Lidí co na ZS dělali roky opravdu moc není. Průměrná vydrž byla 1 rok. A někdo to vzdal už třeba po měsíci. Je to na psychiku hodně náročná práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
20.1.20 11:36

Pracovala jsem jako operátorka 6 let.., hlavně aktivní telemarketing, do toho i vymáhání pohledávek.. ;) Můžu Vám říct, že je to hodně náročná práce a člověk musí mít hodně silnou motivaci, aby to mohl dělat… :zed:
U mě se pak už hodně střídalo období „nahoře a dole“.. Za mě už nikdy víc.., teď zpětně nechápu, jak jsem to tak dlouho vydržela.. 8o :think: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 13:25

Děkuji všem za reakce. Já uvidím, myslel jsem si že je to práce v poho jelikož jsem dost užvaněnej a z PC si taky rozumím :) ale za ty dva týdny mě to vyvedlo z omylu a už vím proč pořád hledaji operatory. Jediné co je slušné je plat když bych za celý měsíc splnil na 100% a nic nespetl a nikde nic nepromeškal, tak se člověk dostane cca na hrubých 30 000 a to mě také nalákalo, ale jak říkám vždycky jsem si řikal proč když nabizejí tak slušné penize pořád někoho hledaji, teď už chápu :) A to nikomu nic nenabizím a jen voláme dotazníky pro různé firmy a lidi jsou pěkně nepříjemný, vůbec si nedokažu představit, že bych měl po telefonu něco někomu prodávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
20.1.20 15:17

@clovicek841 časem je to rutina..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu