Práce u pokladny inventura

22.3.16 20:30

práce u pokladny inventura

Ahoj holky mám velký problém, i když se za to stydim nikdy jsem nepracovala u pokladny a když jsem ted sehnala práci v drogerii tak mám velké obavslovo inventura je pro mě zlo absolutně netuším co tam zrovna já budu dělat..to jsem po te mateřské už tak mimo a nebo už vážne nevim poradíte mi nekdo prosim.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17617
22.3.16 20:35

A s čím chceš poradit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.16 20:37

Nejlepe řečeno se všim absolutně nevím co mě tam čeká…mám pracovat v malé drogerce jako pokladní a nejake to doplnovani zbozi..a kdyz uz ted vim ze kazdy den budu delat inventuru vubec nevim jak se s tim poprat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
22.3.16 20:51

Každý den inventuru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
22.3.16 20:53

Ja u pokladny taky nikdy nepracovala a nestydim se za to. On je to duvod ke studu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
22.3.16 20:53

Každý den inventuru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
22.3.16 20:55
@Pipet píše:
Každý den inventuru?

Spis bude denne pocitat kasu rekla bych :think:

Dneska uz ti kasa spocita, kolik mas vratit, z toho bych vedu nedelala. Nebo z ceho konkretne mas strach?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.16 20:59

No možá mám spíš jenom strach já a počítání popravdě nikdy nebyla moje silná stránka ale je pravda že asi ano spíš to budu každy den počitat…jen ani nevím jak se vypořádat s tím že je to totož misto ktere budu ted prebirat po me nastavajici svagrove..takze cokoliv se bude dít tak bude u nich v rodině.. :( mám z toho totální hrůzu dřív jsem pracovala ve fabrice ale ted mam zakaz zvedání věcí takže mě nic jineho nezbyva… :( tak snad jen doufat že za mě všechno počítá pokladna.. :ú protože pokud něco málo ne tak můžu určitě se jít zahrabat… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
22.3.16 20:59

Naše kasa nepočítá, kolik mám vrátit :lol:, ale ten princip počítání tržby by pochopila i moje prvňačka (kdyby do tolika uměla počítat :lol: ) - není čeho se bát :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.16 21:03

No tak to abych se už začala modlit :D aby ta kasa všechno počítala.. :D to je snad jediné kam jsem se nikdy nechtela dostat.. :D no to si zase jejich povedena rodinka na necem smlsne.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
22.3.16 21:06
@katerinazaskodova19 píše:
No tak to abych se už začala modlit :D aby ta kasa všechno počítala.. :D to je snad jediné kam jsem se nikdy nechtela dostat.. :D no to si zase jejich povedena rodinka na necem smlsne.. :D

Nesil, prosim te :lol:. Pises, ze to je mala drogerie, tam asi nestoji front patnacti lidi a nemarkujes na cas, ne? To zvladnes 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
22.3.16 21:07

Na kase jeto nejhezci prace…to das neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
22.3.16 21:07

@Pipet, ja myslela, ze kasa je jako kalkulacka, ze se to da odecist :nevim:. Videla jsem to u zname, co mela obchod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
22.3.16 21:08

@katerinazaskodova19 Nestresuj… My máme sešit, kam se večer napíše, kolik peněz je v kase. Další den prostě všechno prodané - částky - cvakají do kasy, večer kasa vyplivne lístek, kde je všechno sečtené, takže v ní musí být tolik, co ráno v sešitě plus to, co na lístku.
Střídáme se třeba po dvou dnech, tak se to takhle píše, aby byl přehled.
A to máme fakt prehistorický přístroj :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
22.3.16 21:10

@KPKristy Kalkulačka, ale jenom sčítací :lol: - cvakáš částky za jednotlivé zboží a ona na konci vyplivne součet. Další funkce to asi nemá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama