Práce v Amazonu

Nejhorší z nejhorších webu na světě

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.19 10:11
Práce v Amazonu

Někdy do Amazonu nechoďte Já jsem tam tři měsíce a šikana byla veliká řvali po vás když jste šli na záchod když jste nebyla do 10 minut přihlášená želvy po vás že nejste přihlášení svaly po Vás nemáte co dělat přibírají lidi pak ty lidi nemají práci sedí tady na prdeli v kuchyni a čekají na blbou práci třeba čtyři hodiny Nesmíte mít nic jiného než vodu a nic k tomu furt vás budou buzerovat hlavně jsou tam podmínky takový v kuchyni vaření hnusně že se to nedá žrát musíte být přesně do minuty přihlášená jak z oběda jak příchod tak odchod Jinak mám tu odměnu co slibují nedají musíte chodit do práce pravidelně a když jste pod agenturou a chcete se tam dovolat tak se vůbec nedovoláte pak máte kvůli tomu áčko oni nezvedají telefony zápočtový list když tam skončíte tak Vám pošlu až za pět měsíců vůbec vám potom nezvednu telefony Musíte tam volat ze skrytého čísla a hlavně Vám nezaplatí školení hlavně oni okrádají nedají vám přesně co máte a dejte si pozor na Randstad agentura tato dělá nejvíc

Reakce:
Zuzka2900
Nováček 1 příspěvek 2.11.19 10:13
:potlesk:
Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny