Práce v Amazonu, podělí se někdo o zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikhoa
Nováček 6 příspěvků 05.04.19 20:03
Práce v Amazonu, podělí se někdo o zkušenosti?

Zdravím, hledám tu někoho, kdo někdy pracoval nebo pracuje v Amazonu? Ve své diplomce se zabývám tématem pracovních podmínek a moc by mi pomohlo, kdyby se mi někdo ozval se zkušenostmi ))) Budu se těšit, buď tady nebo na emailu ****
Děkuju! )

edit adminem - smazán kontakt - napište si sz

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:18

@nikhoa a co bys chtela presne vedet?

nikhoa
Nováček 6 příspěvků 05.04.19 20:38

Upřímně, ráda bych slyšela celý příběh chodu v takovémto prostředí a pocity, které z toho vyplynuly. Zajímá mě názor na pracovní podmínky, zda-li si s nimi byl/a v spokojen/á či nikoliv, to samé s finančním ohodnocením, zajímá mě dojíždění do práce, vztahy mezi pracovníky.......Možná by to ale bylo lepší přes email? Nebo se sejít? Pakliže byste měl/a chuť? ))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:43

myslím, že jsme ve smlouvě měly bod, kterej ríká, že nesmíme nic říct. :mrgreen:

Taciras
Extra třída :D 11414 příspěvků 05.04.19 20:51
@Anonymní píše:
myslím, že jsme ve smlouvě měly bod, kterej ríká, že nesmíme nic říct. :mrgreen:

Tak ten jsi právě porušila :lol:

@nikhoa Zkušenost fakt nemám, ale mám nápad. Proč se tam nenecháš zaměstnat? Na týden či dva, to by mělo stačit a pak ukončíš pracovní poměr ve zkušebce… nějaký průzkumy… průzkum bojem to chce :palec:

nikhoa
Nováček 6 příspěvků 05.04.19 20:56

@Anonymní Jsem si této mlčenlivosti vědoma, avšak s anonymním nickem jsme tu myslím si že v absolutním bezpečí, hehe. Také si myslím, že Amazon řeší cokoliv s pracovníkama jako něco nejposlednějšího.

Příspěvek upraven 05.04.19 v 20:58

nikhoa
Nováček 6 příspěvků 05.04.19 20:57

@Taciras To je pravda! Já bych chtěla, jen další nábor je až v květnu a já bych potřebovala informace o chlup dříve.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:59
@Anonymní píše:
myslím, že jsme ve smlouvě měly bod, kterej ríká, že nesmíme nic říct. :mrgreen:
:lol: aha, tak už chápu proč je všude tak málo informací :lol: ale je to všude stejné, chtějí za své peníze práci, tak asi tak.
nikhoa
Nováček 6 příspěvků 05.04.19 21:52

A co ta práce tedy představuje?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 22:02

@nikhoa záleží jako konkrétní pozici myslíš. Pěkně je to popsané tady https://www.idnes.cz/…6_domaci_pmk

Váš příspěvek
Reklama