Práce v Bauhausu jako pokladní zkušenosti

Anonymní
25.5.16 11:28

práce v bauhausu jako pokladní zkušenosti

Ahoj holky, budu ráda za vaše zkušenosti s prací v (bauhausu, obi, baumaxu),protože mám obavy že současnou práci nezvládnu. Myslela jsem si že práce pokladní je brnkačka, že tam jen sedím a snímám kody. Od pondělka co jsem nastoupila jako pokladní v bauhausu jsem se probrala do reality, zatím jsem sice neměla manko, ale přijde mi to hodně náročné, hlavně kvůli tomu že úplně neznám sortiment, do jakého oddělení co patří, tak nevím kam volat když není na zboží třeba kod, neumím vyplnovat 5 leté záručáky a dělat faktury, doklady na zboží na které zákazník dá zálohu, vracet v eurech, personál jakž takž v pohodě. Jako jít do práce co se týče financí mě zas tak netlačí, přítel nás uživí, ale nechci se válet celý život doma, už kvůli tomu mám depky, jsem doma 6 let i s mateřskou. Na druhou stranu chci být finančně nezávislá a nechci být příteli na krku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19184
25.5.16 11:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, budu ráda za vaše zkušenosti s prací v (bauhausu, obi, baumaxu),protože mám obavy že současnou práci nezvládnu. Myslela jsem si že práce pokladní je brnkačka, že tam jen sedím a snímám kody. Od pondělka co jsem nastoupila jako pokladní v bauhausu jsem se probrala do reality, zatím jsem sice neměla manko, ale přijde mi to hodně náročné, hlavně kvůli tomu že úplně neznám sortiment, do jakého oddělení co patří, tak nevím kam volat když není na zboží třeba kod, neumím vyplnovat 5 leté záručáky a dělat faktury, doklady na zboží na které zákazník dá zálohu, vracet v eurech, personál jakž takž v pohodě. Jako jít do práce co se týče financí mě zas tak netlačí, přítel nás uživí, ale nechci se válet celý život doma, už kvůli tomu mám depky, jsem doma 6 let i s mateřskou. Na druhou stranu chci být finančně nezávislá a nechci být příteli na krku.

Joooo to je představa každýho kdo o tom neví nic, že tam pokladní jen sedí a dělá píp, píp, píp :mrgreen:… V Bauhausu dělá moje mamka, je tam už 7 let, je tam celkově spokojená (hlavně co se peněz týče). Říká, že je to rozhodně lepší než dělat pokladní v potravinách. Jinak moje mamka tam nastupovala v 48 letech a vše se v pohodě naučila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
25.5.16 11:37

Jémine jsi tam 3.den bud v klidu :hug: On si každý myslí, že práce prodavačky/pokladní je sranda-no není. Taky jsem to chvíli dělala, ale trvalo mi asi dva týdny než jsem se to naučila-za prvé sortiment a za druhé práce s kasou byla pro mě občas kámen úrazu. Naštěstí já měla vedle kasy zvonek, takže kdykoli jsem měla s něčím problém, stačilo zazvonit a vedoucí přiběhla.
Chce to fakt jen cvik, žádný učený z nebe nespadl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
25.5.16 12:03

Já pracuju v Bauhuausu 7 let nejdřív jako pokladní pak na infu a nakonec jsem zkončila v kanclu a vyučtovávám večer pokladní. A co se týče papírů tak buď v klidu každý chápe že jsi nová a že nemůžeš všechno hned vědět :) Stačí když u tebe vidí snahu. A dám ti radu pokud si nejsi jistá s nějakým papírem tak je lepší se někoho zkušenějšího zeptat tím myslím zavolat si třeba na info než něco udělat špatně a pak se to musí opravovat. A do jakýho Bauhausu jsi nastoupila? klidně sz i kdyby jsi se na něco chtěla zeptat tak mi klidně napiš. Já nastupuji 1.6. na mateřškou takže už tam ted nejsem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama