Práce v malé firmě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:54
Práce v malé firmě

Ahojte, asi se potřebuji spíše vykecat.. Jsem zamestnana u firmy. Malé firmy. Zatim jen na smlouvě o provedení práce. Je mi nabídnuta práce mistrové. Kývla jsem že bych zkusila. Dostala jsem se nakonec i do kanceláře. K administrative. Holky, hrozný nepořádek. Ve všem. A všude. Dílna neusporadana. Dozvěděla jsem se že majitel snad i neplatí. Bojím se že nakonec budu dělat i jak je to tam takové chaotické vsechno možné. Mistrovou, když bude chvilka tak v kanceláři a tak.. No nevím. Přemýšlím že raději ruce od toho pryč. 8o

Reakce:

Ivan PPZ
Kelišová 5659 příspěvků 11.10.18 22:09

V malých firmách není neobvyklé, že kdekdo dělá kde co.

Ou
Kelišová 5096 příspěvků 11.10.18 22:20

Nemusíte tam zůstávat. Teď je po šikovných lidech sháňka, ale nedá se spoléhat, že to vydrží navěky. Zkušební doba je od toho, abyste si to obě strany vyzkoušely.

TO co popisujete nezní moc dobře -pokud v současné době majitel neplatí, tak co bude dělat až se ekonomika zhorší?

Hledejte místo, kde se o lidi starají.

Držím palce.

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 11.10.18 22:22

No, nemusíš to zachraňovat, když nechceš. Já bych koukala po jiném místě. Teď se určitě sehnat dá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 22:24
@Ivan PPZ píše:
V malých firmách není neobvyklé, že kdekdo dělá kde co.

Mam tam z toho smíšené pocity. :roll:

Ivan PPZ
Kelišová 5659 příspěvků 12.10.18 08:26

A co to je malá firma? 5 lidí? Komu majitel neplatí a co? Jinak smlouva o provedení práce není zrovna výhra- pro zaměstnance…

eumedon
Extra třída :D 13547 příspěvků 12.10.18 08:57
@Ivan PPZ píše:
A co to je malá firma? 5 lidí? Komu majitel neplatí a co? Jinak smlouva o provedení práce není zrovna výhra- pro zaměstnance…

Jo, ale zase během 15 dní může zdrhnout za lepším.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 12.10.18 09:10
@Anonymní píše:
Ahojte, asi se potřebuji spíše vykecat.. Jsem zamestnana u firmy. Malé firmy. Zatim jen na smlouvě o provedení práce. Je mi nabídnuta práce mistrové. Kývla jsem že bych zkusila. Dostala jsem se nakonec i do kanceláře. K administrative. Holky, hrozný nepořádek. Ve všem. A všude. Dílna neusporadana. Dozvěděla jsem se že majitel snad i neplatí. Bojím se že nakonec budu dělat i jak je to tam takové chaotické vsechno možné. Mistrovou, když bude chvilka tak v kanceláři a tak.. No nevím. Přemýšlím že raději ruce od toho pryč. 8o

DPP v kanceláři a k tomu práce mistrové. Není to firma u někoho v garáži? Každopádně ti pribyla extra práce, nejspíš zadarmo, že? Zní to divně a pokud nemáš nouzi, vykašlala bych se na to. A pokud se o majiteli i nováček dozví, že neplatí, to je hodně blbé

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >