Práce v mekáči, máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 18:19
práce v mekáči, máte zkušenosti?

Od prosince začnu pracovat v mekáči, prý si můžem vybrat směny a kde nám to nejvíc vyhovuje (kasa, nebo v kuchyni). Slyšela jsem že tam málo lidí vydrží, jaké s tím máte zkušenosti?

Reakce:
Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5216 příspěvků 13.11.18 18:25

Osobní zkušenost nemám, přijde mi ale divné že tam pořád někoho hledají i když je práce u nich podle nich úplně top. Minulý rok chtěla jít dcera na léto na brigádu, domluva s nimi děs, musela na vstupní prohlídku, zařídit potravinářský průkaz atd. To je ok, tak to má být. Když to ale měla všechno vyřízené tak se s ní už nikdo nebavil, provozní pořád neměla čas,, nebylo volno atd. Takže vyhozené peníze, ztráta času.

Taače
Kecalka 452 příspěvků 13.11.18 18:43

Hele já jsem tam pár měsíců dělala, a fakt mě to bavilo - mě celkově baví práce s jídlem. Vybírat jsem si ale nemohla, prostě jsem se postupně učila na různých stanovištích, dostávala za to hodnocení od těch, co mě zaučovali (to si přečteš na netu, přihlašovací údaje dostaneš). Nevydržela jsem jen kvůli salmonele, kterou jsem dostala :lol: Jako práce k dálkovému studiu to bylo ideální, chodila jsem domů sice fyzicky nadřená, ale s čistou hlavou.

Plus bylo, že jsem měla končit třeba v 6, ale bylo třeba moc lidí, tak mě vedoucí poprosil, jestli můžu zůstat do 8 a za to vzít domů chlapovi a sobě večeři (zdarma, brala jsem fakt takové ty drahé novinky a tak). A samozřejmě ty dvě hodiny zaplacené.

Mínus pro mě bylo, že mě třeba zaučovala nějaká středoškolačka, co tam brigádničila už x let (takže tomu rozumněla, to beru), ale chovala se děsně důležitě a tak, to bylo trošku ponižující, když mě poučovalo takové kuře.

Pak taky další mínus - nenávidím plýtvání jídlem a tady se teda vyhazovalo ve velkém, a nesmyslně. Někdo dal na nějaký big tasty (to největší maso) jinou omáčku nebo jinou barvu cibule, a celé to letělo do koše - měla jsem za 3 minuty pauzu, tak bych si to vzala! :lol:

Pak si taky musíš zvyknout na určitý hektický styl komunikace, já jsem na to teda nepřistoupila, mluvila jsem normálně, ale beztak bych časem podlehla…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 18:43

Nevim, jak na plny uvazek, ale ja tam delala dva roky jako brigadnik ke skole a tu praci jsem milovala - skvely kolektiv: vetsina lidi take brigadnici pri skole, stalych zamestnancu mene, ale nebyla tam velka fluktuace. Diky kolektivu byla prace vazne skvela - nejprve te zauci na vsech stanovistich - kuchyne, servis (kasa), uklid - a pak si vyberes, kam te to tahne nejvic… Ja byla typicky kuchynar - tam byla legrace, frmol, ale pritom skvela atmoska, servis me nebavil - nechtela jsem nikomu vnucovat nic navic, plus obcas protivni zakaznici… Praci bych samozrejme zkusila byt tebou :-) Nevim, jak dlouho to cloveka bude bavit na plny uvazek, ale penize spatny nebyly, na jidlo sleva… Fakt na to vzpominam s laskou :-)

TeSudička
Kecalka 296 příspěvků 13.11.18 19:07

Ja byla take spokojena- sla jsem, ldyz byly dcerce 2,5. Iz jsem potrebovala mezi lidi, chodila ksem 3× tydne na 3h a strasne me to bavilo, hlavne jsem si tam odpocinula. Trochu me tam stvaly ty pubertalni paka, ale srovnala jsem si je do late…smrady :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 22:42

Záleží na vedoucím a na manažerovi směny. Může to být čirý peklo, kdy v mezičasech budeš lézt po mastný zemi a drhnout kolečka v kuchyni a modlit se, aby na tebe někdo nechrstnul vařící olej, budeš dělat za dva, nestihneš se ani dojít vyčůrat a ještě na tebe bude někdo řvát, ať s sebou mrskneš. Nebo to může být makačka, ale bude panovat dobrá nálada, bude všem jasný, že každý dělá, co může a všichni budou sehraný a v pohodě.
Zažila jsem obojí, s dobrým vedoucím a starým systémem jsem práci na servisu milovala, s novou vedoucí, po přechodu na frančízu a s novým systémem jsem ji stejně intenzivně nenáviděla a vypadla odtamtud jak cukrář.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >