Práce v Německu neprodloužení smlouvy

Anonymní
11.5.20 19:24

Práce v Německu neprodloužení smlouvy

Ahoj, potřebuji radu. Přítel dělá v Německu a ke 31.3.2020 mu končila zkušební doba i se smlouvou s tím že ji měli prodloužit a dnes jsme se dozvěděli že jí neprodloužili, takže jsme bez koruny. V práci mu řekli ať si pošle papír na pojišťovnu DAK že přišel o práci z důvodu koronaviru a že 3 týdny marodil s malým s neštovicemi. Zajímá mě jak to funguje. Kolik pojišťovna vyplatí a co vse potřebujou. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19470
11.5.20 19:39

Jak je mozne, ze se to dozvedel po mesici a pul?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5160
11.5.20 20:04

Takže nechodil 6 neděl do práce a najednou zjistil, že ho vyhodili? :mrgreen: :mrgreen: JO, to je story.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5947
12.5.20 00:16
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji radu. Přítel dělá v Německu a ke 31.3.2020 mu končila zkušební doba i se smlouvou s tím že ji měli prodloužit a dnes jsme se dozvěděli že jí neprodloužili, takže jsme bez koruny. V práci mu řekli ať si pošle papír na pojišťovnu DAK že přišel o práci z důvodu koronaviru a že 3 týdny marodil s malým s neštovicemi. Zajímá mě jak to funguje. Kolik pojišťovna vyplatí a co vse potřebujou. :zed:

Já tomu asi nějak nerozumím :nevim: Na konci března mu skončila zkušební doba, zaměstnavatel neprodloužil smlouvu a tvůj přítel to zjistil až v květnu? 8o :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama