Reklama

Práce v realitní firmě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejkaaa28
Povídálka 14 příspěvků 04.04.18 12:42
Práce v realitní firmě

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s práci v realitach? :)

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 04.04.18 12:48

Při zakládání diskuzí je lepší napsat konkrétní dotaz. Takto bohužel diskuze nemá smysl a ostatní uživatelky nemají na co odpovědět. Předpokládám, že cílem diskuze nebude průzkum ano/ne, ale že potřebuješ něco konkrétního vědět. ;) Víc to prosím rozepiš.

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 04.04.18 13:38

@Andrejkaaa28 Vzhledem k povaze dotazu tak nějak nepředpokládám že se chceš stát developerem, ale z množství prací kolem realit uvažuješ asi o práci realitního makléře. Úspěch v tomto odvětví je nyní podmíněn hlavně tím, zda budeš schopná si do nabídky nemovitosti sehnat, z dlouhodobého hlediska pak hraje velkou roli to, zda s tebou budou klienti spokojeni.
S realitkami nepracuji, ale kamarád je v představenstvu jedné z nej realitek a jako investor do nemovitostí se s realitkami docela potkávám…

Andrejkaaa28
Povídálka 14 příspěvků 04.04.18 18:29
Upřesnění

Ano, správně přemýšlím už dobu o práci realitního makleře. Je to pro mě velká výzva, ale samozřejmě mám strach. Je to pro mě neznámé. Tak mě zajímal názor vás ostatních, jestli někdo tu práci děláte a nebo někdo ve vašem okolí. Děkuji :-)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 04.04.18 21:22

@Andrejkaaa28 A máš někoho, pro koho bys prodávala? Někoho, kdo by ti dal nejlépe něco nového k prodeji? Co konkrétně z realitní činnosti bys ráda dělala? Máš klientelu, známé v určité lokalitě? Nebo tě zajímá správa cizích nemovitostí, nebo vlastní developerství? Z čeho máš strach a co ti kdo nabízí?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama