Práce v Roudnici nad Labem po mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jan92
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 10:31
práce v Roudnici nad Labem po mateřské

Dobrý den.
Chtěl bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s prací po mateřské v Roudnici a okolí. Jde mi o přítelkyni.
Bydlíme v Roudnici a plánujeme v brzké době dítě. Já dojíždím do práce do Prahy, takže jsem v pohodě.
Přemýšlíme ale, jak to udělat po mateřské, aby si přítelkyni taky našla práci. Já budu dojíždět z Prahy večer a nemáme tady žádnou rodinu, takže ani hlídání. Máte některá zkušenosti s prací na ranní, nebo na částečný úvazek tak, aby se dala stíhat i rodina?
Nebo to řešíte dojížděním do Prahy a školku a školu zařizujete taky v Praze?

Díky!!

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 2968 příspěvků 18.01.18 10:43

Tak, záleží co má přítelkyně za vzdělání a jakou má praxi ne? Jinak je podle mě hodně brzy řešit, co bude dělat po mateřské, když není ještě ani těhotná.

kopejka
Echt Kelišová 9703 příspěvků 18.01.18 10:46

@Jan92 a ona nepracuje? Tak ať jde do práce, která ji bude vyhovovat a pak teprve na mateřskou a nemusíte nic řešit, v práci ji budou držet místo

Jan92
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 10:48

Má praxi v administrativě.
No my to řešíme spíš z toho důvodu, jestli zůstávat v Roudnici nebo se přestěhovat blíž Prahy (ale v Roudnici se nám hodně líbí, tak moc pryč nechceme).
Snažíme se zjistit, jak to tady mají ostatní s rodinou. Pokud bychom zjistili, že tady ta práce není vůbec, nebo že to bez hlídání a rodiny zvládnout nejde, tak nám asi nezbude než se přestěhovat co nejdřív, dokud ještě to mimino nemáme.

Jan92
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 10:49

Pracuje teď v Praze, kde je spokojená. Ale když počítáme to dojíždění, tak to s malým dítětem zvládnout nejde. Proto se ptáme na okolí.
 Díky!

kopejka
Echt Kelišová 9703 příspěvků 18.01.18 10:53

@Jan92 no a tam není potom možnost pracovat na půl úvazku? No nevim jak je to v Roudnici jsem od Mělníka, ale práci před tím než se narodili děti jsem sháněla dlouho, taky jsem dojizdela do Prahy, ale jsem z jiného oboru. Myslím, že práce v administrativě je tak nějak všude :nevim:

Ano Andromeda
Stálice 91 příspěvků 18.01.18 10:54

A co si pořídit chůvu?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama