Reklama

Práce v Roudnici nad Labem po mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jan92
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 10:31
práce v Roudnici nad Labem po mateřské

Dobrý den.
Chtěl bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s prací po mateřské v Roudnici a okolí. Jde mi o přítelkyni.
Bydlíme v Roudnici a plánujeme v brzké době dítě. Já dojíždím do práce do Prahy, takže jsem v pohodě.
Přemýšlíme ale, jak to udělat po mateřské, aby si přítelkyni taky našla práci. Já budu dojíždět z Prahy večer a nemáme tady žádnou rodinu, takže ani hlídání. Máte některá zkušenosti s prací na ranní, nebo na částečný úvazek tak, aby se dala stíhat i rodina?
Nebo to řešíte dojížděním do Prahy a školku a školu zařizujete taky v Praze?

Díky!!

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 18.01.18 10:43

Tak, záleží co má přítelkyně za vzdělání a jakou má praxi ne? Jinak je podle mě hodně brzy řešit, co bude dělat po mateřské, když není ještě ani těhotná.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 18.01.18 10:46

@Jan92 a ona nepracuje? Tak ať jde do práce, která ji bude vyhovovat a pak teprve na mateřskou a nemusíte nic řešit, v práci ji budou držet místo

Jan92
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 10:48

Má praxi v administrativě.
No my to řešíme spíš z toho důvodu, jestli zůstávat v Roudnici nebo se přestěhovat blíž Prahy (ale v Roudnici se nám hodně líbí, tak moc pryč nechceme).
Snažíme se zjistit, jak to tady mají ostatní s rodinou. Pokud bychom zjistili, že tady ta práce není vůbec, nebo že to bez hlídání a rodiny zvládnout nejde, tak nám asi nezbude než se přestěhovat co nejdřív, dokud ještě to mimino nemáme.

Jan92
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 10:49

Pracuje teď v Praze, kde je spokojená. Ale když počítáme to dojíždění, tak to s malým dítětem zvládnout nejde. Proto se ptáme na okolí.
 Díky!

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 18.01.18 10:53

@Jan92 no a tam není potom možnost pracovat na půl úvazku? No nevim jak je to v Roudnici jsem od Mělníka, ale práci před tím než se narodili děti jsem sháněla dlouho, taky jsem dojizdela do Prahy, ale jsem z jiného oboru. Myslím, že práce v administrativě je tak nějak všude :nevim:

Ano Andromeda
Kecalka 108 příspěvků 18.01.18 10:54

A co si pořídit chůvu?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >