Práce v supermarketu vs těhotenství

Anonymní
26.2.20 21:18

Práce v supermarketu vs těhotenství

Ahoj, omlouvám se za anonymitu, ale zajímalo by mě, která jste otěhotněla a pracovala v supermarketu, jak jste to zvládaly. Jsem na začátku (4 TT) a musím říct, že je to pro mě opravdu náročné. Je mi nevolno a poboliva podbřišek. Nepravidelné směny, přesčasy, lítačka (kasa mezitím vybalovat) atd. Jak dlouho jste vydržely vy? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.2.20 21:25

Řekni zaměstnavateli že jsi těhotná a ať ti přizpůsobí práci vzhledem k tvému stavu, třeba že budeš jenom za kasou kde si můžeš sednout. A stůj si za svým

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2719
26.2.20 21:25

:mrgreen: 4.tyden a ty uz tak blaznis??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 21:27

Práce

Tam mám strach, aby neremcali, že často zavírám kasu kvůli nevolnosti nebo že potrebuji na malou. Pracuji v Kauflandu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 21:28

Práce

Přemýšlím nad blbostmi, a napsala.jsem kaufu, ale jsem v Lidlu.

• Nahlásit
  • Citovat
312
26.2.20 21:29

@Kaileee bingo :D Jsou ženy, které mají fyzicky náročnější práci a normálně fungují. Brzo jí to leze na mozek :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 21:29

Práce

Jen mě zajímala zkušenost, nějak to dopadne. Zatím nechci být doma. :)

• Nahlásit
  • Citovat
2719
26.2.20 21:30
@Anonymní píše:
Jen mě zajímala zkušenost, nějak to dopadne. Zatím nechci být doma. :)

Ani by te nenechali doma k tomu fakt neni duvod :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23083
26.2.20 21:33

Můžeš to zkusit řešit jako jiné ženy v jiných profesích. Sama jsem v těhotenství učila. Nosila jsem si do hodin bonbony (pomáhaly na nevolnost). Využívala jsem přestávek na záchod, ale ze začátku to bylo v pohodě a nemusela jsem běhat nijak častěji. Zvládla jsem učit až do mateřské, jen jsem neučila tělocvik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7454
26.2.20 21:44

@Kaileee jsi si tím jistá? Dneska nechají doma každou, která řekne, že ji někde píchá. Vidím to kolem sebe, každá těhule je na rizikovým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
26.2.20 21:45

U prvního jsem dělala taky v lidlu. Normálně jsem pracovala až do 29 tt a pak měla týden dovolenou po které mě doktorka nechala na neschopence, protože se mi prý natahovali vazy a já nemohla stát ani chodit. Paradoxně se mi to rozjelo na té dovolené. Jinak já celou dobu dělala všechno. Do začátku 6.měsíce o mém stavu věděla jen vedoucí a nikdo jiný. Vybalovala jsem, uklízela, stavěla nonfood atd. Jak neříkám, že to nebylo náročný, ale dalo se to. Nejhorší bylo nazačátku vstávat ve 4 ráno. Jinak, zároveň se mnou byla těhotná jedna pokladní a ta byla více méně jen na kase. Rozhodně jí nikdo neprudil, jak často chodí na wc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8646
26.2.20 21:48
@Aduš8 píše:
Dneska nechají doma každou, která řekne, že ji někde píchá.

no, tak například mne píchá nejčastěji v autě… ale nikdo mě kvůli tomu doma nenechal :think: ;)

ale jinak abych se zakladatelky zastala - přijde mi, že ten začátek byl fakt nejhorší. cestou do práce jsem zvracela, cestou z práce jsem usínala v MHD. někdy po prvním trimestru se to zlomilo, a pak už dobrý :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
26.2.20 21:54

Radsi bych byla furt v praci a mela volnost, nez byt doma s omezenim volneho pohybu. Sice bych asi nevydrzela az do MD, ale presto. Muzes se zkusit domluvit se zamestnavatelem, musi podminky prizpusobit, ale ve 4 tt je podle mne skutecne brzy resit, vsak to ani test jeste neuschnul :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
26.2.20 21:56
@sagina píše:
no, tak například mne píchá nejčastěji v autě… ale nikdo mě kvůli tomu doma nenechal :think: ;)ale jinak abych se zakladatelky zastala - přijde mi, že ten začátek byl fakt nejhorší. cestou do práce jsem zvracela, cestou z práce jsem usínala v MHD. někdy po prvním trimestru se to zlomilo, a pak už dobrý :palec:

Mně v kuchyni, ale už to jde hůř s tím mým pupkem  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2719
26.2.20 22:06
@Aduš8 píše:
@Kaileee jsi si tím jistá? Dneska nechají doma každou, která řekne, že ji někde píchá. Vidím to kolem sebe, každá těhule je na rizikovým.

Tak ja to kolem sebe nevidim, tak nevim no… tohle mi prijde ale uz extrem, vsak na ultrazvuku jeste ani nemuze jit nic videt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama