Práce v supermarketu/pokladní

Anonymní
12.2.20 09:30

Práce v supermarketu/pokladní

Zdravím, hledám si práci a uvažuju o supermarketech třeba Lidl atd… chtěla jsem se zeptat zda je tam nějaká možnost, že bych si mohla vybrat jestli chci na kasu nebo ne? Já se těch pokladen bojím a navíc se prý hodně stává, že tam cosik chybí a pak to ten člověk musí doplatit ze svého. Takže bych šla do obchodu ale nechci na kasu. Děkuji za info.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

365
12.2.20 09:41

V Lidlu si nevyberete. Děláte kasu, zboží, atd. Vše dohromady a vlastně pak jdete domů a nic není pořádně hotové. Pořád odcházíte od kasy dělat jiné věci, pokud nejsou fronty.
A co takhle Lidl do velkoskladu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301
12.2.20 09:41

Já tehdy po škole dopékala pečivo v Albertu. Ale po týdnu jsem dala výpověď. Vůbec mě to nebavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 09:42

@FraDeu velkosklad mne taky napadl, ale jsem z Frýdku-Místku tak je mám z ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
365
12.2.20 09:49
@Anonymní píše:
@FraDeu velkosklad mne taky napadl, ale jsem z Frýdku-Místku tak je mám z ruky.

A co třeba velkosklady? Nemusí to být jen Lidl… ve Frýdku je velkosklad CashCarry s nápoji. Pořád všude někoho hledají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
12.2.20 10:01

Dělala jsem v Albertu a už nikdy. Byla jsem taková holka pro všechno, kde bylo potřeba tam mě dali. Když kasa neseděla, musela jsem doplatit a naopak když bylo něco na víc, to jsem musela odevzdat. Někdo mi říkal, že teď je už to jinak, ale nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
517
12.2.20 10:03

V Kauflandu jsou zaměstnanci přiřazeni na určitě úseky, ale když je fofr můžou kohokoliv šoupnout na kasu, ale jen na nezbytně nutnou dobu. Pokud vím, manko se nedoplací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama