Práce v těhotenství a na mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dog.s
Kecalka 130 příspěvků 12.08.19 23:20
Práce v těhotenství a na mateřské

Ahojky. Za chvíli nastupují na mateřskou a už teď přemýšlím co budu ty dva měsíce do porodu doma dělat. Teď mám 3 týdny do nástupu dovolenou a už mě to doma nebaví. Uklidím, uvařím, občas aj peču :lol: věnuji se svýmu koníčku - psům, ale i tak prostě děs běs. Ta nuda mě nutí víc spát a víc se válet a být víc líná :lol:
Chlapa mám skoro celý týden v zahraničí, takže vcelku doma jsem sama a dělám si jen to svoje.
Nenápadá vás něco nebo nedělate něco z domova, kolem domova za práci vhodnou i pro těhotné? Nabídek je na internetu hodně, ale nějakému montování tužek apod. moc nevěřím a zároveň se žádnou takovou práci formou přivydělku nemám zkušenosti :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11624 příspěvků 12.08.19 23:27

To je blbost, odpocivej, zarid si věci pro miminko, můžeš něco vyrábět, uklid si byt, jdi na kafe s kamarádkama, užij si poslední volné dny, prospi se, pak všechen klídek skončí :D

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.08.19 23:34

Pokud neobraci kazdou korunu, tak se na to vyserte ;) a uzivejte si ten klid doma, ten uz pak nebude :D

janickaIII
Závislačka 4422 příspěvků 12.08.19 23:42

@dog.s jestli se nudíš a nemáš co, tak mi můžeš přijít uklidit :lol: mám 10m mimino a je to mazec, takže budu za pomoc ráda :lol: dělám si srandu, užívej si klidu dokud to jde :-)

dog.s
Kecalka 130 příspěvků 12.08.19 23:46

Ne, to ne. Ale jsem ráda, když mám za práci zaplaceno a když si můžu koupit cokoli chci a neřešit. Což za chvíli mateřská bude prd. Prostě hlavně o dobrý pocit. No a taky ta nuda. Kamarádky jsou většinou v práci, no skončila jsem ve volné chvíli u hry na PC, obyčejná zoo :lol: ale to mě dlouho bavit nebude a naopak připadám si jako hrozná matka, která bude rodit u PC hry :lol: jenže já už fakt nevím co po splnění povinnosti jeste dělat :D
Věřím, že po narození budu za chvíli klidu ráda, ale dokud to člověk nezažil prostě neví no :lol:

Sashie
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 12.08.19 23:46

Naprosto že chápu, proto jsem na mateřskou nastoupila až dva týdny před TP. Holt jsem přišla o 4 týdny MD, ale měla jsem normální výplatu.

Aduš8
Kelišová 5329 příspěvků 12.08.19 23:53

Naprosto tě chápu, já musela být doma obě celá těhotenství. V jednom jsem se naučila háčkovat, teď v druhém šít :palec: :D

RockFous
Povídálka 41 příspěvků 13.08.19 00:55
@dog.s píše:
Ahojky. Za chvíli nastupují na mateřskou a už teď přemýšlím co budu ty dva měsíce do porodu doma dělat. Teď mám 3 týdny do nástupu dovolenou a už mě to doma nebaví. Uklidím, uvařím, občas aj peču :lol: věnuji se svýmu koníčku - psům, ale i tak prostě děs běs. Ta nuda mě nutí víc spát a víc se válet a být víc líná :lol:
Chlapa mám skoro celý týden v zahraničí, takže vcelku doma jsem sama a dělám si jen to svoje.
Nenápadá vás něco nebo nedělate něco z domova, kolem domova za práci vhodnou i pro těhotné? Nabídek je na internetu hodně, ale nějakému montování tužek apod. moc nevěřím a zároveň se žádnou takovou práci formou přivydělku nemám zkušenosti :nevim:

Ja byt tebou tak hezky pekne odpocivam a uzivam si kazdou volnou chvilku klidu a odpocinku. Ja vim, ze je to tezky, ze je to dlouhy, ale ja presne resila co ty litala bych o sto sest vubec jsem si nepripadala jako tehotna a spala jen pres noc a ted bych dala cokoliv za to abych tu chvilku k odpocinku mela :think: Byla jsem veljej spac kterej potreboval k fungovani tech 12 hodin spanku a ted?? Jsem rada za 3 hodinky v kuse co mi mala prospi a to kdyz jsme se vratily z porodnice tak spala i 7 hodin. :roll:,ale ted?? :zed: :zed: :zed: po me spac rozhodne neni.

Wendea71
Závislačka 2616 příspěvků 13.08.19 03:22

Taky bych lenosila…jsem ted po sestinedeli…věř už to pak odpočívat nejde na požádání :oops: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 07:24

Ahoj, mela jsem to uplne stejne a bohuzel se tenhle pocit nezmenil ani po narozeni miminka…s malou vse zvladam, dum uklizeny, navareno, chodim po navstevach, cvicenich s detmi, na prochazky ven…ale jak rikas, vic se valim a jsem linejsi, zvladam toho urcite min nez driv a chybi mi to…od her na mobilu jsem jen krucek :D prijdu si takova nevyuzita, takze chci nastoupit na zkraceny uvazek do prace, az male bude rok- to je za 3 mesice.

warita
Extra třída :D 11743 příspěvků 13.08.19 07:35

@dog.s ja pred porodem utrela prach ve skrinich a navoskovala dreveny nabytek. Umyla okna a preorganizovala ulozne prostory. Vydrhla jsem kuchyn tak, ze byla jako nova. Vyprala a vyzehlila uplne vsechno obleceni.

Celkove jsem se snazila, aby domacnost byla co nejvice uklizena do zasoby, nebot mi bylo jasne, ze po porodu na dlouuuhou dobu nebudu mit na zadny hloubkovy uklid cas.

Jinak pokud se jooo nudis, muzes se zkusit naucit hackovat a uhackovat neco pro sve dite. Taky doporucuju uvarit nejake jidla do zasoby a zamrazit v krabickach, bude se ti to hodit, pokud budes mit uplakane miminko, ktere ti nedovoli ani na chvilku neco delat v domacnosti. Tohle bych ja byvala uvitala prvni 3m jejiho zivota. Sahnout do mrazaku a vytahnout porci mrazenych plnenych paprik napr.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34896 příspěvků 13.08.19 07:51

Jen počkej, zajíci! :mrgreen: Když jsem čekala první dítě, taky jsem byla ještě den před porodem v práci a pak jsem se domnívala, že vlastně budu dělat všechno úplně stejně, jako dřív. Neboj, mimčo tě zaměstná a budeš unavená, to bude náplň na první měsíce. A pak se samozřejmě můžeš po něčem porozhlédnout, záleží nejvíc na tom, co jsi dělala před tím.

warita
Extra třída :D 11743 příspěvků 13.08.19 07:58

Jo aha, ja to spatne pochopila. Ja myslela, ze zakladatelkase pta, co ma delat pred narozenim. Ze by se nudila po narozeni, to nehrozi.

Elishka1
Závislačka 3322 příspěvků 13.08.19 07:59

Ja bych si ted zpetne asi pripravila nejake hotova jidla na mrazak na obdobi po porodu a asi umyla okna, ty byla pak dlouho ladem, dosla k zubari a ke kadernici

warita
Extra třída :D 11743 příspěvků 13.08.19 09:46
@Elishka1 píše:
Ja bych si ted zpetne asi pripravila nejake hotova jidla na mrazak na obdobi po porodu a asi umyla okna, ty byla pak dlouho ladem, dosla k zubari a ke kadernici

ctes moje mysleeenky

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama