Zkušenosti s prací v zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elkka
Stálice 69 příspěvků 05.11.18 13:10
Práce v zahraničí zkušenosti

Ahoj :) napadlo mě rozjet téma ohledně práce v zahraničí.
Máte nějaké zkušenosti? A to ať už dlouhodobě tak i brigádně?
Jakou práci jste v zahraničí vykonávali? Kolik hodin denně jste pracovali a kolik dní v týdnu.
Bydleli jste s více lidmi nebo jste měli „svůj vlastní“ byt či dům?
Pokud Vám to není nepříjemné, tak jaká byla Vaše měsíční mzda na české koruny (neberme v potaz životní úroveň prosím)
Byli jste s prací spokojení? Vrátili by jste se nebo jste již zůstali?
Proč jste se rozhodli vrátit zpět do čr, respektive proč ne ;)
A nakonec. Ve které zemi že jste to byli? ;)
Děkuji a těším se na příspěvky

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 16:33

anglie, staz, firma mi platila velky byt a auto, vydelek takovy, ze jsme si uzivali a jeste behem 2 let umorili znacnou cast hypoteky :mrgreen:

Lenka_Hal
Kelišová 5287 příspěvků 05.11.18 16:59

USA, stala prace, research scientist. Dum vlastni:) Nezvykla pracovni doba, delam kdy chci, dulezite jsou vysledky, navrat neplanuji, libi se nam tady…Plat nereknu, po prepocteni bych vypadala bohate :think: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >