Práce ve skladu - Zdiby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikkiia
Stálice 76 příspěvků 04.11.14 14:48
Práce ve skladu - Zdiby

Ahoj, nemá někdo zkušenost s prací ve skladu ve Zdibech? Jedná se o ten sklad Wrangler, Lee,.. (nemusí to být jen Zdiby).
Přemýšlím, že bych tuto práci zkusila, ale nikde nemůžu dohledat co ta práce vlastně obnáší nebo jak to tam chodí. Na internetu mi vyjelo pár diskuzí, kde to lidé docela haní, ale nedá se moc poznat, jestli je to zrovna ta práce ve skladech.

Kdyby měl někdo nějakou zkušenost, budu za ní moc ráda :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 16:28

Brigady co vetsinou nabizeji agenturach jsou vetsinou ve skladech kolem Prahy. Nejsou vyjimky dvanactky kde stojis na nohou a prakticky se nepohnes z mista a kdyz jo tak odnest neco tezkeho.. Vetsinou byva norma, hodne ukrajincu a mizerne placene. A ve finale te jeste krouhne agentura.

Nikkiia
Stálice 76 příspěvků 04.11.14 16:40

Tak to taky moc pozitivní není, v inzerátech mají plat okolo 80-90kč za hodinu a normálně 8h směny -ranní a odpolední.
Ale momentálně nemůžu nic sehnat, tak je tohle pro mě asi jediné východisko, skončit můžu vždycky, že.. :think:

SIMONA1234
Kelišová 7278 příspěvků 04.11.14 17:22

@Nikkiia Dělala jsem brigádu v D5 u Blažka, což je o v areálu D8 Zdiby…práce v pohodě, resp. jsme přijímali zboží z prodejen (neprodané) z posledních kolekcí, teď třeba jaro/léto 2014…třídilo se to podle artiklů na štendry (ramínka)…nebo do krabic (svetry, trička) nebo krabice s botama srovnávali do komínků. Co bylo potřeba polepit velikostma nebo čárovýma kodama, tak se polepovalo…práce 8 a půl hodiny, 45 minut na oběd, pauzy na kafe, cigaretu (kdo kouří). Kafe erární (zdarma) i cukr, mlíko, čaj :mrgreen: Voda z barelu taky zdarma. K dispozici lednice, mikrovlnka, toustovač…
Plat 75/hod. Ale práce super.

Nikkiia
Stálice 76 příspěvků 05.11.14 12:25

@SIMONA1234 Tak to vypadá fajn :) a ještě by mě zajímalo, jak probíhá pohovor? Mám se připravit jako na klasický pohovor (nastudovat si informace o firmě, apod…), co jsem se ještě dočetla, tak se vyplňuje nějaký dotazník..

SIMONA1234
Kelišová 7278 příspěvků 05.11.14 17:16

@Nikkiia Já nic takového neměla…mám tam kamaráda a vedoucí skladu je můj budoucí „tatínek“ :mrgreen: resp. budu mít jeho dítě ve školce. Brigádníci (u Blažka) pohovory nedělají, pokud bys byla stálý zaměstnanec, tak asi ano…ale brigádníci ne…Ale jestli to má Wrangler stejné, netuším… :nevim: :nevim: já popisuju brigádu u jiné firmy, byť ve stejném areálu.

Nikkiia
Stálice 76 příspěvků 06.11.14 12:25

@SIMONA1234 Uvidím no, každopádně to tam zkusím, a děkuju za info ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >