Práce z domova. Jak na to, kde hledat?

6.1.20 17:58

Práce z domova. Jak na to?

Dobrý den, chtěla bych se poradit nebo zjistit zda je to možné… Mám šílené depky z práce ale výhodou je, že to mám kousek od baráku, bohužel díky tomu že mám syna, si nemůžu dovolit někam dojíždět, jelikož ho musím vodit a vyzvedávat že školky… Což to je asi tak nějak jedno ale zajímá mě.
Chtěla bych začít dělat nějakou práci z domova abych nebyla v depresi a mohla normálně fungovat a při tom si vyzvednout syna kdy chci a ne aby na mě musel čekat do 3-4 hodin odpoledne…
Najde se tady někdo kdo něco takového dělá a poradí mi jak začít kde hledat a tak?? Děkuju moc za jakékoliv rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2955
6.1.20 18:01

Cekate, ze vam nekdo da „zlaty gral“? Pokud „nic neumite“, tak ani nehledejte. Nikdo vam penize za " skladani propisek a obalek" neda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
6.1.20 18:03

Jestli nemyslis klasicke katalogy, prodeje, MLM vnucovani nebo shaneni lidi, tak vetsinou musis neco umet. Nebo to mit aspon castecne z domova… preklady, ucetnictvi, youtubering :mrgreen:, doucovani, tvorba webu, sprava soc.siti, peceni dortu, zalozeni vlastniho byznysu… je toho spoustu, podel toho co clovek chce a umi. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:06

Tak třeba gelové nehty, řasy, pedikůra, masáže, věštění z karet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5753
6.1.20 18:10

Potřebuješ nápad, peníze a vůbec mít na to koule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
6.1.20 18:12

Na pracezdomova.net jsou články o druzích práce z domova, na co si dat pozor a tak. Já to nedoporučuji obecně. Podle mě je většina nesmysl. Čest výjimkám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:13
@Náměsíčná píše:
Tak třeba gelové nehty, řasy, pedikůra, masáže, věštění z karet

@Náměsíčná
Ty řasy by bylo fajn ale jde o to že jsem z vesnice což bude asi problém… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:21

@Simisa27 ahojky, já tak pracuji. Jsem externí administrativní posílá a jsem sama svým pánem. Mám na to ŽL a mám klienty, pro které pracuji dlouhodobě. Jednou za týden nebo 14 dní se sejdeme na firmě na poradě, kde jsem s nimi celý den a ostatní dny pracuji z domova. Musíš být ale 100% spolehlivá. Nejsou to peníze zadarmo. Důvěra je křehká a kor v dnešní době, kdy hodně lidí pracovní dobu tráví jinak než svou skutečnou pracovní náplní a to rovnou před očima zaměstnavatele… (nemyslím to nijak zle, byla jsem stejná když jsem seděla denně na firmě a byla zaměstnaná, člověk prostě potřebuje občas řešit jiné věci nebo si prostě oddáchnout.). A prací doma se mi to úplně změnilo. Jsem z toho co dělám nadšená a baví mě to. Zároveň si té důvěry a práce vážím na tolik, že by mne nenapadlo nechat si platit za nic… mimochodem klient by to stejně poznal… zakladatelko mrkni na práci virtuální asistentky… nebo na https://www.freelance.cz/
Držím palce aby ti to vyšlo. Já toho šla že dne na den a po hlavě a jsem za to fakt ráda! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5835
6.1.20 18:32

Hm to bych taky brala. Potrebuju delat od osmi do jedny a neni nic ani normalne tady, natozpak na doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
6.1.20 18:35

Makala jsem posledních 10 let v kancelářích, dělala poskoka, vystřídala jsem v jednom oboru prodej online, na pobočce, odbavovala klienty, řešila stížnosti, pomáhala sestavit web pro objednávky, řešila rezervační systémy, učila se SEO, jak psát weby a pak jsem si řekla dost. Umím 2 jazyky, mám praxi, umím toho vážně dost -od natahování dat, po zpracování kalkulací, po vyřizování objednávek, po reklamu, marketing, zvýšení prodeje, atd… a podala si inzerát na FB do skupin, že hledám práci na zpracování zakázek formou homeoffice, kde jednou týdně jsem schopna dojet po celé ČR kamkoliv do kanceláře. A ozvali se mi asi z pěti firem, kde jsem 3 odmítla, protože neodpovídaly jazykové znalosti. Až teď jsem ve firmě a makám na 8hodinový úvazek z domu. Jednou za měsíc jedu na školení do Prahy. Ale fakt jsem makala 10 let, abych se dostala tam, kde jsem teď.
Takže ano, mám zlatý grál (nemusím prodávat drogerii nebo kompletovat prupisky).
Práce z domu je, ale je potřeba fakt rozumět spoustě věcí a projít si firmama, abys zjistila, jak to v tom tvém oboru funguje.
A za sebe musím říct, že znám asi tak polovinu věcí z oboru. Pořád se mám co učit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8552
6.1.20 18:35

Já dělám z domova na živnost účetnictví pro malé firmy a podnikatele. Ale mám na to vzdělání a dlouhou praxi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:38

@FraDeu souhlasím. Mé předchozí zkušenosti jsou stejné. Cca 8 let praxe z různých oblastí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
6.1.20 18:39

@CopatáCácorka už jenom z toho odkazu je patrný, že je to pro lidi, kteří „něco umí“. Ne pro ženskou co nic neumí. A ŽL na „administrativní posilu“ je od začátku těžce podezřelý. NIKDO nebude platil takový prachy za obyčejnou kancelářskou práci. Takže vaše reklama má pár bodů za originalitu. Nic víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
6.1.20 18:41
@Tarjei píše:
Hm to bych taky brala. Potrebuju delat od osmi do jedny a neni nic ani normalne tady, natozpak na doma.

To je docela blbý časový termín. Když jsem nastupovala k nám na příchozí linku, tak z domu, pokud jsem chtěla pracovat, jsem musela být k dispozici 10-14 a ty 2 hodiny si šajbnout napůl s kolegyní. Takže buď být v práci 8-14 nebo 10-16. Protože je nejvíce zakázek v tomto časovém horizontu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
6.1.20 18:44
@Cenarius píše:
@CopatáCácorka už jenom z toho odkazu je patrný, že je to pro lidi, kteří „něco umí“. Ne pro ženskou co nic neumí. A ŽL na „administrativní posilu“ je od začátku těžce podezřelý. NIKDO nebude platil takový prachy za obyčejnou kancelářskou práci. Takže vaše reklama má pár bodů za originalitu. Nic víc.

Jenomže takových, co nic neumí, je strašná spousta a všechny do jedné chtějí něco kompletovat a nejlépe od 8 do 12.
Kdo něco umí, maká z domu - přivydělává si výrobou vlastních výrobků, poskytováním služeb (ať už kadeřnictví, html, doučování atd). Samy si takto shání klienty a snaží se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama