Reklama

Práce z domova- nemůžu nic najít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 20:43
Práce z domova nemůžu najít

Ahoj holky, hledam práci z domova a stále se mi nedaří nic najít, máte nějaké zkušenosti? Už jsem zoufalá. dekuji

Reklama

Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 07.10.18 20:48

Záleží co by jsi chtěla dělat :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 20:49

@epsice cokoliv,praxi mám v administrative

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 07.10.18 20:55

E-shop jde delat z domova.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 2 inzeráty 07.10.18 20:58

Tehle diskuzi o praci domu je tady uz snad milion, naposled vcera :roll: Na co dalsi? Porad to stejne dokola..

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11043 příspěvků 07.10.18 21:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, hledam práci z domova a stále se mi nedaří nic najít, máte nějaké zkušenosti? Už jsem zoufalá. dekuji

A co ti brání pracovat „venku“? Co máš za vzdělání?

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 07.10.18 21:10

Musíš vědět, co chceš dělat. Pokud hledáš „cokoliv“, nenajdeš nic. Doma se dělají pouze odborné práce, tj. kvalifikované, co umí málokdo, pak si takového člověka cení a přistoupí na cokoliv, jen aby si ho udrželi.

Andymo
Kecalka 114 příspěvků 07.10.18 21:25

@Emimin7 Ahoj, rozumis e-shopum? To je neco, co by me treba bavilo (sprava, nebo treba jen popisy produktu), ale jeste k tomu nejsem kompetentni. Da se na netu samonastudovat, jak tohle ovladat? Popr. mas nejaky tipy na webowky, kde to prostudovat?
Zatim jsem nic moc nenasla. Diky

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 07.10.18 22:14
@Andymo píše:
@Emimin7 Ahoj, rozumis e-shopum? To je neco, co by me treba bavilo (sprava, nebo treba jen popisy produktu), ale jeste k tomu nejsem kompetentni. Da se na netu samonastudovat, jak tohle ovladat? Popr. mas nejaky tipy na webowky, kde to prostudovat?
Zatim jsem nic moc nenasla. Diky

Ahoj, skrze placene aplikace jako Shoptet muzes pomerne snadno vytvorit vlastni e-shop. Bez podobne aplikace to asi nezvladnes, na to je treba umet kodovat a tak. To je proste nemozne slozite a jen pro odborniky. S Shoptet nebo jinou takovou aplikaci to jde ovsem snadno, tam se tvori kody automaticky.
Ale i tak, to je to nejmensi. Dulezita a mnohem narocnejsi stranka veci je skrze e-shop zacit prodavat, vydelavat.

JancaV
Nováček 7 příspěvků 24 inzerátů 10.10.18 09:56

Dobry den, ja si privydelavam z domova u firmy Eurona. Je toto ceska znacke ekologicke drogerie. Mam 3 deti a jde to. Mam i svou skupinku na facebooku, tak kdyztak mrknete: Jana Votavová - Setri s Euronou. V podstate se jedna o katalogovy prodej, ale s tim rozdilem, ze nemusim nikoho obchazet a neco mu vnucovat. Mam prave v te skupince fotky PRED a PO cisteni ruznych skvrn a lide se mi na zaklade toho hlasi sami. Pokud mate zajem o blizsi info, tak budu rada, kdyz napisete. Nebo jen tak mrknete do skupinky, za to nic nedate. Pekny den, Jana :)

gabajuh
Povídálka 28 příspěvků 10.10.18 15:16

Zdravím nevíte o nějaké práci na doma??Děkuji za odpověď

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >