Práce z domova překlady z AJ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 08.12.10 08:28
Práce z domova překlady z AJ

Našla jsem v Annonci inzerát na překlady z angličtiny do mého rodného jazyka. Byl tam odkaz na tyto stránky: http://tc.idioma.com/…ec.nsf/login?…
Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jak jde o práci z domova tak jsem dost obezřetná. Ani nevím, jestli bych na to měla čas, spíš jen tak mapuju terén :-)

Reakce:
pavla002
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.10 09:03

ahoj no bylo by to dobry, koukam na jejich web, idioma.com, tak se mrkni, tam to vypada docela verohodne..

Bluesonja
Nováček 7 příspěvků 08.12.10 15:05

Ja na inzeraty na pracu z domova taktiez moc neverim, ale toto vyzera celkom vierohodne.. aspon zatial :-)

Mozno sa do toho dam i ja, ale asi az po Vianociach. Teraz sa pojdem vrhnut do pecenia. Ak mi to moja mala dovoli :-D

Mufinko, ak to skusis, daj vediet, ako to dopadlo, ci nahodou nechcu nejake registracne poplatky a tak. Ak ano, tak potom je to jasne.. Chcu na nas len zarobit.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 08.12.10 16:36

Určitě dám vědět, jestli se dohrabu k tomu tam poslat CV :-)

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 14.12.10 08:28

…tak já už se tam registrovala a dneska mi přišel mejl, že kombinace Čj x Aj už je plná a nepřímají, že založí do databáze zájemců, kdyby se uvolnilo :nevim: škoda :-( to by se mi fakt líbilo a bylo to seriózní
Bluesonja - ale ty bys to se Sj mohla zkusit, zda nemají plno
A pokud si je někdo fakt jistý ve více jazycích, tak o ty je větší zájem. :mavam:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 14.12.10 08:32

PeBa, škoda, no, ale taky se tam zaregistuju, třeba časem.

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 14.12.10 09:38

jo, to určitě udělej, třeba časem naberou
tady jsou jejich stránky a vypadají seriozně

Bluesonja
Nováček 7 příspěvků 14.12.10 12:24

@Bepa, diky, za si dala vediet. Ja to asi skusim tiez, ako pises, mozno pre SJ bude nieco volne.

madla21
Závislačka 2847 příspěvků 25.04.12 10:45

Holky spolupracujete někdo s touto firmu? Jaká je s něma spolupráce?

Veronikka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.13 20:10

@Mufina Překlad je vždycky práce z domova, nikde není žádná kancelář kde by překladatelé překládali…vždycky zavolaj překladateli z agentury a ten sedí doma a čeká na nabídky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >