Reklama

Práce z domova překlady z AJ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 08.12.10 08:28
Práce z domova překlady z AJ

Našla jsem v Annonci inzerát na překlady z angličtiny do mého rodného jazyka. Byl tam odkaz na tyto stránky: http://tc.idioma.com/…ec.nsf/login?…
Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jak jde o práci z domova tak jsem dost obezřetná. Ani nevím, jestli bych na to měla čas, spíš jen tak mapuju terén :-)

Reklama

Reakce:

pavla002 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.10 09:03

ahoj no bylo by to dobry, koukam na jejich web, idioma.com, tak se mrkni, tam to vypada docela verohodne..

Bluesonja
Nováček 7 příspěvků 08.12.10 15:05

Ja na inzeraty na pracu z domova taktiez moc neverim, ale toto vyzera celkom vierohodne.. aspon zatial :-)

Mozno sa do toho dam i ja, ale asi az po Vianociach. Teraz sa pojdem vrhnut do pecenia. Ak mi to moja mala dovoli :-D

Mufinko, ak to skusis, daj vediet, ako to dopadlo, ci nahodou nechcu nejake registracne poplatky a tak. Ak ano, tak potom je to jasne.. Chcu na nas len zarobit.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 08.12.10 16:36

Určitě dám vědět, jestli se dohrabu k tomu tam poslat CV :-)

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 14.12.10 08:28

…tak já už se tam registrovala a dneska mi přišel mejl, že kombinace Čj x Aj už je plná a nepřímají, že založí do databáze zájemců, kdyby se uvolnilo :nevim: škoda :-( to by se mi fakt líbilo a bylo to seriózní
Bluesonja - ale ty bys to se Sj mohla zkusit, zda nemají plno
A pokud si je někdo fakt jistý ve více jazycích, tak o ty je větší zájem. :mavam:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 14.12.10 08:32

PeBa, škoda, no, ale taky se tam zaregistuju, třeba časem.

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 14.12.10 09:38

jo, to určitě udělej, třeba časem naberou
tady jsou jejich stránky a vypadají seriozně

Bluesonja
Nováček 7 příspěvků 14.12.10 12:24

@Bepa, diky, za si dala vediet. Ja to asi skusim tiez, ako pises, mozno pre SJ bude nieco volne.

madla21
Závislačka 2847 příspěvků 25.04.12 10:45

Holky spolupracujete někdo s touto firmu? Jaká je s něma spolupráce?

Veronikka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.13 20:10

@Mufina Překlad je vždycky práce z domova, nikde není žádná kancelář kde by překladatelé překládali…vždycky zavolaj překladateli z agentury a ten sedí doma a čeká na nabídky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >