Práce z domova při těhotenství

46
21.9.20 07:21

Práce z domova při těhotenství

Ahoj holky, chci se zeptat na zkušenosti na práci z domova, co opravdu funguje :D chci si něco málo přivydělat, všude píšou, ať prvně pošlu peníze, klidně bych poslala, ale bojím se, že pak žádná odezva :D díky za tipy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5198
21.9.20 07:30

Všude kde chcou peníze předem je podvod, zásadně neposilat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
21.9.20 07:42

Taky jsem shanela bohuzel vetsina je podvod kde chteji penize predem. Seriozni nabidky byvaji od uradu prace ale to taky jen vyjimecne :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12647
21.9.20 08:09

Nic neposilej. Jinak tohle tema tady vidim casto, koukala jsi do starsich diskusi? Obavam se, ze pokud neumis neco kvalifikovaneho, ta sance je miziva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6187
21.9.20 08:14

A co umíte a můžete nabídnout? To je zásadní otázka. Pokud se orientujete v IT nebo umíte jazyk tak se práce na doma dá sehnat. Bohužel v ostatních odvětvích to je špatné protože Čína a Indie neuvěřitelně podhodnotily cenu lidské práce. Třeba kamarádka na rizikovém těhotenství dělala správu emailů několika menším firmám. Vždycky jednou denně probrala veškerou příchozí poštu, odstranila spam a maily dala do kategorií podle naléhavosti. Normálně si dala na internet inzerát a do měsíce měla 4 malé firmy, které jí za to něco málo platily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
21.9.20 08:23

Práce z domu je dost. Otázkou je, co umíte, v čem jste schopná. Většina lidí jen čeká, že jím práce z domu spadne do klína a budou si přivydělávat ale takhle to nefunguje.
Musíte něco umět - mít znalosti - nabídnout schopnosti.
edit - chybička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60334
21.9.20 10:24

@leeniik práce na doma není, jsou to vesměs podvody.. Co mě napadá, tak max vyplňování dotazníku, psaní článků, práce pro zaměstnavatele dosavadního atd.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
21.9.20 10:34
@martina.se píše:
@leeniik práce na doma není, jsou to vesměs podvody.. Co mě napadá, tak max vyplňování dotazníku, psaní článků, práce pro zaměstnavatele dosavadního atd.. :think:

Já třeba zpracovávám pro zaměstnavatele zakázky pro firmu, vystavuju faktury v systému, hledám letenky, aktuální nejlepší letecké spoje, zařizuju transfery.
Není to specifická práce, ale zase musíš umět komunikativně jazyk.
Jestli umíš jazyk, můžeš to zkusit na fakturách v Siemens - je třeba ale obětovat 3 měsíce školení a pak máš 4 dny v týdnu homeoffice na plný úvazek - a školku v Ostravě mají třeba přímo vedle vchodu do budovy. V Praze mají taky školku, ale netuším, v jaké části. Mají i flexibilní pracovní dobu ale v rozmezí 10-14 musíš být online a zpracovávat faktury, jinak si další 4 hodiny naplánuj, jak chceš.
https://jobs.siemens.com/jobs/221274?…
Vše podloženo pracovní smlouvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
22.9.20 09:23
@leeniik píše:
Ahoj holky, chci se zeptat na zkušenosti na práci z domova, co opravdu funguje :D chci si něco málo přivydělat, všude píšou, ať prvně pošlu peníze, klidně bych poslala, ale bojím se, že pak žádná odezva :D díky za tipy :palec:

Ahoj, mohla bych ti doporučit spolupráci s firmou LR :) pokud by jsi chtěla vědět více info, napis mi do zprávy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.9.20 23:07

Kdyby si nekdo chtel vydelat par kacek formou „klikani“ na netu:)

info tady: [https://likegram. cz/?ref=5f70d466d2eea](https://likegram.cz/?…)
Chce to trpelivost, ale napr. pro studenty (kdyz se nudi) nebo mamky na MD (kdyz mimco spi)… zivot vam to nezmeni:D, ale lepsi nez nic:) A neplati se fakt nic;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama