Kde najdu práci z domova na RD?

6.12.19 19:56

Prace z domova,rucni prace,zkusenoati na RD

Ahoj maminky, uz nevim kam se obratit, hledám praci na domova. Ruční prace, cokoli, co obyč. clovek dokaze a nemusi mit comp. Co jsem tak hledala, vsude chteji vatupni poplatel či co a recenze na to jsou fakt desny. Ma některá prosim zkusenosti či dela neco, co by mi mohla doporucit? Dekuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

203
6.12.19 20:25

Ja vim jen o praci, ke ktere je nutne PC… tak zkus co umis - pect cukrovi, sit, hackovat… to, co nabizeji na netu jsou jen same podvody. Uz jsem naletela 2×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 20:33

Ja bych prave radsi mit jistotu, hackuje a sije kdekdo a cukroví, to je spise sezónní. Chtela bych, aby mi někdo zadal praci a ja delala, co je treba. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6399
6.12.19 20:38

A co umis? Co muzes nabidnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
6.12.19 20:39

@Ondrášek27 to je ale trosku naivná predstava, keď vlastne nič neponúkas :nevim: @Adrina1 ti poradila dobre. Môžeš i žehliť kamarátkam, hlidat im deti a vodiť ich na kruzky, môžeš doucovat jazyky. Nie je to záruka trvalého príjmu, ale lepšie ako nič (a rozhodne lepšie než pochybné obálky a skladanie blbosti :roll: - ved I pri takých letákoch je pomer čas vz zárobok úplne smiešny..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12183
6.12.19 20:53

@Ondrášek27 U nás ve městě je firma, která domů dává elektro součástky. Vše si musíš odvézt přivézt, pokud potřebují, tak dělat fakt hodně. Ale vůbec se to nevyplatí, pokud s tím nepomáhá celá rodina. Lepší ceny mají invalidé. Jinak nic moc. Známá dělá loutky.

Nevim, co by sis představovala, když ti návrhy od holek nejsou dost dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 21:01

Nerikam, ze mi neni nic dobre. Jen sbiram informace a zkusenosti ;),zajima me kdo s cim ma zkusenost a zda se da vydelat i timto zpusobem, jinak zde brigadu muzu najit, kolem je fabrik plno. Jen jsme s malym na sobe dost zavisli :srdce:,tak me zajimalo, zda to jde i takto :D. Bavi me rucni prace a sarapetičky, jsme sami dva a penez je malo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 21:21

@Ondrášek27 pracujem ako projektová manažérka, prevažne z domu, pre zahraničnú spoločnosť, zarobím si viac než nadpriemer. To samé holky kt. sa k nám vracajú po materskej, makaju na 1/2 uvezok z domu a zarobia si slušne peniaze.
Jestli ta práca na PC nebaví, tak moc nepomôžem… Ale, je otázne, jestli si vďaka ručným pracam zarobíš toľko, aby sa ti to vyplatilo z hľadiska času… Aké veľké máš dieťa? :)

• Nahlásit
  • Citovat
6.12.19 21:34

@Ondrášek27 a roznaset letáky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12183
6.12.19 23:49
@Ondrášek27 píše:
Nerikam, ze mi neni nic dobre. Jen sbiram informace a zkusenosti ;),zajima me kdo s cim ma zkusenost a zda se da vydelat i timto zpusobem, jinak zde brigadu muzu najit, kolem je fabrik plno. Jen jsme s malym na sobe dost zavisli :srdce:,tak me zajimalo, zda to jde i takto :D. Bavi me rucni prace a sarapetičky, jsme sami dva a penez je malo :zed:

No, to záleží s čím přijdeš. Chce to nápad a vlastní styl. Ručně vyrobených věcí je spousta. Otázka je, jestli se to vyplatí. Buď máš co nabídnout a zaplatí se ti to. Jinak bych se práce ve fabrice nebála. Ve finále dvě noční dvanáctky klidně můžou být lepší než ruční práce. I když přípustím, že čepici uhackujes za hodinu. Tak na ní vyděláš max stovku a to nic moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
7.12.19 11:21

Můžeš zkompletovat letáky pro pošťačky. Překládat texty, doucovat studenty, zpracovávat daňovou evidenci, tvořit weby, žehlit košile samotným chlapum. Z domu je toho hafo, stačí si vybrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama