Práce z domu a jak to zvládá vaše okolí?

Anonymní
23.1.21 18:31

Práce z domu a jak to zvládá vaše okolí?

Ahoj všem pracujícím z domu. Zajímá mě, jak to zvládáte vy a vaše okolí? Abych upřesnila.. Pracuji cca rok z domu sama na sebe a moc mě to baví. Nemám potřebu někde sedět x hodin a na někoho pracovat a lidí mi během pracovni doby také nechybí.. Sociální kontakt mám potom nebo přátelé na telefonu a stejně je práce tolik, že na to ani nejsou moc myšlenky. No udivuje mě, že na mě koukají jak na sociopata a chudáka a to bez nadsazky 8o. Navíc si ještě k tomu myslí, že mě živí manžel a že se vlastně mám, že mám takového chlapa a mužů být doma. :mrgreen: No nemám potřebu jim říkat harmonogram dne nebo předkládat fakturaci.. Na jednu stranu je to úsměvné.. Ale na druhou mě to se. e ani nevím proc :mrgreen:. Takže si rada poslechnu vaše životní zkušenosti s prací doma a tím, jak to přijímá okolí. Přijde mi, že mentalita zaměstnance je tady ještě těžce zakořeněná, i když dnes už pracuje z domu kde kdo. Těším se na pokec :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62166
23.1.21 18:42

Nikdy jsem neřešila, co si myslí okolí :think: ale u nás je známo, že byť jsem byla doma, tak jsem chlapa živila já :mrgreen: :think: on se tím ještě chlubil :lol: neřeš okolí, však oni tvůj život nežijí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23621
@Anonymní píše:
Ahoj všem pracujícím z domu. Zajímá mě, jak to zvládáte vy a vaše okolí? Abych upřesnila.. Pracuji cca rok z domu sama na sebe a moc mě to baví. Nemám potřebu někde sedět x hodin a na někoho pracovat a lidí mi během pracovni doby také nechybí.. Sociální kontakt mám potom nebo přátelé na telefonu a stejně je práce tolik, že na to ani nejsou moc myšlenky.No udivuje mě, že na mě koukají jak na sociopata a chudáka a to bez nadsazky 8o. Navíc si ještě k tomu myslí, že mě živí manžel a že se vlastně mám, že mám takového chlapa a mužů být doma. :mrgreen: No nemám potřebu jim říkat harmonogram dne nebo předkládat fakturaci.. Na jednu stranu je to úsměvné.. Ale na druhou mě to se. e ani nevím proc :mrgreen:. Takže si rada poslechnu vaše životní zkušenosti s prací doma a tím, jak to přijímá okolí. Přijde mi, že mentalita zaměstnance je tady ještě těžce zakořeněná, i když dnes už pracuje z domu kde kdo. Těším se na pokec :kytka:

Já spíš silně pochybuju, že má kdokoli zapotřebí tě řešit. Ona to bude spíš tvoje utkvělá představa, že to kohokoli zajímá a že to řeší, ale ve finále na tebe není nikdo zvědavej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74841

Mě přijde, že si zamindrákovaná osoba, která řeší co okolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3148
23.1.21 18:52
@Anonymní píše:
Ahoj všem pracujícím z domu. Zajímá mě, jak to zvládáte vy a vaše okolí? Abych upřesnila.. Pracuji cca rok z domu sama na sebe a moc mě to baví. Nemám potřebu někde sedět x hodin a na někoho pracovat a lidí mi během pracovni doby také nechybí.. Sociální kontakt mám potom nebo přátelé na telefonu a stejně je práce tolik, že na to ani nejsou moc myšlenky. No udivuje mě, že na mě koukají jak na sociopata a chudáka a to bez nadsazky 8o. Navíc si ještě k tomu myslí, že mě živí manžel a že se vlastně mám, že mám takového chlapa a mužů být doma. :mrgreen: No nemám potřebu jim říkat harmonogram dne nebo předkládat fakturaci.. Na jednu stranu je to úsměvné.. Ale na druhou mě to se. e ani nevím proc :mrgreen:. Takže si rada poslechnu vaše životní zkušenosti s prací doma a tím, jak to přijímá okolí. Přijde mi, že mentalita zaměstnance je tady ještě těžce zakořeněná, i když dnes už pracuje z domu kde kdo. Těším se na pokec :kytka:

Nemyslím si, že v dnešní době někdo řeší HO, pracuje na něm kde kdo a fakt to neni nic výjimečného. Tak pracuješ z domu a co jako? Ja taky a polovina kolegu taky. Naopak mi to spousta lidí závidí a přeje.
Slyšíš trávu růst a nebo si chceš připadat zajímavá a ono to nejak nepřichází, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13300
23.1.21 18:54
@Anonymní píše:
Ahoj všem pracujícím z domu. Zajímá mě, jak to zvládáte vy a vaše okolí? Abych upřesnila.. Pracuji cca rok z domu sama na sebe a moc mě to baví. Nemám potřebu někde sedět x hodin a na někoho pracovat a lidí mi během pracovni doby také nechybí.. Sociální kontakt mám potom nebo přátelé na telefonu a stejně je práce tolik, že na to ani nejsou moc myšlenky. No udivuje mě, že na mě koukají jak na sociopata a chudáka a to bez nadsazky 8o. Navíc si ještě k tomu myslí, že mě živí manžel a že se vlastně mám, že mám takového chlapa a mužů být doma. :mrgreen: No nemám potřebu jim říkat harmonogram dne nebo předkládat fakturaci.. Na jednu stranu je to úsměvné.. Ale na druhou mě to se. e ani nevím proc :mrgreen:. Takže si rada poslechnu vaše životní zkušenosti s prací doma a tím, jak to přijímá okolí. Přijde mi, že mentalita zaměstnance je tady ještě těžce zakořeněná, i když dnes už pracuje z domu kde kdo. Těším se na pokec :kytka:

Absolutne netusim, zda nekdo ze sousedu pracuje z domu. A tvoje sousedy a okoli to asi taky nezajima, pokud ty sama nemas potrebu to vsem v okoli vykladat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 18:54
@hanka.br. píše:
Já spíš silně pochybuju, že má kdokoli zapotřebí tě řešit. Ona to bude spíš tvoje utkvělá představa, že to kohokoli zajímá a že to řeší, ale ve finále na tebe není nikdo zvědavej.

Hele ale já píšu na základě toho, co mi ti lidé osobně říkají. Díky za nazor :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 18:55
@j.a.n.i1 píše:
Mě přijde, že si zamindrákovaná osoba, která řeší co okolí…

Díky za nazor :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 18:56
@Kockazvysocan píše:
Nemyslím si, že v dnešní době někdo řeší HO, pracuje na něm kde kdo a fakt to neni nic výjimečného. Tak pracuješ z domu a co jako? Ja taky a polovina kolegu taky. Naopak mi to spousta lidí závidí a přeje.
Slyšíš trávu růst a nebo si chceš připadat zajímavá a ono to nejak nepřichází, viď?

V mém okolí právě z domu nepracuje nikdo.. Díky za příspěvek.

• Citovat
  • Nahlásit
23621
23.1.21 18:57
@Anonymní píše:
Hele ale já píšu na základě toho, co mi ti lidé osobně říkají. Díky za nazor :kytka:

Jasně. Celý davy lidí tě zastavují, aby se tě vyptaly na tvůj HO a měly tě za sociopata, když dneska pracuje na HO půlka republiky. Ono to asi nebude tak horký s tím množstvím lidí, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 18:58
@martina.se píše:
Nikdy jsem neřešila, co si myslí okolí :think: ale u nás je známo, že byť jsem byla doma, tak jsem chlapa živila já :mrgreen: :think: on se tím ještě chlubil :lol: neřeš okolí, však oni tvůj život nežijí

Nežijí a nezivi.. Máš pravdu. Jen se těch lidí nezávislé sešlo víc a celkem jsem koukala no.. A zajímalo mě, jak to mají ostatní pracující z domu. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 19:00
@hanka.br. píše:
Jasně. Celý davy lidí tě zastavují, aby se tě vyptaly na tvůj HO a měly tě za sociopata, když dneska pracuje na HO půlka republiky. Ono to asi nebude tak horký s tím množstvím lidí, viď?

Děkuji za tvůj názor a zkušenost.. Hele je to pár lidí. Určitě ne davy a překvapilo mě to právě. Proto mě zajimaly názory lidí, kteří pracují samy na sebe z domu.. Já to mají oni. To je cele :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3025
23.1.21 19:01

Tady v Praze teď na HO pracuje skoro každý včetně mě. Je to na palici, chybí mi kontakt s lidmi a občas mi solidně doma hrabe, jako trvaly stav bych to teda nechtěla. Ale opravdu nikdo se nepozastavuje nad tím ze pracuji z domova, sousedům a známým je to opravdu jedno. Jediný komu to vadí jsem ja a to je taky každému jedno. Myslím ze tyto úvahy jsou jen v tvé hlavě, každému je úplně ukradeny odkud pracujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24185
23.1.21 19:09

Tak nejake usmevne historky typu je, ty se mas, ze nemusis nic delat, nebo kdyz jsi doma, tak mi muzes prijit pohlidat deti jsem za ty roky nasbirala. Ale to neresim.

Nicmene co ne fakt uz sejri, ze jsem uz skiro rok kvuli kovidu nepachla do kanclu a ted pres zimu mi ta socializace a urcity rezim chybi. A jeste vic na houno je, kdyz se postesti a doma skejsnou obe deti na domaci skole nebo kvuli karantene/nemocem. To je pak na masli. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19715
23.1.21 19:09

Myslím, že mému okolí je úplně ukradený jestli jsem na HO nebo na pracovišti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat