Práce z domu na PC pro maminky na rodičovské

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.6.22 18:27

Práce z domu na PC pro maminky na rodičovské

Zdravím, chci se zeptat, zda si některá přivyděláváte z domu a jak? Budu teď přecházet na rodičovskou a mám starost, aby se to vše s penězi zvládlo. Moc děkuji za rady. :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13687
24.6.22 18:30

No tento dotaz mají většinou lidí, kteří na PC neumí absolutně nic. Jelikož pokud umí, tak nějakou brigádu nebo částečný homeoffice si najdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4746
24.6.22 18:31

A jakou radu čekáš? Máš možnost dělám HO v práci před mateřskou? Nebo jakou máš představu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4862
24.6.22 18:38

Tuto starost máš už trošku pozdě :think:

Jinak můžeš něco vyrábět, pracovat pro svého zaměstnavatele na HO, psát články, telefonistka se dá taky z domu… záleží co umíš 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
24.6.22 18:50

Co umíš?
Já zpracovávám zakázky, ale potřebuješ aktivně AJ nebo NJ, nebo i ŠJ.
Můžeš překládat, doučovat, zpracovávat účetnictví, dělat html… je toho fakt hodně, opravdu, ale musíš něco umět. Jen tak ti práci z domu nikdo nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
24.6.22 19:03
@Cenarius píše:
No tento dotaz mají většinou lidí, kteří na PC neumí absolutně nic. Jelikož pokud umí, tak nějakou brigádu nebo částečný homeoffice si najdou.

Nerýpej ;)

Pokud nic neumíš můžeš dělat operátora na lince, těch společností je hodně, popřípadě dispečera taxi…

Pak jsou další specifická povolání, nejjednodušší máš když si třeba na jobs.cz zadáš do filtrů práce z domova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4467
24.6.22 19:28

Najdi si nějaké web s inzeráty a do filtru zadej práce z domu. Najde ti to všechny ty operátory, administrativní pracovnice, účetní, IT blbiny, koordinatory… pak si stačí jen vybrat.. například na ty telefonní linky nabírají snad pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83517
24.6.22 20:48
@welovefashion píše:
Nerýpej ;)

Pokud nic neumíš můžeš dělat operátora na lince, těch společností je hodně, popřípadě dispečera taxi…

Pak jsou další specifická povolání, nejjednodušší máš když si třeba na jobs.cz zadáš do filtrů práce z domova

No, podle toho, jak se tu nekteri vyjadruji, nemohou delat ani toho operatora, natoz dispecera taxi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
24.6.22 20:52
@j.a.n.i1 píše:
No, podle toho, jak se tu nekteri vyjadruji, nemohou delat ani toho operatora, natoz dispecera taxi.

No podle toho, co jsem potkala na covid lince, bych jim moc nefandila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83517
25.6.22 08:26
@welovefashion píše:
No podle toho, co jsem potkala na covid lince, bych jim moc nefandila ;)

Ale ted uz neni covid linka a za normalniho stavu si alespon trochu vybiraji i na ty linky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
25.6.22 08:36
@j.a.n.i1 píše:
Ale ted uz neni covid linka a za normalniho stavu si alespon trochu vybiraji i na ty linky.

Tak gramatiku má ok, to už má z poloviny vyhráno;) jo trochu jsem do toho nahlídla, jsou společnosti, které si fakt vybírají, mají tvrdá pravidla, ty tě většinou i líp zaplatí, no a pak ten zbytek okolo stovky a méně za hodinu, no a tam už je to dost o tom, kdo za tyto peníze chce pracovat… ;)

A jen tak off topic, teď jsem se setkala s nabídkou dispečera za 60 na hodinu a i na to se najdou lidi :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83517
25.6.22 08:42

@welovefashion No, tak ty asi fakt berou kazdeho… Ja mam taky zkusenost jen s temi „lepsimi“, co slusne plati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
25.6.22 12:28

Umíš alespoň jeden cizí jazyk komunikativně? @Andy10092017

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu