Práce z domu od PC, co jde dělat o půlnoci ?

Anonymní
30.6.20 12:53

Práce z domu od PC co jde dělat o půlnoci ?

Ahoj,

prosím potřebuji nějakou dlouhodobou práci z domu od PC, kde nejsou třeba nějaké speciální dovednosti (např. programování atd) a kterou budu moci vykonávat kdy budu chtít já.

Jde o to, že jsme dlouhodobě v hodně špatné finanční situaci a máme dluhy. Sice vše řádně platíme = tedy nejsme po splatnosti ani nikde v registrech dlužníků atd, ale je toho hodně a nedaří se nám šetřit.

Navíc to nejde takto dělat žít od výplaty k výplatě a proto hledám další příjem ve formě brigády nebo DPČ. Tedka jsem dělala přesčasy v práci, ale díky koronaviru polovinu zaměstnanců propustili a přesčasy zrušili.

Ještě navíc máme dost komplikovanou rodinnou a bytovou situaci (nechci blíže rozebírat) a musím tedy hnedka po práci jet domů a nemužu tudíž jít ještě třeba na brigádu na pokladnu (nejedná se jenom o hlídání, ale je to složitější)

Hledám nějakou práci, kde bude jedno kdy pracuji a to doslova (zda v neděli o půlnoci nebo zda v pondělí ráno) a kde např, vyfasuji objem práce a bude na mě, kdy si ho udělám. Případně si i určit, kolik toho chci dělat.

Jediné co mě napadlo je žehlení u mě doma, ale většina lidí není ochotná vlastním autem dovézt koš prádla atd a popravdě nejsem moc manuálně zručná, abych žehlila košile. Napadla mě ještě angličtina přes skype, ale to se domlouvá dopředu a nejde mít hodinu v 10 večer atd.

Ideálně něco od PC, práce s daty atd (mám zkušenosti se SAP, excel atd)

Vzdělání mám gympl s maturitou a AJ na urovni C1 (ale certifikátu), ale jsem ochotná si udělat nejaký rekvalifikační kurz nebo něco, ale nenapadá mě co bych tak mohla sehnat…

Nějaké nápady?

Anonym = dluhy, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

123
30.6.20 13:00

To je strašně těžký :think: a máš alespoň co nabídnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
30.6.20 13:02

Jestli umíš anglicky, tak co dělat nějaký překlad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7475
30.6.20 13:08

PPC, online marketing, grafika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7544

Upřímně, na práci z domu u PC bez speciální kvalifikace jsou takové fronty, že si nemyslím, že máš šanci. To co popisujes prostě z domu dělá regulérní zaměstnanec firmy, neumím si představit firmu, co by ti coby cizímu brigádníkovi dala data a nechala tě z fleku z domova dělat se Sapem. Moje známá si žehlit nechávala a té paní ten koš odvezla a zase si to vyzvedla. Pokud máš výbornou aj, ale kvůli času nemůžeš učit, můžeš lidem dělat korekce bc prací, úkoly atd. Ale je to velmi slabě placené, a navíc ti budou konkurovat rodilí mluvčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@KatusinkaMala píše:
To je strašně těžký :think: a máš alespoň co nabídnout?

asi právě ne…

• Nahlásit
  • Citovat
1476
30.6.20 14:28

Pokud nemas co nabidnout, tak to asi nic moc nesezenes. Takovych dotazu, jako mas ty, tu byva nekolik tydne.

Znam lidi, co si rekli, ze se dostanou do IT, absolvovali X kurzu na Udemy, Codecademy a podobnych vzdelavacich platformach a pak si sehnali praci jako juniorni programator napriklad, nebo nejdriv klidne i neplacenou staz v nejake firme a pak praci. Nektere z nich byly matky na materske a pracovaly pak po nocich. Ale tam to pocita treba s rocnim proaktivnim sebevzdelavanim a taky tim, ze te tyto obory zajimaji a pujde ti to. Dobry odrazovy mustek do techto oboru jsou kurzy od Czechitas, i treba jednodenni, kde se osahas, jak to vlastne funguje.

Dalsim vyhodnym oborem by mohl byt online marketing, ale tam se to taky potrebujes nejdriv naucit, at uz se jedna o PPC, socialni site, copywriting nebo SEO.

Jako anglicky umi pomalu kdekdo, takze v tom bych uplne prilezitost nevidela. Leda bys nabizela treba doucko studentum, co nedali maturitu nebo obecne potrebuji doucko z anglictiny. Ale to se k tem studentum musis nejdriv nejak dostat. Pocitam, ze tem by mohlo byt jedno, ze je hodina v deset vecer. Pripadne ucit anglictinu lidi v jinem casovem pasmu, abys ty mela vecer a oni treba rano/odpoledne. Ale tam vubec nevim, jestli a kde by se ti podarilo prosadit. Asi se podivat v Googlu po nejakych mezinarodnich platformach na vyuku jazyku? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59688
30.6.20 17:57
@Anonymní píše:
asi právě ne…

To je pak těžké.. Chceš práci, na kterou se stojí fronty a nemás co nabídnout.. Můžeš zkusit nabídnout překlady.. Psát články, editovat eshopy atd.. Mrkni na brigády např na Jobs. Cz..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama