Prace za mene a klid nebo prestizni

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.7.22 19:26

Prace za mene a klid nebo prestizni

Mam ted moznost nabidky nove prace. Je prestizni, v krasnem prostredi. Mam tam ale odpovednost za finance atd. a moc se nedokazu v praci soustredit, coz mi delalo problem i v jine praci. Jsem roztekana, potrebuji byt koncentrovana. Je neco, co by mi pomohlo na soustredeni? Nechci kvuli tomu zahodit sanci. Zaroven si ale rikam, ze v zamestnani, kde jsem ted jsem spokojena. Chodim domu s cistou hlavou, jen je tam mene penez nez v te nove nabidnute praci. Jak byste se rozhodli? Dekuji za prispevky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21597
3.7.22 19:29

Co chceš dělat za 3 roky? Co za 10? Jaký máš potenciál nějakého kariérního růstu v současné práci? A co v té možné nové?

Jinak ohledně poruch soustředění - mrkni sem

http://www.nepozornidospeli.cz/

https://www.heroine.cz/…e-gender-gap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.22 19:31

@Ou Tohle ja zaskok za cloveka prave na 3 roky. Pokud by byli spokojeni, nasli by mi pry jinou pozici. Prace kde jsem ted se nikam nerozviji, coz mi sle nevadi. Nejsem typ, co by musel jit vejs a vejs. Za deset let se ale urcite nevidim v praci kde jsem momentalne, nebot se tam stoji 8 hodin celou sichtu

• Citovat
  • Nahlásit
66
3.7.22 19:32

@Ou Jinak dekuji za odkazy, mrknu na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60002
3.7.22 19:41
@Vikkk píše:
@Ou Jinak dekuji za odkazy, mrknu na to
Už nejsi anonymní.
@Anonymní píše:
Mam ted moznost nabidky nove prace. Je prestizni, v krasnem prostredi. Mam tam ale odpovednost za finance atd. a moc se nedokazu v praci soustredit, coz mi delalo problem i v jine praci. Jsem roztekana, potrebuji byt koncentrovana. Je neco, co by mi pomohlo na soustredeni? Nechci kvuli tomu zahodit sanci. Zaroven si ale rikam, ze v zamestnani, kde jsem ted jsem spokojena. Chodim domu s cistou hlavou, jen je tam mene penez nez v te nove nabidnute praci. Jak byste se rozhodli? Dekuji za prispevky
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
3.7.22 19:42

Hlavní je si srovnat priority. Někdo na stresující práci, kterou si minimálně v hlavě nosí domů prostě není. Někdo další by se nudil v práci, kde není možnost kariérního růstu. A někdo další si vybuduje raději něco svého i za cenu velkého úsilí a mnohem víc práce, než aby musel snášet buzeraci od vedení. Za mě není úplně optimální jít proti svému přesvědčení. Tak prostě každý není kariérista. Někomu ke štěstí bohatě stačí fajn kolektiv, práce která ho příliš psychicky nevyčerpává a domu z ní chodí s čistou hlavou. No a realizuje se někde jinde. Takový člověk se ve stresující práci plné výzev dříve nebo později zničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5656
3.7.22 19:49

Já osobně bych si nechala tu klidnou 8) kariérní růst už jsem si vyzkoušela a děkuji, nechci :lol: není nad čistou hlavu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
3.7.22 20:03

Já jsem už starší a pokud mohu poradit, tak ber to, co Tě víc baví. Anebo si napiš u každé všechny plusy a mínusy a porovnej je, jak důležité pro Tebe jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
3.7.22 20:03

Já sama za sebe bych zůstala tam kde jsem spokojená a práci neměnila. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16483
3.7.22 20:09

Já bych si klidně vybrala náročnější práci. Vždyť je to na tři roky a bude to výborná zkušenost. Tady je krásně vidět, v čem je uvažování žen jiné než mužů a proč nemají takový kariérní růst. Prostě raději zůstanou tam, kde je jim to pohodlné, i když ne plně vyhovující, než aby trošku riskovaly a obětovaly své pohodlí. Chlap by se nerozmýšlel ani vteřinu a nabídku přijal.
Jo a udělej si pojistku na škodu způsobenou zaměstnavateli. Pokud je tam odpovědnost za peníze a ty víš, že se hůře soustředíš, tak to je více než vhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
3.7.22 20:11

Tak to přece záleží na tvé osobnosti, prioritách, plánech, situaci… Jinak se bude rozhodovat samostatná single žena, která neplánuje rodinu, a jinak máma od tří malých dětí s hypotékou na krku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.22 20:17

@Pruhovaný_mýval Kdybych byla máma s hypotékou tak anu nezakládám tuto diskuzu a brala bych novou práci automaticky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.22 20:18

@BeaL To jsem udelala, ve finale to bylo nastejno

• Citovat
  • Nahlásit
66
3.7.22 20:22

@Kelsey Vím, nevadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
3.7.22 20:24

@Dara90 Zapomněla jsem napsat, že mi v práci kde jsem bude v říjnu končit smlouva a nevím, zdali mi jí prodlouží. Zůstala byste i tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat