Prací gel Sonnett, Eurona, Missiva?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
30.10.21 11:12

Prací gel Sonnett, Eurona, Missiva ?

Dobrý den, ahoj všem :mavam:

Jdu si tady pro radu, syn má atopák a už jsme toho zkusili vážně hodně, počínaje protikvasinkovou dietou, testy na alergie, mastičky, kortikoidy, koupele, homeopatika, joalis atd…atd…

Dlouhodobě na praní používám gel a prášek Sonnett s myšlenkou, že je to to nejčistší a nejméně dráždivé co můžu nabídnout…
Hodně ale čtu o skvělých zkušenostech s Euronou nebo Missivou na praní.

Má někdo zkušenost s atopákem a těmito třemi značkami???
Už zkusím všechno, moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2201
30.10.21 11:29
@Sunny4 píše:
Dobrý den, ahoj všem :mavam:

Jdu si tady pro radu, syn má atopák a už jsme toho zkusili vážně hodně, počínaje protikvasinkovou dietou, testy na alergie, mastičky, kortikoidy, koupele, homeopatika, joalis atd…atd…

Dlouhodobě na praní používám gel a prášek Sonnett s myšlenkou, že je to to nejčistší a nejméně dráždivé co můžu nabídnout…
Hodně ale čtu o skvělých zkušenostech s Euronou nebo Missivou na praní.

Má někdo zkušenost s atopákem a těmito třemi značkami???
Už zkusím všechno, moc děkuji :kytka:

Za nas Eurona zklamání, upřímně ani jsem v tom nevěřila, ale když už mi ho kamarádka donesla, že to prostě musím xD. Malé se po vyprání v Eurone dělali na bříšku vyrážky. Ekzem ji to teda nezhoršilo, ale ani nezlepšilo, na to nám pomohla Linola ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
1.11.21 15:57

Pokud řešíte atopický ekzém, tak bych šla nějakou čistou netoxickou cestou, což určitě třeba Eurona není. Zkuste mrknout na FB do skupiny Svět Non Toxic. Je tam spousta lidí, co tomu opravdu rozumí, zkoumají složení výrobků a řada lidí díky netoxické domácnosti úspěšně řeší různé kožní problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 09:03

@Atka6 chtěla jsem se do skuoinytpridat, ale již 14 dní marně i po zodpovědný otázek.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat