Prací prášek pro miminka

14.1.19 21:29

prací prášek pro miminka

Ahoj holky,
jaký prací prášek používáte pro malé děti? (novorozence)
Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

7551
14.1.19 21:32

@MelissaMuray Persil gel sensitive, bez aviváže. Od půl roka pak stejný jako nám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5342
14.1.19 21:37

@MelissaMuray Moc jsem spokojená s práškem z DM (jejich privátní značka) narozdíl od Lovely a Persilu je opravdu bez parfemace a jsem spokojená s tím jak pere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5854
14.1.19 21:42

@MelissaMuray Frosch Baby nebo Feel Eco, nejsou v tom srajdy ;) ja peru ve Froschi, mala ma hodne citlivou kuzi a spokojenost. Taky to chce dvakrat machat, zadnou avivaz a misto ni kdyztak kapku octa nebo roztok z jedle sody (ten nemam ozkouseny) ;)

Mrkni sem: https://radimradi.cz/…gorie/prani/

Jo a po Persilu Sensitive se mi mala neskutecne osypala :? A kamoska ma atopika doma a na alergologii ji rekli, ze i kdyz tyhle prasky maji na sobe Sensitive, nemely by na detskou kuzicku prijit a pro deti nejsou urcene, jen tam daji obrazek mimca, tak to tak vsichni berou :nevim: ale tak ne kazdymu mimcu to asi vadi ;)

Příspěvek upraven 14.01.19 v 21:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.19 21:42

Buď Lovela, Batole nebo Persil dětský - syn naštěstí neměl nikdy s ničím problém. Uvidíme teď co druhé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
14.1.19 21:46

Vyzkoušela jsem jen Lovelu a pak dětský Ariel a Persil. Nejvíc mi vyhovuje Persil sensitive tak kupuju už jen ten. Lovela za mě špatně pere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
14.1.19 21:50

Také doporučuji Frosch Baby, je ekologický a nedělá paseku v pračce. Persil sensitive gel jsem zkoušela též, zamilovala jsem se kdysi do vůně, ale zanesl mi pračku nechutným slizem a navíc synkovi atopikovi nedělal vůbec dobře. Takže jsem se pokorně vrátila k eko gelům/práškům. Zkoušela jsem také Batole prací prášek, ale ten mi připadá, že opírá barvy, od Qaltu také Excel Eco prášek. Teď mám koupený FeelEco a jsem zvědavá, má dobré recenze, tak snad budu spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
14.1.19 21:57

Kvůli ekzému u nejmenšího jsem začala používat gel od Yellow&Blue s levandulovou silicí, ten FeelEco taky zní dobře. Dávám dvakrát máchání. Peru v tom i nám, protože ho chováme, tak aby si neotíral tváře o klasický prací prášek. Dělalo to neplechu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22620
14.1.19 22:00

Měla jsem od Frosche, Feel Eco, nebo DenkMit sensitive. Mám celkem dlouhý program, tak se spoléhám na to, že je prášek dost vymáchaný a dávám méně, než je doporučené množství, max. doporučené, víc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.19 22:12

Děkuji moc všem. Jsem tam zapomněla ještě napsat, že já právě mám atopický ekzém a v naší rodině je hodně rozšířený (od sourozenců ho mají všechny děti). Nevím zda naše dítě bude taky citlivé nebo ne, ale radši koupím něco šetrného. Asi kouknu na ten FeelEco :)
plus ještě zkusím i ten Frosch baby :)

Příspěvek upraven 14.01.19 v 22:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
14.1.19 22:17

Já si dělám mýdlový sliz, žlučové a jádrové mýdlo napůl, prací soda. A jsem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.19 22:18

@Aries6 @Kukacka123 ten Feel Eco radši prášek nebo gel? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
14.1.19 22:26

Já mám doma atopika a od malička používáme Prací prášek SA8™ Baby od Away. Je teda drahý, ale jsme s ním spokojeni, po ostatních se mi osypal. Takže pokud se ostatní neosvědčí, doporučuji tento.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
14.1.19 22:35

Frosch Baby ani nevím, že prášek existuje. Gel se prodává třeba v dm, měli ho levný na Alze od 3 ks výš (asi za 170,– ks), ale bohužel už tuhle akci nemají. Teď se dá sehnat cca od 180,–, ale myslím, že se pořád za tuhle cenu vyplatí.

• Teď koukám, že jsem se překoukla a ptala jste se na Feel Eco :).

Příspěvek upraven 14.01.19 v 22:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.19 22:36

@addams a ten Feel Eco a Frosch baby jste zkoušeli? Jestli to měla být značka Amway tak tu dokonce dělá jedna paní u nás na vesnici, takže to pak když tak taky zkusím :) Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama