Prací prášek/gel Jelen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Snajl
Povídálka 41 příspěvků 20.08.18 09:16

Já jsem právě napřed chtěla koupit gel Yellow and Blue, ale co jsem vyčetla, tak je to takové praní-nepraní. :nevim: Některé ty věci z druhé ruky bych ráda něčím účinějším, ale pořád vhodným pro novorozence, tak hledám. :think: Ale Jelena teda ne.

3HE
Generální žvanilka 22109 příspěvků 20.08.18 09:47

@Snajl sonnet neutral a koupit k němu od Sonnetu i změkčovač. Nebo vlastní prášek - kokosové prací mýdlo Š.IVA a prací sodu z Fichema.cz.

Jana1958
Závislačka 3103 příspěvků 20.08.18 10:00

@Snajl Baby Frosch, Ariel baby, Persil sensitive, Denkmit ultrasensitive.

Bara04
Kecalka 207 příspěvků 20.08.18 10:26

přírodní je tierra verde, pere pekne, me tedy Jelen prášek vyhovuje, peru v nem vse a zda se mi ze vypere ok… ale ja nejsem praskovy maniak, skvrny moc nesleduju ( resp. ty velké pred čistím a ty male asi vyperu :-))

prcekniky
Závislačka 3380 příspěvků 20.08.18 10:33

@Snajl Používám Jelena a super. V porodnici měla dcera vyrážku - dle dr. z jejich oblečení, resp.z prášku. Doma jsem prala v Jelenovi a bylo po vyrážce.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 20.08.18 13:18

Ja měla na začátek z Lidlu pro mimina. Když dosel tak jsem vzala jen malé balení sypkého jelena na zkoušku a dobrý, takže jsem koupila práci gel. Malý je ok, ale.on celkově na vyrážky moc netrpí. Potřebovala jsem něco na látkové pleny abych to nemusela extra drhnout a zároveň neměla 10 otevřených balení gelů.

Uživatel je onlinedagmarkaa
Neúnavná pisatelka 18595 příspěvků 19.05.19 09:12

Ahoj holky, oživuji diskuzi. Jaké máte zkušenosti s pracími prášky Jelen a Jelínek (pro mimina) a s gelem na bílé a barevné prádlo. Děkuji.

Gwendolyn Hunt
Nováček 2 příspěvky 19.05.19 09:19

Ahoj, ja dobrou. Poridila jsem ho ted na zkousku a pere dobre, mame prasek a pereme v nem i pro batole a v pohode. :palec: A to maji vsichni v rodine citlivou kuzi, docela jsem se toho bala, ale dobry. ;)

Pandulka
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 2 inzeráty 19.05.19 09:26

Koupila jsem nedávno gel Jelen a jsem velmi mile překvapená, jak dobře pere. Kam se na něj hrabou kapsle Ariel, co jsem si kupovala v DE. Vůně taky fajn. Akorát na mimino mi to přijde pořád dost chemické, ale pro nás budu kupovat asi dál.

Uživatel je onlinedagmarkaa
Neúnavná pisatelka 18595 příspěvků 19.05.19 09:40
EvulinkaH
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 19.05.19 09:47

@Pandulka takže vypere dobře skvrny od jídla, které se jinak blbě perou-např. rajčata, papriky, kari,…? :think: Nebo přidáváš nějaký přípravek na skvrny?

Monulie
Kecalka 209 příspěvků 19.05.19 10:45

Spokojenost s gelem i práškem. Když dojde a nestíhám koupit nový, strouhám klasické jelení mýdlo a taky to funguje :lol:

Štrample obecná
Kecalka 466 příspěvků 19.05.19 11:13

Ahoj, Jelena používáme a pere dobře a narozdíl od jiných prášků po něm nemáme kožní problémy. Co se týče odolných skvrn - konkrétně u papriky to úplně dolů nedal :-/ Musela jsem použít ještě přípravek na skvrny. Ale běžnou špínu zvládá bez problémů :)

Jelínka neznám - kde se dá koupit? Taky by mě zajímaly zkušenosti. Jestli zkusit koupit pro mimčo. S dcerou jsem docela bojovala, je atopik a tolerovala mi jen Lovelu - ta ale nevyprala skvrny jak bych si představovala. Takže klidně zkusím něco jiného ;) Doufám, že tohle mimčo třeba atopik nebude, ale určitě bych ráda něco šetrného :)

3HE
Generální žvanilka 22109 příspěvků 19.05.19 11:59

Stačí mýdlo jelen nastrouhat a smíchat s prací sodou. 200g mýdla a 600g sody. A jako machadlo roztok kyseliny citronové… 100g kyseliny citronové rozpustit v 900ml vody. Nalít místo aviváže.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 12:14

@3HE Jo jo taky strouhám mýdlo, když mi dojde gela funguje to dobře. :palec: Ale že by se mi chtělo každý den strouhat mýdlo, tak to ani ne :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama