Pračka a krb se zadním přikládáním ve stejné místnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BaMaK
Závislačka 2943 příspěvků 35 inzerátů 02.03.17 09:27
Pračka a krb se zadním přikládáním ve stejné místnosti

Plánuju koupelnu a musím se rozhodnout, kam dám pračku a sušičku, samozřejmě bych je raději měla v technické místnosti, ale tam máme zadní příkládání do krbu a trochu se bojím, aby prádlo nesmrdělo. Topit budeme jen občas pro atmosféru. Máte to tak někdo? Nesmrdí vám rpádlo kouřem?

Reakce:
berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 02.03.17 09:34

@BaMaK My máme krb v obyváku kde topíme celou zimu takřka nonstop. Přikládáme předem přímo v obýváku. Nic tu nesmrdí a když jsem neměla sušičku, prádlo jsem tady normálně sušila.

BaMaK
Závislačka 2943 příspěvků 35 inzerátů 02.03.17 09:38

@berusa.m Díky, taky mi nepříjde, že bych někde cítila kouř, ale obyvák bývá velký a technická přece jenom menší…tak proto, nerada bych pak měla pračku v ložnici :-), protože se mi už do koupelny nevleze.

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 02.03.17 09:43

@BaMaK Já bych se toho fakt nebála. Pokud má komín dobrý tah, žádný kouř dovnitř nevnikne. Taky mám pračku a sušku v technické a je to nejlepší. Můžeš zapnout pračku na noc a nebude nikoho rušit. Když dám do sušky manželovu mikču s velkým zipem, je to pěkný rachot.

Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 02.03.17 09:53

@BaMaK Tak pokud tam nebudeš mít čerstvě vyprané prádlo nebo čerstvě usušené prádlo několik hodin v otevřené pračce/sušičce, tak to určitě nenačichne. A pkud bude načichlé špinavé prádlo v koši, tak to přece vůbec nevadí. Takže já bych se toho taky nebála.

BaMaK
Závislačka 2943 příspěvků 35 inzerátů 02.03.17 10:04

ASi máte pravdu, v nejhorším to budu muset trochu hlídat a neprat když budeme mít zatopeno…stejně topit budeme jen občas, večer pro atmosferu. Nebo prádlo rychle vyndat a odnést. Díky

Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 02.03.17 11:07

@BaMaK My máme v obýváku krbovou vložku, kterou vytápíme přes radiátory celý barák. Pokud dodržuješ, co máš, tak to není problém. Je jasný, že v obýváku se větrá častěji, než v technické místnosti, ale když přiložíš a v případě zakouření hned vyvětráš, tak to přece ani problém být nemůže. Víš, kolik lidí by muselo být cítit kouřem obzvlášť ve starých barácích, kde mají kotel třeba na chodbě? Fakt bych se toho nebála a na topení se vůbec neohlížela a vesele prala a sušila i při topení :palec:

BaMaK
Závislačka 2943 příspěvků 35 inzerátů 02.03.17 11:17

@Amys Však taky někdy cítit jsou, taťka kouří a stačí, aby pochoval holky a už z nich kouř cítím…ale asi jsem na to trochu přecitlivělá :oops: Ale máš pravdu, asi to nebude nic hrozného. Díky

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 02.03.17 11:25

Asi neodpovím úplně, ale třeba taky pomůže. Známý, kam sem tam zajdem, mají krbovky přímo v obýváku a z té strany i topí. Když tam přijdeš, cítíš jemně kouř, mají teda i dost začouzené zdi. Ale sama jsem to pak ze sebe nikdy necítila ani z dětí. A ona tam suší i prádlo a načichlé to tím taky není.

Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 02.03.17 11:31
@BaMaK píše:
@Amys Však taky někdy cítit jsou, taťka kouří a stačí, aby pochoval holky a už z nich kouř cítím…ale asi jsem na to trochu přecitlivělá :oops: Ale máš pravdu, asi to nebude nic hrozného. Díky

Kouř z cigaret je přece něco jiného než kouř se dřeva, ten aspoˇvní :lol: Ale jinak chápu tě, on nikdo nechce být cíti kouřem :palec:

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 02.03.17 11:32
@BaMaK píše:
@Amys Však taky někdy cítit jsou, taťka kouří a stačí, aby pochoval holky a už z nich kouř cítím…ale asi jsem na to trochu přecitlivělá :oops: Ale máš pravdu, asi to nebude nic hrozného. Díky

Ale kouř z cigaret :poblion: a kouř z krbovek je rozdíl. Z kuřáků, smradu z nich a s cigaretového kouře se mi taky zvedá žaludek. Ale kamna mi nevadí.

Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 02.03.17 11:33

@Aries6 Ale to asi topí mokrým dřevem a dostatečně nevětrají, ne? My tu začouzeno nemáme to jsme nemalovali ani nepamatujeme. Ale za to máme zdi pokreslené :oops:

BaMaK
Závislačka 2943 příspěvků 35 inzerátů 02.03.17 12:03

@Aries6 @Amys Já to nechci srovnávat „smrady“ :-D… Ono to hodně bude o krbové vložce, komínu, kvalitě práce…, ale ta tom šetřit nechceme, tak snad to bude v pohodě.

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 02.03.17 14:28
@Amys píše:
@Aries6 Ale to asi topí mokrým dřevem a dostatečně nevětrají, ne? My tu začouzeno nemáme to jsme nemalovali ani nepamatujeme. Ale za to máme zdi pokreslené :oops:

Já nevím, tam se topí asi vším možným :zed: A ono to sem tam začoudí, když je horší tah. Ale o to nejde. Jde hlavně o to, že i když tam je cítit lehce kouř, lidi ani prádlo tím nenačichne.
Zato když mám prádlo venku (dávám skoro celý rok) a někdo zatopí, tak můžu prát znova :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >