Reklama

Pračka a krb se zadním přikládáním ve stejné místnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BaMaK
Závislačka 2751 příspěvků 25 inzerátů 02.03.17 09:27
Pračka a krb se zadním přikládáním ve stejné místnosti

Plánuju koupelnu a musím se rozhodnout, kam dám pračku a sušičku, samozřejmě bych je raději měla v technické místnosti, ale tam máme zadní příkládání do krbu a trochu se bojím, aby prádlo nesmrdělo. Topit budeme jen občas pro atmosféru. Máte to tak někdo? Nesmrdí vám rpádlo kouřem?

Reklama

Reakce:

berusa.m
Závislačka 2649 příspěvků 02.03.17 09:34

@BaMaK My máme krb v obyváku kde topíme celou zimu takřka nonstop. Přikládáme předem přímo v obýváku. Nic tu nesmrdí a když jsem neměla sušičku, prádlo jsem tady normálně sušila.

BaMaK
Závislačka 2751 příspěvků 25 inzerátů 02.03.17 09:38

@berusa.m Díky, taky mi nepříjde, že bych někde cítila kouř, ale obyvák bývá velký a technická přece jenom menší…tak proto, nerada bych pak měla pračku v ložnici :-), protože se mi už do koupelny nevleze.

berusa.m
Závislačka 2649 příspěvků 02.03.17 09:43

@BaMaK Já bych se toho fakt nebála. Pokud má komín dobrý tah, žádný kouř dovnitř nevnikne. Taky mám pračku a sušku v technické a je to nejlepší. Můžeš zapnout pračku na noc a nebude nikoho rušit. Když dám do sušky manželovu mikču s velkým zipem, je to pěkný rachot.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 02.03.17 09:53

@BaMaK Tak pokud tam nebudeš mít čerstvě vyprané prádlo nebo čerstvě usušené prádlo několik hodin v otevřené pračce/sušičce, tak to určitě nenačichne. A pkud bude načichlé špinavé prádlo v koši, tak to přece vůbec nevadí. Takže já bych se toho taky nebála.

BaMaK
Závislačka 2751 příspěvků 25 inzerátů 02.03.17 10:04

ASi máte pravdu, v nejhorším to budu muset trochu hlídat a neprat když budeme mít zatopeno…stejně topit budeme jen občas, večer pro atmosferu. Nebo prádlo rychle vyndat a odnést. Díky

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 02.03.17 11:07

@BaMaK My máme v obýváku krbovou vložku, kterou vytápíme přes radiátory celý barák. Pokud dodržuješ, co máš, tak to není problém. Je jasný, že v obýváku se větrá častěji, než v technické místnosti, ale když přiložíš a v případě zakouření hned vyvětráš, tak to přece ani problém být nemůže. Víš, kolik lidí by muselo být cítit kouřem obzvlášť ve starých barácích, kde mají kotel třeba na chodbě? Fakt bych se toho nebála a na topení se vůbec neohlížela a vesele prala a sušila i při topení :palec:

BaMaK
Závislačka 2751 příspěvků 25 inzerátů 02.03.17 11:17

@Amys Však taky někdy cítit jsou, taťka kouří a stačí, aby pochoval holky a už z nich kouř cítím…ale asi jsem na to trochu přecitlivělá :oops: Ale máš pravdu, asi to nebude nic hrozného. Díky

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 02.03.17 11:25

Asi neodpovím úplně, ale třeba taky pomůže. Známý, kam sem tam zajdem, mají krbovky přímo v obýváku a z té strany i topí. Když tam přijdeš, cítíš jemně kouř, mají teda i dost začouzené zdi. Ale sama jsem to pak ze sebe nikdy necítila ani z dětí. A ona tam suší i prádlo a načichlé to tím taky není.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 02.03.17 11:31
@BaMaK píše:
@Amys Však taky někdy cítit jsou, taťka kouří a stačí, aby pochoval holky a už z nich kouř cítím…ale asi jsem na to trochu přecitlivělá :oops: Ale máš pravdu, asi to nebude nic hrozného. Díky

Kouř z cigaret je přece něco jiného než kouř se dřeva, ten aspoˇvní :lol: Ale jinak chápu tě, on nikdo nechce být cíti kouřem :palec:

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 02.03.17 11:32
@BaMaK píše:
@Amys Však taky někdy cítit jsou, taťka kouří a stačí, aby pochoval holky a už z nich kouř cítím…ale asi jsem na to trochu přecitlivělá :oops: Ale máš pravdu, asi to nebude nic hrozného. Díky

Ale kouř z cigaret :poblion: a kouř z krbovek je rozdíl. Z kuřáků, smradu z nich a s cigaretového kouře se mi taky zvedá žaludek. Ale kamna mi nevadí.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 02.03.17 11:33

@Aries6 Ale to asi topí mokrým dřevem a dostatečně nevětrají, ne? My tu začouzeno nemáme to jsme nemalovali ani nepamatujeme. Ale za to máme zdi pokreslené :oops:

BaMaK
Závislačka 2751 příspěvků 25 inzerátů 02.03.17 12:03

@Aries6 @Amys Já to nechci srovnávat „smrady“ :-D… Ono to hodně bude o krbové vložce, komínu, kvalitě práce…, ale ta tom šetřit nechceme, tak snad to bude v pohodě.

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 02.03.17 14:28
@Amys píše:
@Aries6 Ale to asi topí mokrým dřevem a dostatečně nevětrají, ne? My tu začouzeno nemáme to jsme nemalovali ani nepamatujeme. Ale za to máme zdi pokreslené :oops:

Já nevím, tam se topí asi vším možným :zed: A ono to sem tam začoudí, když je horší tah. Ale o to nejde. Jde hlavně o to, že i když tam je cítit lehce kouř, lidi ani prádlo tím nenačichne.
Zato když mám prádlo venku (dávám skoro celý rok) a někdo zatopí, tak můžu prát znova :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama