Reklama

Pračka Candy AQUAMATIC 1041 d1 potřebuji poradit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Belisim
Stálice 63 příspěvků 17.09.18 14:38
Pračka Candy AQUAMATIC 1041 d1 potřebuji poradit

Holky mám menší problém. V sobotu jsme si přes alzu koupili tuhle menší pračku za 7500 což není uplně zadarmo. Stěhovali jsem ji velmi opatrně, sestavili jsme ji přesně podle návodu, nechala jsem ji 24 hodin odležet aby si tzv sedla. Tak a včera jsem ji chtěla jít poprvé pustit, dám prádlo , hodím prací gel plus aviváž , pustím program a po vyprání mi to nevzalo tu aviváž a ta tam zustala v té nádobce, ještě se naplnila vodou :( Zkousela jsem to proplachovat, aviváž naředit ale nic:..co jsem si četla tak je to většinou zanešené ale u nové pračky by nemělo být přeci z čeho? zkoušela jsem to 3krát na krátký režim, machání a stejně aviváž zustala :( nevíte co s tím? nebo myslíte že je to na opráváře, máme jí uplně novou tak by s tím ani neměl být problém ne? chci se nejdřív zeptat takhle a třeba ještě něco vyzkoušet, než budu volat třeba na ten jejich servis…
Tento měsíc už je to 3 věc kterou jsme si pořídili a byla s tím nějaká komplikace a mě už to přestává bavit..Děkuju moc za tipy

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 14:55

Zkusila ste vyndat ten zasobnik,juknou­t,jestli neni necim zaslepen ci ucpan? Nebo zavolejte na linku candy-hoover(tam snad poradi odbornici) ????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 14:57

A ještě píšete,že 3×program machani? No nevim,jestli pri tomto programu to bere avivaz? Nemam candy pračku. :think:

Belisim
Stálice 63 příspěvků 17.09.18 15:04

Myslela jsem jako 3krát program, rychlý režim jednou, delší režim jednou a naposledy machání a v tom návodu právě je, že na máchání aviváž může být…Koukala jsem se právě, vůbec mě nenapadá čím by to mohlo být…Ještě když se tam dostala ta voda právě :ú Ale i tak děkuju, nejspíš tam stejně budu muset zavolat

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >