Pračka se sušičkou - prádlo je víc mokré po sušení

11.6.20 23:18

Pračka se sušičkou - prádlo je víc mokré po sušení

Ahoj, je tu někdo komu se stalo, že po sušení má prádlo víc mokré než před tím?
Normálně peru na 60 a k tomu dám sušení do skříně. Po vyprání a dosušení mi prádlo přišlo ještě trošku vlhké, tak jsem tam nastavila ještě jedno sušení a teď jsem vytáhla prádlo z pračky a je to jako kdybych ho vyprala a neodstředila. Tak jako co to je :D Stalo se to někomu tady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17382
11.6.20 23:25

To mas pracku a susicku 2 v 1? Nemohlas fakt zapnout misto suseni pracku? V susicce prece neni voda, ktera by to pradlo znova namocila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
11.6.20 23:31

Mám pracku se susickou a nikdy se mi to nestalo :? Není možné, že jsi omylem nastavila jiný program?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.20 23:32
@Kriss Tina píše:
To mas pracku a susicku 2 v 1? Nemohlas fakt zapnout misto suseni pracku? V susicce prece neni voda, ktera by to pradlo znova namocila :nevim:

Jo, mam. A nee, určitě jsem nezapla znovu praní. Už se to stalo totiž po několikáte a proto si na to dávám pozor.
No v sušičce voda je. Voda která chladí zkondenzovanou vodu. Napadlo mě jestli ta zkondenzovaná voda třeba nenatekla zpátky. :roll: Je to otravný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.20 23:32
@iamlenka píše:
Mám pracku se susickou a nikdy se mi to nestalo :? Není možné, že jsi omylem nastavila jiný program?

Fakt přísahám, že ne. Už se to stalo po několikáté. A poprvé jsem si taky řikala, jestli jsem si to prádlo náhodou nevyprala znova, ale dávám si na to hodně pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17382
11.6.20 23:51

@lenithemonster asi bys mela rict konkretni susicku, u nasi ta zkondenzovana voda tekla dolu do zásobníku, nebyla šance, ze by se nejak mohla vratit zpatky dovnitr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.20 23:52
@Kriss Tina píše:
@lenithemonster asi bys mela rict konkretni susicku, u nasi ta zkondenzovana voda tekla dolu do zásobníku, nebyla šance, ze by se nejak mohla vratit zpatky dovnitr.

Hisense WDBL1014V

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3948
11.6.20 23:59

Ano. Pomohl opravář.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.20 00:07
@Leviatan píše:
Ano. Pomohl opravář.

Super díky! Nejsem šílená :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
12.6.20 07:52

@lenithemonster tak jediné zkusit zavolat opraváře. Snad to nějak vyřeší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
12.6.20 21:53

Než zavoláš opraváře, tak se podívej jestli není ucpanej odtok. Normálně pračku vyčisti. U nás se to stalo už 3×…1× kostička lega, 1× pětikoruna, 1× pratelnej tamponek na odlíčení. Manžel ze mě roste :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 16:39

Tak nakonec to byla špatná termopojistka. Opravář vyměnil a snad to bude ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama