Reklama

Pracovní boty ve fabrice a bolest nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Triminka
Kecalka 220 příspěvků 11.10.18 20:58
Pracovní boty ve fabrice a bolest nohou

Holky, je tu někdo kdo dělá ve fabrice? Já nastoupila dělám cca půl roku první týden než jsem si zvykla na ty boty byl šílený ale pak to šlo ale teď mě zas začínají bolet šíleně paty, přijde mi celkově že ty naše pracovní boty nejsou moc kvalitní, už se mi úplně odrbávají, přemýšlela jsem že bych si koupila nějaké vlastní které jsou třeba trochu pohodlnější, nebo můžete doporučit jak to řešíte vy? Chtěla jsem si i koupit do nich vložku ale někde jsem četla že to je blbost, třeba budete mít typ na pohodlné pracovní boty.

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5764 příspěvků 11.10.18 21:04

@Triminka Problém je v tom, že fabriky koupí to nejlacinější a nazdar. Tip nemám, boty musíš vyzkoušet a někdy je to i alchymie. Manžel si kpuje pravidelně, ale kolikrát mu taky nesedí :(

Zkai
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 62 inzerátů 11.10.18 21:06

Kupuju si vlastní, vybrala jsem kvůli ceně VM, vydržely dva roky a pak jsem si je koupila zase. Do toho gelovou vložku z Lidlu je to „lepší“. V práci máme hrozný boty a nechce se jim shánět vel 36, to tam nikdo nemá. Ale jediný co pomáhá furt a furt brousit paty. Děsně mě to nebaví.

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 11.10.18 21:06

Já měla na dlouhé stání Crocs work, některé kolegyně často chodily na záchod, aby si mohly na chvíli sednout, já v crocsech od prvního dne v pohodě. Do nich jsem tedy musela mít kvalitní bavlněné ponožky, jednou jsem si vzala nějaké narychlo koupené s víc umelinou a fuj, sedrela jsem si nohy. Ale v ponozkach s vysokým podílem bavlny úplná pohoda.

Kostroma
Stálice 98 příspěvků 11.10.18 21:19

Dávala jsem si do pracovních bot vložky, Scholl byly jednoznacne nejlepší, jednu dobu jsem dávala i dvoje najednou. A kvalitní ponožky, to taky dela hodne.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 11.10.18 21:22

Tak ty crocs work by u nás neprošly, vždyť to ani nemá pevnou patu proboha 8o Já si kupovala boty v pracovních potřebách, buď s plastovou špičkou místo kovové, nebo bez špičky, ale musí být pevné aby když ti na ně někdo zkusmo šlápne jestli tam ta špička je, aby se ta bota nepromáčkla. Tím jsou ty boty lehčí. Je to ale potřebovala jen na pohyb ve skladu, nikde jsem v tom nestála, tak nevím jestli to odlehčení pomůže, pokud v tom jen stojíš na místě :nevim:

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 11.10.18 21:46

@Serpentini tak já měla zrovna baleríny, šlo o práci v pohostinství, takže pata plná. Teď pracuju bez veřejnosti ve stoje a máme od zaměstnavatele ve velkém státním podniku nějaké pseudocrocsy klasického tvaru a zjevně to ničemu nevadí. Bohužel jak je to nějaká napodobenina, tak po roce mám úplně ochozenou podrážku a kloužou, takže zvazuju opět originál Crocs. Jinak ty baleríny pořád mám, vypadají jako nové a nosím je od jara do podzimu. A proto se mi je nechce zazdít v práci a sypat si do nich piliny. :lol:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 11.10.18 22:00

@Helileli Ono ale práce v pohostinství a třeba ve výrobě ve fabrice je něco úplně jiného. 8o V pohostinství ti asi máloco může rozdrtit nohu. Ve fabrice ti na ní spadne třeba paleta se šroubama, nebo ti jí přejede třeba vysokozdvižný vozík, který váží pár tun. Takže tam možná ty plastový boty nestačí a nestačí ani zaměstnavateli. Nehledě na to, že pokud by se někomu něco stalo a odpovídající boty neměl, tak mu pojišťovna nedá ani korunu.

Sofierules
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.10.18 23:42

Je ostuda ze zaměstnavatel není schopen dodat kvalitní obuv nicméně když jsem byla na stáži v USA tak tam všichni nosili skechers pracovní boty ve fabrice mají paměťovou vložkou.jsou hrozné pohodlně a daji se sehnat i u nas

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >