Pracovní deska do kuchyně - světlá, nebo tmavá?

12272
1.2.16 14:19

Pracovní deska do kuchyně - světlá, nebo tmavá?

Vybíráme pracovní desku pro kuchyň a jsem nějaká nerozhodná, tak se jdu poradit sem. Kuchyňská dvířka budou slonová kost, obklady jsem vybrala taky slonovou kost, podlaha je béžová dlažba (původní) je to spíš studená béžová a teď nevím, jakou pracovní desku. Nechtěla jsem tmavou, že na tom špatně vidím špínu, vybrala jsem dub antik, ale nemají teď tu fólii a do března se mi nechce čekat. Líbí se nám taková tmavší - měď, ale nevím, jestli to nebude moc výrazné, aby ta deska moc nevynikla a u světlé se bojím, aby to nebylo moc unylé. :think:

Příspěvek upraven 01.02.16 v 14:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13662
1.2.16 14:21

Mám linku v kombinaci antracit/bílá ve vysokém lesku a deska je taky antracitová a jsem maximálně spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
1.2.16 14:22

Mám tmavou, dekor žula a spokojenost. Paradoxně totiž na tom špína (na první pohled teda) vidět není, vypadá to jako součást vzoru :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
1.2.16 14:24

@tiffany já mám světlou linku se světlou deskou (název si nevzpomenu, ale je to jakás napodobenina stěrky betonu či co, fakt světle béžová), mi to přijde super.. Ono záleží na hodně věcech.. Já mám desku mat, lesklou jsem nechtěla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649

Mame vanilkovou kuchynskou linku a tm. hnedou pracovni desku. Vypada to super, jsem moc spokojena :palec: Takze za me jdete do tmave! Svetla bude ke svetle lince unyla, takova vyblita…(muj nazor)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133

Nejakou tmave sedou jakoby kamen nemaji?

ja mam bilou kuchyn s bilou deskou a to si prosim neber :lol: tady uz to tak bylo a des.

ja nedam dopustit na „flekaty“ kamen - nic na tom neni videt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20880
1.2.16 14:26

Mám tmavou a strašně lituju, jde na ní vše vidět. V příštím životě chci světlou nebo s nějaým vzorem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
1.2.16 14:27

@Ali-Ali :mrgreen: jo, tu poslední větu můžu potvrdit, i ta naše „stěrka“ je super, protože to fakt vypadá jak hrubá stěna, fleky zázračně mizí :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
1.2.16 14:32

Mám bílou a purpur lesklou kuchyň a desku bílou s šedým vzorem jako prac. i zástěnu

• Nahlásit
  • Citovat
26100
1.2.16 14:35

Máme světlou linku a tmavou kuchyňskou desku a líbí se mi to… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
1.2.16 14:35

Jejda díky za reakce a koukám, že co člověk, to názor :mrgreen: Už jsme byli asi stokrát v Horbachu a když jsme vybrali ten dub, tak nakonec není. :cert:
@neila tak to máš asi takový ten moderní styl? Já bych právě radši takovou tu „klasiku“ Neumím si tak velký kontrast představit. Navíc ta pracovní deska bude mít přes čtyři metry, tak aby moc nevynikla.

@Emilie no to mě právě ale vadí, že na tom není vidět špína. My to teď máme takové nakombinované z toho co tu bylo a z toho, co jsme měli. :mrgreen: Byla tu tmavá mramorová a tam se vždy nachytám, něco do něčeho, co tam někdo neuklidil položím a nadávám. Ta naše stará je buk, na tom je krásně vidět všechna špína a tak je stále čistá. Buk se mi ale už nelíbí, mám to okoukané a ani by mi k tomuhle nešel.

@martina.se taky chci mat. Máš tam nějakou další barvu v kuchyni, nebo jen vše světlé?

@Niky2 no to si taky říkám, jen nevím, jestli ten kotrast tmavé a větlé na mě nebude moc. Nějak si to na té ploše nedokážu představit.

@Ali-Ali nad bílou ani neuvažuju, ale mají tam takový pěkný béžový kámen, jako žulu, ale zase to bude další béžová… Šedá je dobrý tip, ale po šedé jsme se vůbec nekoukali. Mohla by být světlejší a přitom by to nebyla další béžová do sbírky. :palec:

@Bavi tak to máš asi jednobarevnou, nebo mladé oči. Já na té tmavé žule nevidím nic. 8o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
1.2.16 14:36

Budu ráda i za nějaké inspirativní fotky. Nějak mi došla představivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5227
1.2.16 14:38
@tiffany píše:
Vybíráme pracovní desku pro kuchyň a jsem nějaká nerozhodná, tak se jdu poradit sem. Kuchyňská dvířka budou slonová kost, obklady jsem vybrala taky slonovou kost, podlaha je béžová dlažba (původní) je to spíš studená béžová a teď nevím, jakou pracovní desku. Nechtěla jsem tmavou, že na tom špatně vidím špínu, vybrala jsem dub antik, ale nemají teď tu fólii a do března se mi nechce čekat. Líbí se nám taková tmavší - měď, ale nevím, jestli to nebude moc výrazné, aby ta deska moc nevynikla a u světlé se bojím, aby to nebylo moc unylé. :think:Příspěvek upraven 01.02.16 v 14:28

Máme teď 14 dní černou pracovní desku z Technistonu odstín Brilliant Black a musím říct, že na tom špína vidět prakticky není, protože to obsahuje takové třpytivé puntíčky. Jinak to máme v kombinaci polar bílá lak dvířky a částí korpusu dub arabica (tmavý jako wenge). Já mám ráda kontrasty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
1.2.16 14:39

@tiffany sv. oranž stěny, tm. oranž obklad a podlaha je tuším třešneň nebo tak něco - ta už tu byla.. když jsme se nastěhovali, tak tmavá linka, to bylo hrozné, ta místnost se strašně smrskla.. takže jsme dali světlejší linku (odstíny bych dohledala v dokladech, nepamatuju si název) plus tu desku ala stěrku a vypadá to super, místnost působí mnohem větší… my barvu v kuchyni dělají hlavně kytky na poličkách :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5227
1.2.16 14:41

Přikládám foto té mojí krásky :-)

Moje kuchyně s tmavou deskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...