Pracovní listy pro batole

60
15.6.21 10:04

Pracovní listy pro batole

Ahojte holky. Budu si kupovat laminovacku a chci doma malému připravovat nějaké pracovní listy. Například přiřadit ke stínu obrázek atd. Chci se zeptat, jestli nějaká nemáte nějaké vzory. Vím, že toho je celý Pinterest, ale kdyby nějaká něco podobného mela, tak budu ráda :)
Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18142
15.6.21 10:20
@saphir píše:
Ahojte holky. Budu si kupovat laminovacku a chci doma malému připravovat nějaké pracovní listy. Například přiřadit ke stínu obrázek atd. Chci se zeptat, jestli nějaká nemáte nějaké vzory. Vím, že toho je celý Pinterest, ale kdyby nějaká něco podobného mela, tak budu ráda :)
Dekuji :srdce:

Jenom technická, ta laminovačka tam bude sloužit k čemu? :) Když to zalaminuješ, musel by na to psát lihovkou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
15.6.21 10:27
@unuděná píše:
Jenom technická, ta laminovačka tam bude sloužit k čemu? :) Když to zalaminuješ, musel by na to psát lihovkou :nevim:

Pochopila jsem to tak, že to budou spíš skládačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11309
15.6.21 10:32
@unuděná píše:
Jenom technická, ta laminovačka tam bude sloužit k čemu? :) Když to zalaminuješ, musel by na to psát lihovkou :nevim:

Tak naše děti třeba mají půlku stěny magnetickou/popisovací, já jsem laminovala třeba dny v týdnu, kartičky s počasím, roční období, různé denní činnosti apod., no a pak jsme to různě skládali, měla jsem třeba kartičky s nakreslenou školkou a pak s rodinou, děti viděly, že po-pá se chodí do školky, pak jsou dva dny s rodinou - učila jsem na tom, co je víkend atd. Tak předpokládám, že paní myslí asi něco takového.
Já jsem se inspirovala u kartiček pro autisty :lol:
A pak jsem měla zalaminované smajlíky/bručouny a srdíčka, a třeba ke kartičce čištění zubů jsem jim tam dala bručouna, když prudily. Ale moc dlouho nám to nevydrželo, bylo to tak na to období 2-4roky. Teď jsou nejradši, když jim tu půlku stěny popíšu příklady :mrgreen:

Edit: Na ty zalaminované smajlíky apod. jsem právě tavnou pistolí zespodu dala malý klasický kulatý magnet, takže to tam děti mohly i samy dávat (dělalo se jim to líp, když to bylo tím magnetem do prostoru, než když by měly to zalaminované sbírat ze stěny nebo ze stolu, blbě se jim to chytá)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
15.6.21 10:35

@zrcadlo Chápu, já jen že zakladatelka psala „pracovní listy“ typu stín plus obrázek, tak to si představím klasické školkové listy :mavam: Jinak laminovačka u nás taky frčí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
15.6.21 19:22

@unuděná dá se na to psát i fixem na bílou tabuli, jde to pak lehce setřít hadříkem - používám pro děcka ve třídě a nemusím furt kopírovat nové a nové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat