Pracovní neschopnost a konec smlouvy - prosím o radu

Anonymní
24.5.17 14:34

Pracovní neschopnost a konec smlouvy-prosím o radu

Hezký den :mavam: Moc bych někoho poprosila o radu, jak je to aktuálně s pracovní neschopností, když skončí smlouva na dobu určitou? Jestli máte v nemocenské zahrnuto zdravotní a sociální pojištění atd.? A ještě konkrétněji k mému problému - údajně mám v práci k podpisu prodloužení smlouvy, ale já nemám chuť ji ani podepisovat ani se tam vracet z důvodu jejich přístupu ke mně a taky bych nebyla tam už schopná dojíždět. Tak nevím zda je lepší podepsat či ne. Nevím taky jak bude pokračovat mé léčení a kdyby skončilo, musela bych tím pádem nastoupit. A kdybych věděla, že léčení bude pokračovat je výhodnější podepsat či ne?
A pro šťouraly - dostala jsem se do této situace ne svoji vinou a věřte, že bych byla raději v poklidu chodila do práce než mít zážitek jaký mám.
Snad je to trochu srozumitelný dotaz.
Děkuji všem za odpovědi a příspěvky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2612
24.5.17 14:36

Pokud tam dal byt nechces a nepodepsani ti neohrozi treba materskou, tak bych nepodepsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.17 14:58

@Nowuka2 Nene, já už jsem po mateřský. Je to hrozný dilema, má to spoustu pro a proti. Kdybych podepsala, tak mi zase běží nárok na ušlý zisk. A oni to tak asi berou, že to mám podepsaný. Nikdo se mě neptal, jen mi bylo oznámeno, že to tam mám. Ale když si každý měsíc představím ty kecy, když oznamuji, že PN pořád trvá, tak mi to na mém stavu moc nepřidává :-(

• Nahlásit
  • Citovat
2612
24.5.17 15:13

Hele to je těžko říct no… A máš kdyztak kam jinam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.17 15:27

No právě, že je to těžký rozhodnutí. Já myslím, že takovou práci najdu všude. Ale spíš ji už ani nebudu moct dělat. Aspoň mě to nakopne si sehnat něco lepšího.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama