Pracovní neschopnost a papír na peníze, kam si pro něj dojít

Anonymní
11.11.19 13:28

Pracovní neschopnost a papír na peníze

Dobrý den,
prosím o radu. Jsem z důvodu těhotenství od 1.11. na neschopence. Neschopenku mi gynekoložka vystavila 4.11. zpětně od 1.11. Jsem k ní objednaná na 21.11. (to mi začíná mateřská dovolená). V práci jsem odevzdala papír s modrým pruhem a v pátek jdu po 14 dnech odevzdat ten s růžovým pruhem. Chci se ale zeptat jak je to s papírem na peníze? Mám si pro něj dojít na gyndu abych ho odevzdala také v pátek? Nebo jak to chodí? Mám neschopenku poprvé v životě tak tomu vůbec nerozumím. Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2196
11.11.19 13:33

Papír na peníze se dává na konci měsíce. Taže tebe se to netýká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
11.11.19 13:35
@Anonymní píše:
Dobrý den,
prosím o radu. Jsem z důvodu těhotenství od 1.11. na neschopence. Neschopenku mi gynekoložka vystavila 4.11. zpětně od 1.11. Jsem k ní objednaná na 21.11. (to mi začíná mateřská dovolená). V práci jsem odevzdala papír s modrým pruhem a v pátek jdu po 14 dnech odevzdat ten s růžovým pruhem. Chci se ale zeptat jak je to s papírem na peníze? Mám si pro něj dojít na gyndu abych ho odevzdala také v pátek? Nebo jak to chodí? Mám neschopenku poprvé v životě tak tomu vůbec nerozumím. Děkuji za odpověite cdi.

ahojky, urcite si vyzadat listek na penize jelikoz by ti nevypocitali nemocenskou kdyz nastupujes potom na materskou dovolenou.ale listek na penize dostanes az ke konci mesici ale to by ti meli vsechno na gynekologii rict. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
11.11.19 13:42

Není už potřeba. Stačí s červeným pruhem, to je jakoby papír na peníze když se ukončuje. Dnes jsem řešila to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
11.11.19 13:43
@Anonymní píše:
Dobrý den,
prosím o radu. Jsem z důvodu těhotenství od 1.11. na neschopence. Neschopenku mi gynekoložka vystavila 4.11. zpětně od 1.11. Jsem k ní objednaná na 21.11. (to mi začíná mateřská dovolená). V práci jsem odevzdala papír s modrým pruhem a v pátek jdu po 14 dnech odevzdat ten s růžovým pruhem. Chci se ale zeptat jak je to s papírem na peníze? Mám si pro něj dojít na gyndu abych ho odevzdala také v pátek? Nebo jak to chodí? Mám neschopenku poprvé v životě tak tomu vůbec nerozumím. Děkuji za odpovědi.

Podle mě lístek na penize ani nepotřebuješ, pokud marodis od prvního do 21. a pak už máš mateřskou. Doneses do práce pak rovnou ukončení neschopenky. Protože lístek na penize se dává vždy na konci měsíce, že jako neschopenka pokračuje. Ty ji ani měsíc mít nebudeš, takže podle mě ti ho ani nedají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6559
11.11.19 13:50

Lístek na peníze se dává jen kdyz neschopenka pokračuje z jednoho měsíce do dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75041
11.11.19 16:57
@balkanka píše:
ahojky, urcite si vyzadat listek na penize jelikoz by ti nevypocitali nemocenskou kdyz nastupujes potom na materskou dovolenou.ale listek na penize dostanes az ke konci mesici ale to by ti meli vsechno na gynekologii rict. :)

Pises blbosti, na konci mesice uz na neschopence nebude, takze ani nemuze mit lístek na penize, normalne ji to zaplati na zaklade toho ukoncovaciho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
11.11.19 17:34

@j.a.n.i1 Přesně tak. U dr ji to stejně řeknou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
11.11.19 18:08

Moc všem děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu