Pracovní neschopnost a škola..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.15 22:43
Pracovni neschopnost a skola..

Ahoj, potrebovala bych se poradit, jsem nyni na PN ve 3 mesici tehotenstvi, a od rijna mi zacna studium VS 1 rocnik, dalkova forma, tak se chci optat zda je tady nedko kdo to mel podobne a do skoly normalne chodil, vim ze nejvetsi problem jsou vychazky..tak se ptam co s tim..? Dekuji a omlouvam se za anonym, nechci aby me tady poznaly zname..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67772 příspěvků 05.09.15 22:47

Co chceš slyšet, buď to riskneš nebo domluvíš ve škole.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.15 22:51

Spis me i zajima zda bych nemela problem treba ve skole kdyz jsem na PN a chodim tam? :nevim: Kdyz ted tedy opomeneme vychazky..

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.15 23:28

Ven můžeš jen v čase vycházek, pokud přijde kontrola, škola tvou nepřítomnost doma neomlouvá.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.15 23:30

A ve škole jim je jedno, zda pracuješ, jsi na nemocenské nebo jen studuješ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.15 23:30

To je mi jasne ze skola nic neomluvi, o vychazky mi ted ani nejde, zajima me zda to jinak neni problem pro me ci pro skolu?

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.15 23:33
@Anonymní píše:
To je mi jasne ze skola nic neomluvi, o vychazky mi ted ani nejde, zajima me zda to jinak neni problem pro me ci pro skolu?

Ale ve škole nikde nehlásíš, v jakém jsi pracovním poměru nebo zda jsi na PN. Nebo alespoň já to nehlásila, když jsem přešla na větší úvazek apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.15 23:39

@Luca10 to je fakt ze tam nic nehlasim, no je to dost blba situace, budu se muset nejak domluvit, skolu sice mame 2× do mesice patek, sobota ale i tak..dr mi slibil ze mi prepise vychazky aby se mi to hodilo tak alespon par hodin tam budu moct byt..

umea
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 06.09.15 06:37

A proc mas PN? Jako PN je proto, ze mas zdravotni problem, co ti neumoznuje pracovat/chodit do skoly. Hadam, ze proto, aby ti sly penizky, ze.

Sorry, uz jsem tu napsala dost prispevku o tom, ze tohle fakt neberu, PN neni socialni kompenzace tveho financiho stavu, ta je pro lidi, co jsou NEMOCNI. Tenhle parazitismus me tak se. e :cert: :cert: :cert: :cert:, pak nejsou penize pro lidi, co to fakt potrebuji. Bych toho tvyho doktora hnala.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.15 07:43
@umea píše:
A proc mas PN? Jako PN je proto, ze mas zdravotni problem, co ti neumoznuje pracovat/chodit do skoly. Hadam, ze proto, aby ti sly penizky, ze.Sorry, uz jsem tu napsala dost prispevku o tom, ze tohle fakt neberu, PN neni socialni kompenzace tveho financiho stavu, ta je pro lidi, co jsou NEMOCNI. Tenhle parazitismus me tak se. e :cert: :cert: :cert: :cert:, pak nejsou penize pro lidi, co to fakt potrebuji. Bych toho tvyho doktora hnala.

Má PN, protože je těhotná, tím se všecko mění, to dá rozum. :lol:
Předpokládám, že nám teď anonymka napíše, že v práci zvedá těžké věci/čichá nějaké výpary/dojíždí neskutečnou vzdálenost a zaměstnavatel ji samozřejmě nechce přeřadit na jiné místo :think:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.15 07:56
@Luca10 píše:
Má PN, protože je těhotná, tím se všecko mění, to dá rozum. :lol:
Předpokládám, že nám teď anonymka napíše, že v práci zvedá těžké věci/čichá nějaké výpary/dojíždí neskutečnou vzdálenost a zaměstnavatel ji samozřejmě nechce přeřadit na jiné místo :think:
:palec: :mrgreen:
Malaga
Nadpozemská drbna 26112 příspěvků 06.09.15 08:34

Ve škole by mohl být problém při skládání zkoušek. Vím, že se nás někteří vyučující před zkouškou na to ptali. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.15 09:39

@Malaga a v jakem smyslu by mohl byt problem..? V tom pripade neni problem zkousky odlozit, samozreme vychazky budu dodrzovat a ve skole si domluvim co nejmensi ucast, jedna se jen o par mesicu tak verim ze mi vyjdou vstric

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.15 09:47
@umea píše:
A proc mas PN? Jako PN je proto, ze mas zdravotni problem, co ti neumoznuje pracovat/chodit do skoly. Hadam, ze proto, aby ti sly penizky, ze.Sorry, uz jsem tu napsala dost prispevku o tom, ze tohle fakt neberu, PN neni socialni kompenzace tveho financiho stavu, ta je pro lidi, co jsou NEMOCNI. Tenhle parazitismus me tak se. e :cert: :cert: :cert: :cert:, pak nejsou penize pro lidi, co to fakt potrebuji. Bych toho tvyho doktora hnala.

To nemyslis vazne ze..? Puvodne jsem tedy reagovat nechtela ale neda mi to. Vis houby o mem zdravotnim stavu a proc mam PN, nevim co te tak poburuje na tom ze jednou cca jednou do mesice v ramci vychazek pujdu do skoly..pokud vim o vychazkach muzes dokonce nekam jit. A muzes mi rict pro jake lidi nejsou penize kvuli tomu ze jsem na PN? Ty jsi uplne mimo ze.. :roll:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67772 příspěvků 06.09.15 09:49
@Malaga píše:
Ve škole by mohl být problém při skládání zkoušek. Vím, že se nás někteří vyučující před zkouškou na to ptali. :think:

Pochybuji, že tenhle dotaz má nějakou oporu v zákoně, protože zákon o nemocenském pojištění jasně hovoří o tom, že daná PN se vztahuje v danému pojištění = zaměstnání a v jiném je možno pracovat. Pokud dám příklad, že pracuju plácnu jako operátor callcentra a odejdou mi hlasivky, tak to není důvod proč bych nemohla skládat písemné zkoušky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama