Reklama

Pracovní neschopnost po pracovní neschopnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 19:55
Pracovní neschopnost po pracovní neschopnosti

Ahoj, Dobrý den
mám dotaz ohledně pracovní neschopnosti a výplaty dávek…Prosím z čeho by se mi vypočítávala nemocenská, když mám pracovní smlouvu na dobu neurčitou už cca 4roky, jenže od 1.9.2016 do 31.1.2017 jsem byla v pracovní neschopnosti??? Jen jsem nastoupila do práce vše se mi vrátilo a obávám se, že budu muset jít znovu marodit. Z čeho by se to tentokrát počítalo? moc prosím o odpověď jsem zoufalá a snažím se vydržet, ale bolesti jsou to strašné. Omlouvám se za anonym. Hanka

Reklama

Reakce:

Cicita
Kecalka 167 příspěvků 15.02.17 20:19

Znovu z tveho platu. Doba nemocenske se nezapocitava.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 20:48

Mockrát děkuji, já z toho měla strašné nervy, doufám tedy, že se na něco přijde dřív než budu muset znovu marodit, ale bolesti jsou to hrozný a ještě na mě koukaj jak na blbce, že nechci chodit víkendy.

Cicita
Kecalka 167 příspěvků 15.02.17 20:55

Drzim pesti, at vsechno dobre dopadne ;) Ale zadny strach. Nemocenskou budes mit jakoprijem predtim. Teda s tim, ze opet budes absolvovat tri neproplacene dny, 14 plati zamestnavatel… takze klasika prvni mesic kulovy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama