Pracovní neschopnost před 2 IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lugni
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 18:40
Pracovní neschopnost před 2 IVF

Ahoj holky, potřebuji poradit. Mám za sebou 1 IVF ale neúspěšné :,(. A mám neschopenku z Gennetu. Chystám se jet na kontrolní ultrazvuk po neúspěšném IVF. S tím že mi asi ukončí neschopenku. Vím, že další IVF proběhne asi za 3 měsíce. Problém je v tom, že mám problémy v práci. Neuměly pochopit, že musím na různé vyšetření a ultrazvuky před IVF. Chystají se mě propustit. Tak se chci zeptat zdali mě nechají marodit dal a nebo jestli mi dá neschopnost třeba můj gynekolog, jelikož mam navíc namáhavou práci. Jednou už jsem i potratila. Holky mate stim nějaká zkušenost??? A navíc jsem i psychicky na tom špatně :,( díky moc

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 03.03.18 18:49

Nějak si nejsem jistá v čem vám má další neschopenks pomoci? :oops: :nevim:

renap
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 03.03.18 18:54

Být na neschopence, protože za tři měsíce možná půjdeš na IVF? Co to je za nesmysl? K tomu není žádný důvod. Já byla na IVF dvakrát a neschopenku jsem neměla vůbec, dokonce ani když to první skončilo revizí, normálně jsem šla za pár dní do práce.

lugni
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 18:55

No právě mě chtějí propustit :( rada bych pokračovala dál než půjdu na 2 IVF

Lexa88
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 4 inzeráty 03.03.18 18:56

@lugni obávám se, že pokud nejdeš třeba na KET, tak ti neschopenku dál neprodlouží, není důvod a 3 měsíce do dalšího IVF jsou dosti dlouhé. Ale za zeptání nic nedáš.
Já mám jen zkušenost, že po neúspěšném IVF a mezi dalším mi neschopenku vždy ukončili…

lugni
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 18:58

Chápu jde jen o to, že mi v práci řekly na rovinu Ze mě jakmile přijdu do práce propustí mě

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 03.03.18 18:59

Když budes na neschopence stejně do práce nemůžeš, takže vlastně by sis rada užívala 3 měsíce peněz za nicnedelani? :think: ale obavam se, ze na tohle se u doktoru razítko nedostává :)

Karleon
Kelišová 5357 příspěvků 03.03.18 19:01

A co když nevyjde ani druhé, třetí, páté IVF? Nebylo by lepším řešením najít si novou práci?

lugni
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 19:01

@MalinkaMil

Já jakmile ukončim neschopnost a půjdu do práce daji mi výpověď

lugni
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 19:02

Chtěla sem tu jen poradit ale jak vidím sama kritika jen to vám tedy děkuji :,( :srdce:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 03.03.18 19:03

@lugni to je krásný, ale na neschopence stejně nedostavate 100% mzdu, takže si práci kuli penězům asi udržet nepotřebujete a najít si novou práci zas tak těžké není :)

lugni
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 19:04

@Karleon to se muže stát. Chci si práce hledat novou práci ale u nás je s práci bída :,(

lugni
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 19:05

@MalinkaMil víte co nepište mi sem prosím umíte se mi jen vysmivat opravdu nemám na tohle náladu. Díky

Karleon
Kelišová 5357 příspěvků 03.03.18 19:08
@lugni píše:
@Karleon to se muže stát. Chci si práce hledat novou práci ale u nás je s práci bída :,(

Kde u nás? A co děláš teď?

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 03.03.18 19:08

@lugni takhle to vůbec myšleno nebylo, jen nechápu logiku člověka, který se radši bude,,flakat” na nemocenské, kdy stejně nikam nemůžete, protože na vás z práce můžou poslat kontrolu, než aby tedy přišel o práci (stejně mate asi nějakou výpovědní lhůtu) a opravdu šel a hledal si novou

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >