Pracovní pohovor - asistentka v HR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 18:42
Pracovní pohovo - asistentka v HR

Dobry den, nebyl zde nekdo nahodou v posledni dobe na osobnim pphovoru na podobnou pozici? V pristim tydnu mam pohovor po 7 letech a jsem ve stresu… :) moc bych tu pozici chtela.

Jake otazky u pohovoru padaji? Na co se přichystat?

Diky

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 07.06.19 18:46

Tak urcite byste mela mit zakladni prehled o te firme. A otazky tezko rict na co se muzou ptat. Jestli potrebuji nutne nekoho, tak asi jen overi, ze nejste uplny blbec a vezmou vas :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 18:48

@Cenarius
Blbec snad uplnej nejsem… v popisu prace meli to co jsem delala v predchozi praci plus neco co bych se mela doucit:)

NovápaníA
Kecalka 386 příspěvků 07.06.19 18:57

Kamaráda třeba zkoušeli z němčiny. Vlastně 90% pohovoru bylo v NJ. Ale na co se ho ptali nevím. Záleží čím se firma zabývá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 18:59
@NovápaníA píše:
Kamaráda třeba zkoušeli z němčiny. Vlastně 90% pohovoru bylo v NJ. Ale na co se ho ptali nevím. Záleží čím se firma zabývá.

Nene, tady jazyk nevyzaduji. Jde o pracovni smlouvy, benefity, pracovne lekarske prohlidky…

masima
Kecalka 380 příspěvků 07.06.19 19:21

Editace - zapomněla jsem vložit anonymně, byly tam důvěrné informace

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 19:25

@masima

Dekuji!:-) Ten facebook me v dnesni dobe neprekvapuje. Ale nemam na nem nic zvlastniho, nastesti:)

Uživatel je onlinesuzka1
Kecalka 271 příspěvků 1 inzerát 07.06.19 19:35

Určitě si přečti informace o firmě, ať víš, co dělají a znovu si procti inzerat. S čím máš už zkušenosti, tak to na pohovoru určitě vypíchni. A promysli si, co odpovedet na otazku, proč by tě pozice bavila, proč si se vlastně přihlásila. Hodně štěstí ;)

Váš příspěvek
Reklama