Pracovní pohovor formou AC - konzultant na prodejně pro T-MOBILE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nazly
Povídálka 27 příspěvků 12.10.18 08:18
Pracovní pohovor formou AC - konzultant na prodejně pro T-MOBILE

Pomoooc!
Přijali mě do druhého výběrového řízení na pozici konzultant na prodejně v T-MOBILE. Dělá se to formou assasment centra 8o 8o :zed:
Nemám takové vynuceně stresové situace ráda. Já jsem velmi komunikativní a práce s lidmi mě baví, ale tohle je moc velký stres. Tu práci bych chtěla, ale bojím se cokololiv říct, aby to nebylo špatně. Má někdo zkušenosti jak na takovou pozici vypadá AC pohovor? Abych se mohla aspoň trošičku připravit.
Děkuji pěkně

Reakce:
Uživatel je onlineChicky1j2
Povídálka 44 příspěvků 12.10.18 08:43

Ahoj, výběrem jsem prošla. A nečekej nic hrozného. Je to formou ruznych her a povídání při více lidech naráz. Takže se nestydět, byt přirozená, usměvavá. Ja teda delala na infolinku, ale podle me to bude to same. Nakonec pak byl u zkušební hovor. Tak vas si třeba vyzkouší jako by to bylo na prodejne. Velká výhoda vysledek rekli ihned. Jestli berou nebo ne :)

vulpes
Kelišová 5054 příspěvků 12.10.18 09:28

AC jsou úplně super. Je to prostě den plný her a vždy tam bývá pohoda a legrace (a spousta občerstvení ;) ) Osobně bych za tahle strávený den byla ochotná i něco zaplatit ;) :lol:

Já jsem tedy dělala AC vždy na nějakou vedoucí pozici, takže ty hry byly zaměřené spíš na rozhodovací a motivační schopnosti, ale princip je stený.

Pro představu, co neuvěřitelného se tam taky dá dělat - jednou někde jsme dostali za úkol rozdělit se na 4 členné týmy a v rámci nich sestrojit ze špejlí, papírů A4 a malých kuliček plastelíny takovou konstrukci, aby když upustíš syrové vejce z metrové výšky na zem, tak aby se díky té konstrukci nerozbilo. Vyhrával tým, jehož vejce se nejen nerozbilo, ale také spotřeboval na tu konstrukci co nejméně materiálu.

mroe
Extra třída :D 14568 příspěvků 12.10.18 10:21
@vulpes píše:
AC jsou úplně super. Je to prostě den plný her a vždy tam bývá pohoda a legrace (a spousta občerstvení ;) ) Osobně bych za tahle strávený den byla ochotná i něco zaplatit ;) :lol:

Já jsem tedy dělala AC vždy na nějakou vedoucí pozici, takže ty hry byly zaměřené spíš na rozhodovací a motivační schopnosti, ale princip je stený.

Pro představu, co neuvěřitelného se tam taky dá dělat - jednou někde jsme dostali za úkol rozdělit se na 4 členné týmy a v rámci nich sestrojit ze špejlí, papírů A4 a malých kuliček plastelíny takovou konstrukci, aby když upustíš syrové vejce z metrové výšky na zem, tak aby se díky té konstrukci nerozbilo. Vyhrával tým, jehož vejce se nejen nerozbilo, ale také spotřeboval na tu konstrukci co nejméně materiálu.

Mne prijde az neuveritelne, co jsou personaliste schopni vymyslet. A to si rada hraju… Chapu, co tim chteji zjisit, ale jde jen o pozici na prodejne. Evidentne ma firma dost penez na utraceni za zbytecnosti… mozna by mohla mit i méně personalistu… ;)

Povídálka 44 příspěvků 12.10.18 13:27

@vulpes my teda žádné jidlo neměli. To bude asi možná jen na vedoucí pozice :lol: na infolinku či prodejnu se tohle podle mě nekonna :D

vulpes
Kelišová 5054 příspěvků 12.10.18 16:40
@Chicky1j2 píše:
@vulpes my teda žádné jidlo neměli. To bude asi možná jen na vedoucí pozice :lol: na infolinku či prodejnu se tohle podle mě nekonna :D

to by nemělo záviset na pozici, spíš to bude firma od firmy…Ale zvláštní, obecně je slušnost, když si někoho POZVU na celý den (AC na těch 6-8h jsou), tak pro něj zajistit i občerstvení.
Ne všude se dá někam vyběhnout do restaurace a asi nečekám, že uchazeč bude obědvat namazaný chleba z domova.

Povídálka 44 příspěvků 12.10.18 19:00

@vulpes aha tak ja mluvila konkrétně přímo o t-mobile a tam je to od rána cca do oběda ne na tak dlouho. Takže žádné občerstvení rozhodně nezajišťují :)

vulpes
Kelišová 5054 příspěvků 12.10.18 19:45

@Chicky1j2 teď si matně vzpomínám, že v TMCZ jsem taky jednou na AC byla, bylo to na celý den a máš pravdu, že nevím už, jestli tam bylo alespoň něco málo k občerstvení, každopádně na oběd nás „vykopli“ do té jejich kantýny přímo v budově, že se můžeme naobědvat tam. :D
Ale jinak většinou občerstvení bylo a budova se neopouštěla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >