Reklama

Pracovní pohovor formou AC - konzultant na prodejně pro T-MOBILE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nazly
Povídálka 22 příspěvků 12.10.18 08:18
Pracovní pohovor formou AC - konzultant na prodejně pro T-MOBILE

Pomoooc!
Přijali mě do druhého výběrového řízení na pozici konzultant na prodejně v T-MOBILE. Dělá se to formou assasment centra 8o 8o :zed:
Nemám takové vynuceně stresové situace ráda. Já jsem velmi komunikativní a práce s lidmi mě baví, ale tohle je moc velký stres. Tu práci bych chtěla, ale bojím se cokololiv říct, aby to nebylo špatně. Má někdo zkušenosti jak na takovou pozici vypadá AC pohovor? Abych se mohla aspoň trošičku připravit.
Děkuji pěkně

Reklama

Reakce:

Chicky1j2
Povídálka 44 příspěvků 12.10.18 08:43

Ahoj, výběrem jsem prošla. A nečekej nic hrozného. Je to formou ruznych her a povídání při více lidech naráz. Takže se nestydět, byt přirozená, usměvavá. Ja teda delala na infolinku, ale podle me to bude to same. Nakonec pak byl u zkušební hovor. Tak vas si třeba vyzkouší jako by to bylo na prodejne. Velká výhoda vysledek rekli ihned. Jestli berou nebo ne :)

vulpes
Kelišová 5016 příspěvků 12.10.18 09:28

AC jsou úplně super. Je to prostě den plný her a vždy tam bývá pohoda a legrace (a spousta občerstvení ;) ) Osobně bych za tahle strávený den byla ochotná i něco zaplatit ;) :lol:

Já jsem tedy dělala AC vždy na nějakou vedoucí pozici, takže ty hry byly zaměřené spíš na rozhodovací a motivační schopnosti, ale princip je stený.

Pro představu, co neuvěřitelného se tam taky dá dělat - jednou někde jsme dostali za úkol rozdělit se na 4 členné týmy a v rámci nich sestrojit ze špejlí, papírů A4 a malých kuliček plastelíny takovou konstrukci, aby když upustíš syrové vejce z metrové výšky na zem, tak aby se díky té konstrukci nerozbilo. Vyhrával tým, jehož vejce se nejen nerozbilo, ale také spotřeboval na tu konstrukci co nejméně materiálu.

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14317 příspěvků 12.10.18 10:21
@vulpes píše:
AC jsou úplně super. Je to prostě den plný her a vždy tam bývá pohoda a legrace (a spousta občerstvení ;) ) Osobně bych za tahle strávený den byla ochotná i něco zaplatit ;) :lol:

Já jsem tedy dělala AC vždy na nějakou vedoucí pozici, takže ty hry byly zaměřené spíš na rozhodovací a motivační schopnosti, ale princip je stený.

Pro představu, co neuvěřitelného se tam taky dá dělat - jednou někde jsme dostali za úkol rozdělit se na 4 členné týmy a v rámci nich sestrojit ze špejlí, papírů A4 a malých kuliček plastelíny takovou konstrukci, aby když upustíš syrové vejce z metrové výšky na zem, tak aby se díky té konstrukci nerozbilo. Vyhrával tým, jehož vejce se nejen nerozbilo, ale také spotřeboval na tu konstrukci co nejméně materiálu.

Mne prijde az neuveritelne, co jsou personaliste schopni vymyslet. A to si rada hraju… Chapu, co tim chteji zjisit, ale jde jen o pozici na prodejne. Evidentne ma firma dost penez na utraceni za zbytecnosti… mozna by mohla mit i méně personalistu… ;)

Chicky1j2
Povídálka 44 příspěvků 12.10.18 13:27

@vulpes my teda žádné jidlo neměli. To bude asi možná jen na vedoucí pozice :lol: na infolinku či prodejnu se tohle podle mě nekonna :D

vulpes
Kelišová 5016 příspěvků 12.10.18 16:40
@Chicky1j2 píše:
@vulpes my teda žádné jidlo neměli. To bude asi možná jen na vedoucí pozice :lol: na infolinku či prodejnu se tohle podle mě nekonna :D

to by nemělo záviset na pozici, spíš to bude firma od firmy…Ale zvláštní, obecně je slušnost, když si někoho POZVU na celý den (AC na těch 6-8h jsou), tak pro něj zajistit i občerstvení.
Ne všude se dá někam vyběhnout do restaurace a asi nečekám, že uchazeč bude obědvat namazaný chleba z domova.

Chicky1j2
Povídálka 44 příspěvků 12.10.18 19:00

@vulpes aha tak ja mluvila konkrétně přímo o t-mobile a tam je to od rána cca do oběda ne na tak dlouho. Takže žádné občerstvení rozhodně nezajišťují :)

vulpes
Kelišová 5016 příspěvků 12.10.18 19:45

@Chicky1j2 teď si matně vzpomínám, že v TMCZ jsem taky jednou na AC byla, bylo to na celý den a máš pravdu, že nevím už, jestli tam bylo alespoň něco málo k občerstvení, každopádně na oběd nás „vykopli“ do té jejich kantýny přímo v budově, že se můžeme naobědvat tam. :D
Ale jinak většinou občerstvení bylo a budova se neopouštěla.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >