Pracovní smlouva na dobu určitou a nástup na ÚP

2
26.7.13 10:22

Pracovní smlouva na dobu určitou a nástup na ÚP

Holky, potřebovala bych poradit. Do práce jsem nástoupila 1.3. 2013 a mám smlouvu na dobu určitou do konce září. Což bych měla odpracováno cca 7 měsíců. A moje otázka, kdyžby mě neprodloužili smlouvu, tak jestli budu mít nárok na podporu? Předtím, než jsem nastoupila do práce, jsem byla dva měsíce na pracáku a předtím na RD. Děkuji všem, kteří poradí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2816
26.7.13 10:33

Musíš mít odpracovaný rok… RD se do toho tuším nepočítá, bo mě poradili ať jdu na neschopenku abych si nevyplácala podporu když bych šla na ÚP po RD. Taky jsem měla smlouvu na dobu určitou, ale zaměstnavatel končil definitivně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58709
26.7.13 10:34

@jalemina rd se počítá jako náhradní doba, takže v klidu. jen váhám, jestli Ti znovu dají celých 5 měsíců, nebo Ti to o ty 2 m zkrátí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
26.7.13 10:44

Já se právě bojím, co bude, kdyžby mě neprodlouží smlouvu. I kdyby mě to zkrátili o dva měsíce, tak můžu v klidu hledat práci :D A to by vypočítavali z platu nebo bych dostala to minimum? Já vím, že se blbě ptám, ale ještě jsem nikdy toto řešit nemusela. Před RD, jsem pracovala a měla smlouvu na neurčito. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama