Pracovní úřad nevolnost v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 10:37
Pracovní úřad nevolnost

Ahoj holky, jsem tehotna a jak k těhotenství patří je mi nevolno, od rána do večera skoro nikam nemůžu chodit všude se mi zvedá žaludek nebo zvracim. Dnes mám jít na pracovní úřad jenže od rána zvracim a jsem ráda když ležím jenže jsem na up ještě neoznámila že jsem těhotná a na gyn mi doktor řekl že pro průkaz a ultrazvuk mám přijít příští týden jelikož jsem v druhém měsíci ale dítě bylo ještě na ultrazvuku malé. Teď nevím co dělat jestli se můžu nějak omluvit že mi je teď každý den blbě nebo se zvracením jít na úp :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
kačka39
Kecalka 383 příspěvků 18.03.19 10:40

Tak tam zavolej a zeptej se, jak to řešit. Nepřijdeš na schůzku a vyloučí tě z úp, to by jsi asi nechtěla.

Náměsíčná
Závislačka 4336 příspěvků 18.03.19 10:51

Zavolej tam. Tady nikdo nic jiného neporadí

Hanney
Závislačka 2756 příspěvků 18.03.19 10:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem tehotna a jak k těhotenství patří je mi nevolno, od rána do večera skoro nikam nemůžu chodit všude se mi zvedá žaludek nebo zvracim. Dnes mám jít na pracovní úřad jenže od rána zvracim a jsem ráda když ležím jenže jsem na up ještě neoznámila že jsem těhotná a na gyn mi doktor řekl že pro průkaz a ultrazvuk mám přijít příští týden jelikož jsem v druhém měsíci ale dítě bylo ještě na ultrazvuku malé. Teď nevím co dělat jestli se můžu nějak omluvit že mi je teď každý den blbě nebo se zvracením jít na úp :(

Rozhodně zavolej té referentce, co k ní chodíš a omluv se, jinak tě vyřadí.

iiiv
Extra třída :D 11358 příspěvků 18.03.19 10:54

bude ti doktor muset vystavit neschopenku, to může i praktik

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 18.03.19 10:55

Přesně tak, aspoň tam zkus zavolat a pak po tobě budou chtít určitě doložit něco od lékaře.

Simule2
Povídálka 15 příspěvků 18.03.19 11:46

Já vždy volala, že se omlouvám, ale sem těhotná a je mi zle a jestli můžu přijít později.. a nikdy nebyl problém dojít jindy ;)

Jinak kvůli těm jejich 2h přednáškám sem pak měla vystavenou neschopenku a nemusela sem ani na ty krátké schůzky ;)

Šmoulice
Kelišová 7222 příspěvků 18.03.19 11:47

Pokud tam bez omluvy nepřijdeš, tak máš letenku.

Neříkej mi, že nemůžeš jít na jednu domluvenou schůzku :roll: A hlavně je fakt super se omlouvat chvíli dopředu :roll: Zvlášť když víš, že je ten stav dlouhodobější .. A pokud se omluvíš, stejně budou chtít papír od doktora. Takže si moc nepomůžeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 11:56
Děkuji za rady

Volala jsem a můžu přijít do konce týdne kdy mi bude líp

Annabela11
Závislačka 3524 příspěvků 18.03.19 12:30
Šmoulice
Kelišová 7222 příspěvků 18.03.19 12:36
@Anonymní píše:
Volala jsem a můžu přijít do konce týdne kdy mi bude líp

Buď ráda. Všude tak vstřícní nejsou.
Kamarádku takto vyhodili.

Šmoulice
Kelišová 7222 příspěvků 18.03.19 12:38
@Annabela11 píše:
@Šmoulice 8o 8o :roll:

Copak máš za problém ? ;)

Annabela11
Závislačka 3524 příspěvků 18.03.19 12:53

@Šmoulice Koukám další chápavá osubka…Tebe bych chtěla potkat na úřadě :roll:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 18.03.19 13:05
@Annabela11 píše:
@Šmoulice Koukám další chápavá osubka…Tebe bych chtěla potkat na úřadě :roll:

Ono to tak ale opravdu chodí, když třeba narazis na uplne ne zrovna empatickou urednici. :nevim: To, ze ji dala moznost prijit do konce tydne, je jeji dobra vule, spravne by na jakoukoliv absenci mela mit papir. Ano, ne se vsim clovek hned jde k doktorovi, aby mu dal papir, ale tak to proste je. :nevim: UP je vlastne jako nahradni zamestnavatel..z prace si taky nemuzes delat holubnik :nevim:

Annabela11
Závislačka 3524 příspěvků 18.03.19 13:17

@Anitramm Ano dobrá vůle a tak to má být..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama