Pracovní úraz, trvale následky, vyplácení

7.8.19 09:18

Pracovní úraz trvale následky vyplácení

Dobrý den má někdo zkušenost z pracovním úrazem a trvale následky a vyplacení? otázka zní manžel odevzdal vyplněný obodovany papír zaměstnavately tet jeto na Kooperative, zajak dlouho od podání žádostí vám přišel dopis a vyplacené peníze za bolestne děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2650
7.8.19 09:58

To vam snad mohli rict na pojistovne, ne? Nebo tam cinkni, infolinku maj zdarma. Na vse je 30dni. Tak pocitej 30dni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4798
7.8.19 10:02

Nez zavolat a zjistit presne informace primo u zdroje, tak je urcite lepsi se ptat na webu od anonymnich a nahodnych uzivatelu :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
7.8.19 10:08

Jaký byl uraz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
7.8.19 10:23
@katerina131 píše:
Dobrý den má někdo zkušenost z pracovním úrazem a trvale následky a vyplacení? otázka zní manžel odevzdal vyplněný obodovany papír zaměstnavately tet jeto na Kooperative, zajak dlouho od podání žádostí vám přišel dopis a vyplacené peníze za bolestne děkuji za odpověď :)

Na vyřízení mají 30dnů, případně si od vás mohou vyžádat další dokumenty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4110
7.8.19 10:24

Muz mel insolvenci kdyz mel vxplacene trvale nasledky tak u nas to trvslo jeste dyl. Skoro 2mesice nez prisly penize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7867
30.11.19 13:56

Hezký den. Dcera 3 roky si v září zlomila ve školce ruku. Už je v pořádku. Školka nám dala formulář pro pojišťovnu Kooperativa, kde jsou pojištěni. Dcera dostala od lékaře 50 bodů, kdy sestřička mi řekla, že 1 bod je 250Kč. Z pojišťovny mi ale včera přišel email, že dceři vyplatí 9500Kč. Odepsala jsem jim, zda by mi mohli napsat, jak k této částce došli. Netušíte někdo, zda si pojišťovna z částky něco odečítá? Mysleli jsme si, že dcera dostane celých 12.500Kč. Děkuji a zdravím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35887
30.11.19 14:18
@carola píše:
Hezký den. Dcera 3 roky si v září zlomila ve školce ruku. Už je v pořádku. Školka nám dala formulář pro pojišťovnu Kooperativa, kde jsou pojištěni. Dcera dostala od lékaře 50 bodů, kdy sestřička mi řekla, že 1 bod je 250Kč. Z pojišťovny mi ale včera přišel email, že dceři vyplatí 9500Kč. Odepsala jsem jim, zda by mi mohli napsat, jak k této částce došli. Netušíte někdo, zda si pojišťovna z částky něco odečítá? Mysleli jsme si, že dcera dostane celých 12.500Kč. Děkuji a zdravím.

Zavolej si na jejich linku. zalezi na typu zlomeniny.kluk dostal za ruku 15 tisic, ale radsi bych je nemela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7867
30.11.19 14:23
@jkra píše:
Zavolej si na jejich linku. zalezi na typu zlomeniny.kluk dostal za ruku 15 tisic, ale radsi bych je nemela.

Jj, to je jasný. Dcerka si také užila. Měla zlomené zápěstí a plakala, že už sádru nechce a tříleťákovi se to dost blbě vysvětlovalo. Díky Bohu je to za námi. Poslala jsem jim email, napsali mi, že ho předali, tak uvidíme. Jen mě zajímalo, jestli třeba někdo netuší, jak to s těmi body je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama