Pracovní zkušenost tabaku GECO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ronies92
Nováček 3 příspěvky 02.02.19 15:44
Pracovni zkušenost tabaku GECO

Máte některá zkušenost? Pracovni doba, koncili jste hned po zaviracce a tak dale I minimální zkusenost vítána byla mi nabídnuta prace ale nejsem si Tim plně jista Mockrát děkuji!!! :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 15:47

@Ronies92 prosím anonym pracovala tam příbuzná a nic moc, malý peníze a po zavíračce budeš připravovat časopisy a noviny na vrácení teda nevím jestli je to všude stejný

Halamka
Závislačka 3883 příspěvků 02.02.19 16:56

Občas se objeví na fb nedobré zkušenosti. Nebo tady https://www.vimvic.cz/…recenze/geco

Ronies92
Nováček 3 příspěvky 02.02.19 17:13
@Anonymní píše:
@Ronies92 prosím anonym pracovala tam příbuzná a nic moc, malý peníze a po zavíračce budeš připravovat časopisy a noviny na vrácení teda nevím jestli je to všude stejný

Děkuji mam to v jiném městě než bydlím tak potřebují zvazit vsechny noznosti nez se vydam k zavodnimu lekari , uz na zkousce me nutili v nucovat x produktu ktere clovek ani nechtel..

Ronies92
Nováček 3 příspěvky 02.02.19 17:14
@Halamka píše:
Občas se objeví na fb nedobré zkušenosti. Nebo tady https://www.vimvic.cz/…recenze/geco

Děkuji již jsem tam koukala ale chtela jsem se zeptat i tu. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >